Infinity War - Gerekli Şeyler

Başlatan dean, 05 Nisan, 2017, 18:28:11

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

dean

Adam Warlock'un Infinity Gauntlet'teki dönüşünden sonra onun kötü yanı olan Magus, çok uzakta değildi!

Infinity War, Nisan ayında raflarda!

gamlıbaykuş

Fiyatı için Facebook da 52 TL yazmışlar (yanlış değilse) Kaç sayfa ki bu kitap?
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

dean

Alıntı yapılan: gamlıbaykuş - 05 Nisan, 2017, 19:20:31
Fiyatı için Facebook da 52 TL yazmışlar (yanlış değilse) Kaç sayfa ki bu kitap?

Orijinal baskı 400 sayfa.

gamlıbaykuş

Vavv iyiymiş, severim dobişko  ciltleri.
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

hennessy

Harika haber okumak istediğim bir çizgi roman daha TÜrkçe geliyor. Teşekkürler Gerekli Şeyler teşekküle Alişan kardeşim
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

İnancomic

Bu hızla kitaplar yakında 100 ₺ olur

memospinoz

Orijinalinin 29.99 $ olduğunu düşünürsek 52 TL iyi bir fiyat şu andaki piyasaya göre. Üstelik 400 sayfa. 400 sayfalık normal bir kitap bile -kitabına ve yayınevine göre- 25-50 TL bandındayken çok fazla değil bence. Mesela Yüzüklerin Efendisi 3. Kitap "Kralın Dönüşü" 408 sayfa, 35 TL. Çizgi roman gibi grafik düzenlemesinden balonlamasına, dizgisinden baskısına daha fazla emek ve kalite gerektiren, matbaa masrafları daha pahalı olan bir sektöre göre gayet iyi bir fiyat hatta.

Umarım ciltli baskısı da olur Infinity Gauntlet'teki gibi. Gerçekten kaliteli bir işti bana göre.

hasanmahmut

Fiyatlar uçtu ya! Yani dolara böldüğümüzde yine fiyatlar normal gibi ama daha ne fiyatlar göreceğiz acaba...

darbove

böyle giderse cüzdan dayanmaz yakında çrden el ayak çekip mangada karar kılcam akılçeleni güncelledim mi gerisi gelir :D
The Bird of Hermes is my name, eating my wings to make me tame.

memospinoz

Adam Warlock'un Infinity Gauntlet'ta geri dönmesinden sonra köt ü yarısı Magus da pek uzakta olamaz. Fantastic Four, X-Men, Avengers, Alpha Flight ve daha birçok kahraman şeytani ikizleriyle baş etmeye çalışırken nihai güce ulaşma sav aşı son hızıyla sürüyor!

(Tanıtım Bülteninden)

Sayfa Sayısı: 400
Etiket Fiyatı: 52 TL

rumar80

Jim Starlin kozmik evrende geçen başarılı eserlerine bir yenisini daha katmış.  Marvel kahramanları aslında ufak rollerde. Esas oyuncu Thanos.  Oldukça akışkan bir eser. Ron Lim'in çizimleri de tam oturuyor.  Keyifle ve hızla okuyorsunuz. Bu infinity saga gerçekten başarılı.
  Tek şikayetim yan maceralar olan Warlock and the infinity watch fasikülleri esas maceradan sonra basılmış.  Maceranın arasına serpiştirilse bütünlük bozulmadan okunabilirdi.  Bence bu şekilde okumaya çalışın ama mutlaka okuyun.

memospinoz

Yeni baskısı çıkmış. Daha önce alamayanlara duyurulur.

Nightrain

"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"