Batman: Europa - JBC Yayıncılık

Başlatan dean, 25 Nisan, 2017, 17:49:19

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

dean

Nightrain

Bu ne hız yav. Ben açacaktım. ;D JBC bir açıldı, pir açıldı.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

nicholaihel

Kısa diye fasikül takip etmiştim. Dilimde kitap halini de alırım.

frodo

Yakında ana kapak ve 2 adet variant hepsi HC Instagram'da duyuruldu.
"Yaşayan pek çok kişi ölümü hak eder. Ölülerden bazıları da yaşamı. Yaşamı onlara verebilir misin? Ölüm hakkında karar vermekte aceleci olma. En bilgeler bile her sonucu bilemez"

darbove

185 liraya varyant eksiklerim tamamlanıyor bir batman 4.cilt varyant kalıyor oda bayağı zor gibi
The Bird of Hermes is my name, eating my wings to make me tame.

İnancomic

144 sayfa 40 TL bu fiyatlar bir bana mı abartı geliyor dolar felan dıyorlar dolar düşüyor bu ara bilemedım

frodo

Alıntı yapılan: İnancomic - 16 Eylül, 2017, 12:40:00
144 sayfa 40 TL bu fiyatlar bir bana mı abartı geliyor dolar felan dıyorlar dolar düşüyor bu ara bilemedım
Avrupa Ciltli.Mesela end game 32.50tl etiket 176 sayfa normal kapak.
"Yaşayan pek çok kişi ölümü hak eder. Ölülerden bazıları da yaşamı. Yaşamı onlara verebilir misin? Ölüm hakkında karar vermekte aceleci olma. En bilgeler bile her sonucu bilemez"

İnancomic

Alfa yayınlarının gizli tarih 195 sayfa ciltli 29 tl valla içinde olmadığimiz için bilmiyoruz herhalde herkes ayri fiyat uyguluyor soruncada kızıyorlar telif felan fistan diye

frodo

Gizli tarih bildiğim kadarıyla kuşe kağıt değil.Ama dediğiniz gibi ayrıntıları biz bilemeyiz.

Nightrain

Yani kaç kere denildi, Batman'in telifi daha pahalı diye.

nicholaihel

Kapakların hepsi ayrı güzel. Zalımlar hangisini alacağız? :) En az iki tane alırım gibi :)

Nightrain

Normalde orijinal kapağın şu olması gerekiyordu ama JBC basmamış nedense. :(

darbove

Alıntı yapılan: nicholaihel - 16 Eylül, 2017, 14:46:12
Kapakların hepsi ayrı güzel. Zalımlar hangisini alacağız? :) En az iki tane alırım gibi :)
benim bütçe azaldığından sadece varyant kapakları toplamayı düşünüyorum :D
The Bird of Hermes is my name, eating my wings to make me tame.

frodo

Ben bu yaz dönemi aşırı yüklenme yaptım ama biraz zaman geçsin normal kapak mı alsam ya da son bir yüklenmeye  jedbang Variant mı bilemedim.Daha Batman/Harley var :P