Batman: Knight of Vengeance - JBC Yayıncılık

Başlatan Nightrain, 20 Nisan, 2017, 11:14:10

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Nightrain

Barry Allen zar zor tanıdığı bir dünyaya uyandı, ancak bu bir numara ya da paralel Dünya değil. Bir şey ya da birileri zamanda değişikliğe yol açarak Barry'nin dünyasının yerine bu dünyayı koydu. Ve bu yeni dünya güvenli bir yer değil.
Güçlerinin ya da dostlarının desteğine sahip olmayan Barry, bu gerçeklikte oğlu ölürken
kendisi hayatta kalan, Bruce'un babası Thomas Wayne'e, yani yeni Batman'e ulaşıyor. Artık
dünyayı eski hâline getirmek için birlikte çalışıyorlar. Başarısız olurlarsa bu çarpık, trajik
dünyadan asla kurtulamayacaklar.

Baskı Haziran 2017 - Ankara
ISBN : 978-605-9155-43-4
90 gr. 1. Sınıf Parlak Kuşe / Sayfa Sayısı : 24
135 gr. 1. Sınıf Parlak Kuşe Kapak
Poster Hediyeli
Fiyat : 7.50 TL
Çıkış Tarihi : 30 Haziran 2017
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

Barmen Minik

aslında bu süprizi hep flashpoint basılırken bekliyordum. o dönem başka bir yayın eviyle süpriz birliktelik yapabiliriz de denmişti ama o da ninja turtles çıkmıştı. flashpoint flash cildi gibi olursa daha güzel olur belki daha tuzlu ve az satışlı olur ama olsun.

Nightrain

JBC, Flashpoint cildinin içinde olan 3 sayılık Batman: Knight of Vengeance hikayesini fasikul formatinda basmış.

https://www.instagram.com/p/BUCxRAHBc6P/

Çok şaşırdım be mutlu oldum. ;D

İnancomic

Harun Ça

Alıntı yapılan: İnancomic - 13 Mayıs, 2017, 22:11:08
Acaba internet sitelerınde satılacak mı

Muhakkak satılır en kötü ihtimal jedbang.com dan alınabilir.

Nightrain

Alıntı yapılan: İnancomic - 13 Mayıs, 2017, 22:11:08
Acaba internet sitelerınde satılacak mı

Ben sordum; satılacakmış. Hem fasiküller hemde cildi, internette satışa çıkacakmış.

Jedmau

Güzel destekleriniz için teşekkür ederiz , başka süprizlerimiz de yolda ;)

Jedmau

hennessy

İlk sayıyı okudum daha kaliteli bir baskı beklerdim JBC'den.

Konu güzel işlenmiş. Çeviri güzel. Batman sevenlerin kesinlikle okuması gereken bir hikaye ne de olsa.....
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

hanac

Alıntı yapılan: hennessy - 06 Temmuz, 2017, 08:23:04
İlk sayıyı okudum daha kaliteli bir baskı beklerdim JBC'den.

Fasikül baskısını beğenmedin demek.

HacıGeraltEmmi

Cilt olarak çıkacak mı fasiküller bitince?

hennessy

Alıntı yapılan: hanac - 06 Temmuz, 2017, 11:56:56
Fasikül baskısını beğenmedin demek.

Aynen abi yoksa JBC'nin cilt baskıları çok iyi. Aynısını fasikülde de beklerdim.

Ama güzel bir sayı herkes okusun tavsiyemdir.....

Jedmau

Aslında burada daha kaliteliden kastınız nedir diye sormak uygun düşerdi ?

Aslında tek kalite eksiği orijinali ile aynı boy olmayışı , iç kağıt & kapak gramajı bile aynı yazmak vardı.

Aslında lütfen bir yorum yapıyorsanız bunu nedenleri ve dayanaklar ile yazınız demek vardı.

Aslında yazacak çok daha fazla şey var ama gereksiz muhabetteler açıp sınırları yakınlaştırmaya gerek yok.

Seven sevmeyen herkese selamlar , Allah!a emanet olun.

hennessy

Alıntı Yap-Aslında burada daha kaliteliden kastınız nedir diye sormak uygun düşerdi ?

Aslında tek kalite eksiği orijinal ile aynı boy olmayışı , iç kağıt & kapak gramajı bile aynı yazmak vardı.

Marmara çizginin tek sayılık harika basımlarından sonra bu biraz bana kaliteli gelmedi. Ne istiyorsanız yaza bilirsiniz tartışma olmaz ise doğru bulunamaz.

Fikrimi söyleme hakkım her daim var ne dedim. Cilt baskılarınıza kimse laf söyleyemez her yerinden kalite akıyor.

Aslında yazacak çok şey var der iken buyurun yazın bilmediğimiz bir şey var ise öğrenmek isterim.

İnancomic

Bende Marmara çizginin fasiküllerini sevmiyorum kalın kitap kapaği gibi oluyor fasikül jbc nın kı gibi olur bence