Otel Pasifik - Arkabahçe Yayıncılık

Başlatan memospinoz, 13 Nisan, 2017, 23:32:06

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

memospinoz

Bir insanı cinayet işlemeye iten şey nedir?

İşte bu soru sahil oteli Pasifik'in sahibi Don Cooper'ın huzur dolu hayatının bir delinin cinayetleri sayesinde paramparça olmasından sonra aklından çıkmayan bir soru.

İşte bu soru Don Cooper'ı katilin geçmişini araştırmaya iten ve onun katliamdan saatler önce şehri terk eden gizemli kız arkadaşın varlığından haberdar eden bir soru.

İşte bu soru Don Cooper'ı bir kadının peşinden ülke boyunca bir yolculuk yapmaya ve onun geride bıraktığı vahşi izleri keşfetmeye zorlayan bir soru.

Bir insanı cinayet işlemeye iten şey nedir? Don Cooper'a sorun. Onunla tanışmak üzere.

Sayfa Sayısı: 288
Etiket Fiyatı: 28 TL
Boyut: 16x24 cm

SeSSe

Güzel kitaba benziyor 21 nisanda raflardaymış siparişimi verdim bakalım

haziran00

Dün sabah itibari ile çıktı, ilk 100 sayfasını okudum elektrikler kesilmeseydi devam da ederdim, gayet akıcı ve merak uyandırıcı.

memospinoz

İki farklı kapakla çıkmış. Soldaki varyant kapak.

gizmoo

Kitabi aldim. Biraz goz gezdirdim. Ama kanim isinamadi cizimlere. 😞 Okuyabilecek miyim bakalim 😉

yidar

Okuyan arkadaslardan yorum alabilir miyim

haziran00

Alıntı yapılan: yidar - 26 Nisan, 2017, 21:20:10
Okuyan arkadaslardan yorum alabilir miyim

Ben okudum beğendim, sıradışı bir hikaye merak dolu sonuna kadar okutuyor.

yidar

Alıntı yapılan: haziran00 - 26 Nisan, 2017, 21:59:42
Ben okudum beğendim, sıradışı bir hikaye merak dolu sonuna kadar okutuyor.
Teşekkür ederim

HacıGeraltEmmi

Vasat, ağır ileryen bir bir hikaye. Kitabın çoğu yerinde yazısız anlatım tercih edilmiş, benim çizgi romanda beğendiğim bir tarz olmasına karşın karakterin belirgin bir özelliğinin olmaması, her karede farklı çizilmiş olması hikayenin takibini zorlaştırıyor. Hollywood & Bollywood ortak yapımı üçüncü sınıf bir aksiyon filmi olurmuş :P