Joker - JBC Yayıncılık

Başlatan Nightrain, 25 Nisan, 2017, 23:15:39

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Nightrain

"AYRINTILARI DA BİLMİYORUM SEBEBİNİ DE.

AMA...

JOKER,

ARKHAM TIMARHANESİ'NDEN ÇIKIYORDU..."

Joker'in... Gotham'ın suç kralının çılgın dünyasına ve çatlak zihnine bakma zamanı geldi.

Joker tımarhaneden çıkıyor ve her ne kadar gülse de aslında mutlu değil. O ortalarda yokken bir daha geri dönmeyeceğini düşünen dostları, pastadaki payını parçalara ayırdı ve yok pahasına sattı. Fakat Joker sokaklara geri döndü ve Gotham'ın kanını hiç olmadığı kadar akıtmaya hazır.

Bu uzun gecede Penguin, Two-Face, Killer Croc, Harley Quinn, Riddler ve elbette Batman ile yolları kesişecek... Tanrı yardımcıları olsun.

Sadık (ama naif) yardımcısı Jonny Frost'un gözünden anlatılan JOKER, gerçek bir noir suç romanı-- yağmurla sırılsıklam olmuş şehir sokaklarına, kirli çarşaflara ve yanlış tercihlere doğru giden rahatsız edici bir yolculuk.

JOKER, birden fazla Eisner Ödülü sahibi yazar Brian Azzarello'nun yazdığı, Lee Bermejo'nun (LEX LUTHOR: MAN OF STEEL) ustalıkla çizdiği, Mick Gray'in çinilediği ve Patricia Mulvihill'in renklendirdiği orijinal bir grafik romandır.

Fiyat: 42.50 TL(karton kapak), 55 TL (sert kapak)
Sayfa Sayısı: 128
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

nicholaihel

darbove

Başkasının gözünden joker anlatılınca bir hoş gelmişti. Çizgi romanı keyifle okumuştum. Çizimleri değişik olsada gerçekçilikle sanatsal arası biz çizgide kalmıştı, çizgi romanı sıkılmadan okutanda çizimleriydi bana göre. Sert kapak versiyonunu da bulundururuz arşivde. :D
The Bird of Hermes is my name, eating my wings to make me tame.

peder clemente

Yazar Brian Azzarello'yu "100 Kurşun" serisinden tanıyorum.Böyle noir tarzı karanlık işlerde çok iyi bir anlatıcı.Ressam Lee Bermejo ise çizgileri muhteşem bir sanatçı.Yine Bermejo çizimi Batman-Noel'i sipariş ettim.Gelince keyifle okuyacağım.Böyle sağlam bir ikiliden kötü iş çıkmaz.Ben çıkınca alırım.Gülen Adam da tekrar basılıyor.Batman külliyatında iki temel Joker macerasını edinmiş olacağız.Teşekkürler JBC.

Nightrain

Barmen Minik

neyse buradan sunu anlayın her hangi bir şeyin teaser ı yayınlanıyorsa, kendisinin yayınlanması minimum 2 sene

hanac

Alıntı yapılan: Barmen Minik - 02 Haziran, 2019, 02:15:29
neyse buradan sunu anlayın her hangi bir şeyin teaser ı yayınlanıyorsa, kendisinin yayınlanması minimum 2 sene

Başlık açılalı zaten 2 yıl olmuş  ;D

Jedmau

Alıntı yapılan: Barmen Minik - 02 Haziran, 2019, 02:15:29

Aynen aynen

Jedmau

Alıntı yapılan: hanac - 02 Haziran, 2019, 10:42:10
Başlık açılalı zaten 2 yıl olmuş  ;D

Darısı daha güncellenmemiş başlıklara

Nightrain

2 farklı kapak ile çıkacakmış. Karton kapak ve sert kapak.

peder clemente

JBC Facebook'ta:Sadece İstanbul Kitap Fuarında JBC standında satışa başlandığı belirtilmiş.Çizgi Romanı tutan genç bir kardeşimizin de resmi var.Fiyatı 30 TL. imiş.Haliyle karton kapak.İnternet kitap satış sitelerinde ve Jedbang'de ne zaman satışa sunulacak?Baskısı biten bu eseri fahiş fiyatlardan satıyorlardı.Ben de ilk fırsatta almak istiyorum.Sevgili Jedmau bir açıklama yaparsa sevinirim.Kara Ayna'yı aldım ancak, henüz okuyamadım.Malûm, Batman, Joker'siz olmaz.Joker'i de yanına koyalım.Şahane filmin üzerine çizgi roman çok iyi olacak.

Bloodslince

Alıntı yapılan: peder clemente - 03 Kasım, 2019, 03:30:36
JBC Facebook'ta:Sadece İstanbul Kitap Fuarında JBC standında satışa başlandığı belirtilmiş.Çizgi Romanı tutan genç bir kardeşimizin de resmi var.Fiyatı 30 TL. imiş.Haliyle karton kapak.İnternet kitap satış sitelerinde ve Jedbang'de ne zaman satışa sunulacak?Baskısı biten bu eseri fahiş fiyatlardan satıyorlardı.Ben de ilk fırsatta almak istiyorum.Sevgili Jedmau bir açıklama yaparsa sevinirim.Kara Ayna'yı aldım ancak, henüz okuyamadım.Malûm, Batman, Joker'siz olmaz.Joker'i de yanına koyalım.Şahane filmin üzerine çizgi roman çok iyi olacak.

Hafta içi siteye eklenecek. Şimdilik Tüyap'a gidenler tadına bakabiliyor. :)
"Gotham'ın beyaz şövalyesini aldım ve bizim seviyemize indirdim. 
Çok zor olmadı.
Bildiğin gibi delilik yerçekimi gibidir.
Sadece hafifçe itmek gerekir."
[shadow=red,left]Joker[/shadow]

Nightrain

Ciltlisi de basılacaktı sanırım?

Bloodslince

Alıntı yapılan: Nightrain - 03 Kasım, 2019, 09:27:17
Ciltlisi de basılacaktı sanırım?

İlk etapta çıkacak gibi durmuyor, çünkü öyle bir görsel veya haber paylaşmadı JBC. Muhtemelen gelir ama daha sonra basılacaktır.
"Gotham'ın beyaz şövalyesini aldım ve bizim seviyemize indirdim. 
Çok zor olmadı.
Bildiğin gibi delilik yerçekimi gibidir.
Sadece hafifçe itmek gerekir."
[shadow=red,left]Joker[/shadow]

Jedmau

Alıntı yapılan: peder clemente - 03 Kasım, 2019, 03:30:36

Merhaba Üstad,

1-2 güne internet sitemize ekleyeceğiz.

Softcover 42.5 yerine 30 TL
HC : 55 civarı olacak, zincir mağazalarda bulunmayacak.

Sevgiler