Jedbang / Jbc Yayıncılık Mağazası - Ankara

Başlatan Jedmau, 13 Nisan, 2017, 15:19:42

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Jedmau

Merhaba,

Ssl sertifikasını yükseltiyoruz. Bugun düzelir

Sevgiler

Jedmau

Batman / Superman Cilt 3 ( Normal & Jedbang Variant Kapak ) - Deadpool X Dracula ve Suicide Squad Cilt 3 Stoklarımızda.

Herkesten önce okumak isteyenleri şöyle alalım :D Ayrıca sitemizden vereceğiniz her bir çizgi roman siparişiniz için ayraçlarımızdan gönderilecektir.

Önemli Bilgi : Batman / Superman Cilt 3 Jedbang Variant Kapak çok çok az adet olarak basılmıştır. Adetlerin bir kısmı Ankara Mağazamızda, bir kısmı ise internet sitemizden satılacaktır.

Sevgilerimizle

https://www.jedbang.com/urunler.asp?ana_grp_id=37

frodo

Diğer variantlarda çıkacak mı özellikle Batman internetten siparişe çıkacak mı çıkarsa harika olur
"Yaşayan pek çok kişi ölümü hak eder. Ölülerden bazıları da yaşamı. Yaşamı onlara verebilir misin? Ölüm hakkında karar vermekte aceleci olma. En bilgeler bile her sonucu bilemez"

Jedmau

İlk çıkarttığımız variantlardan kalmadı sanırım , ama yenileri çıkmaya devam edecek , sırada Batman 6 variant var.

yunusmeyra

Ertan tebrikler ve bol bereketli kazançlar  :)
Ankara`ya yakışır 
HULK DEĞERLİ BİR KAHRAMANDIR!
HSD YENİ ÜYELERİNİ BEKLİYOR

pizagor

Artık pek sık gelemiyorum Ankara'ya. Ama bir sonraki geldiğimde bu Bats-Supes varyantından bulamazsam üzülürüm, darılırım :)
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

hennessy

Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

Jedmau

hanac

Jedmau

Alıntı yapılan: yunusmeyra - 17 Mayıs, 2017, 14:40:24
Ertan tebrikler ve bol bereketli kazançlar  :)
Ankara`ya yakışır

Ah şimdi gördüm :) Çok teşekkürler

haziran00

Bakalım variant furyasına kapılıp dükkandan aldım.

nicholaihel

Facebook sayfalarında pazar günü 18'e kadar çalıştıklarını yazmalarına ve dahi pazar çalışma durumunu sorduğumda olumlu yanıt almama rağmen saat 16:50'de kapılarına geldiğimde kapalı bir dükkan ile karşılaşmamla beni kah üzen kah sinirlendiren dükkan oldular. İl dışından geliyorum. Dükkanı zar zor buluyorum...

nicholaihel

Burada yaşadığım hayal kırıklığını paylaşamadan edememiştim. Ertan Bey nazik bir dönüş yaptı. Kendisine buradan da teşekkür ediyor, iyi çalışmalar diliyorum.