Noragami - Gerekli Şeyler (Devam ediyor)

Başlatan memospinoz, 02 Nisan, 2017, 10:41:25

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

memospinoz

memospinoz

Ortaya çıkan gizemli kızla ugrasırlarken bir süredir efendisi Yato'ya itaat etmeyen Yukine yüzünden isler iyice karısır. Sürekli Yato'ya acı veren Yukine aslında ne istemektedir? Yato'nun düstügü durumdan kurtulması için yapılması gereken ayine ise hiç beklenmedik birisi yardım edecektir.

(Tanıtım Bülteninden)

Sayfa Sayısı: 196
Etiket Fiyatı: 14 TL

memospinoz

memospinoz

Yukine'yi arındırma ayini başarıyla sona ermiştir. Aralarındaki bağ gittikçe güçlenmeye başlayan Yukine ve Yato'nun unutmamaları gereken ezeli düşmanları Bişamon'un da kendi sorunları vardır. Bu sırada bir şeyler peşinde olan başıboş tam olarak ne yapmak istemektedir?

Etiket Fiyatı: 16 TL

dean

Yukine etrafındaki insanların ona karsı yaptıgı fedakarlıkları farkedip olgunlasmaya baslarken, Yato için aynı durum pek de söz konusu degildir. Diger yandan, çok fazla ilahi silaha ve güce sahip olan Bisamon, bunun getirdigi problemlerle yüzlesmektedir. Hiyori ise Yato ile Bisamon'un arasındaki düsmanlıgın sebebini ögrenmeye baslamısken, acaba simdi olacakları tahmin edebilecek mi?

Etiket Fiyayı: 16 TL

dean

Kugaha ipleri eline almış, geçmek istediği tahtın düşüşünü izlemektedir. Tüm bunların arasında Bişamon, insanlara beslediği yoğun sevgi ve nefretin derinliklerinde neyin yattığını keşfederken, yapılması gereken bazı şeylerin vakti gelmiştir. İnsanları şaşırtmaya devam eden Yukine ise yeni bir döneme girmek üzeredir.

Etiket Fiyatı: 16 TL

memospinoz

dean

Kapanmamış meseleler Yato'nun yakasına yapışmıştır. Hiyori, ortadan kaybolan Yato için endişelenirken henüz uzak diyarı terketmemenin doğuracağı yeni sonuçlardan habersizdir. Diğer yandan, tanrıların gündemine oturmuş olan maskelerin perdesi aralanmadan önce işler daha da karmaşık bir hal almak üzeredir.

Etiket Fiyatı: 20 TL

memospinoz

Tanrılar katında işler karışmaya devam ederken gizemli bir kadın çektiği yalnızlıktan dolayı etrafı birbirine katmaya hazırdır. Hiyori ise ortadan kaybolan Yato'nun peşine düşüp onu bulmak için ne gerekiyorsa yapmakta
kararlıdır. Yukine ve Hiyori için sonradan dahil oldukları bu diyarda keşfedilmeyi bekleyen gizemlerin ardı arkası kesilmemekte.

ZGeralt

Bu mangayı okuyan var mı ?
Goodreads'de bütün ciltlerin puanı çok yüksek. Shounen olması nedeniyle kararsız kaldım.

hanac

hanac

Alıntı yapılan: ZGeralt - 10 Nisan, 2019, 11:03:05
Goodreads'de bütün ciltlerin puanı çok yüksek. Shounen olması nedeniyle kararsız kaldım.

Darbove top sende  :)

darbove

Alıntı yapılan: ZGeralt - 10 Nisan, 2019, 11:03:05
Başı boş tanrı ve avare tanrı olarak geçer. Kendisi kratos vari bir savaş tanrısı. Ama unutulmuş olanından. Kılıcı ölmüş bir insanın ruhu ,ruh insan suretinde ve günah işlediğinde sahibini etkiliyor. Seride dua edilen unutulmamış tanrılar güçlü oluyor. Güzel bir seri fena sayılmaz sizi çeker mi onu bilemem.
The Bird of Hermes is my name, eating my wings to make me tame.

ZGeralt

Alıntı yapılan: darbove - 23 Eylül, 2019, 15:48:22
Başı boş tanrı ve avare tanrı olarak geçer. Kendisi kratos vari bir savaş tanrısı. Ama unutulmuş olanından. Kılıcı bir ölmüş bir isanın ruhu ,ruh insan suretinde ve günah işlediğinde sahibini etkiliyor. Seride dua edilen unutulmamış tanrılar güçlü oluyor. Güzel bir seri fena sayılmaz sizi çeker mi onu bilemem.

Teşekkür ettim, ilginç bir konusu varmış, bi şans vereceğim :)

dean

Noragami 11. Cilt

Yato sonunda hayattan istediği şeyin ne olduğuna karar vermiştir. Dünyayı daha iyi bir yer haline getirmek için ilahi silahı Yukine ile birlikte yeniden harekete geçer. Diğer yandan Hiyori kendi sorunlarıyla uğraşmaktadır. Acaba bir insanı gerçekten mutlu etmek için ne yapmak gerekmektedir?