Batman/Teenage Mutant Ninja Turtles - JBC Yayıncılık

Başlatan dean, 25 Nisan, 2017, 23:56:53

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

dean

memospinoz'dan not: Resim Facebook'tan kaldırılmış sanırım, dolayısıyla burada da görünmüyordu. Şimdilik bu kapak resmini ekledim.

Nightrain

"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

hanac

Alıntı yapılan: Nightrain - 26 Nisan, 2017, 00:11:24
Bugün aklıma gelmişti bu. Cok iyi be! :D

Biraz bilgi versenize, biz de heyecanlanalım  :)

Nightrain

Alıntı yapılan: hanac - 05 Mayıs, 2017, 11:23:24
Biraz bilgi versenize, biz de heyecanlanalım  :)

Hikaye hakkında pek bir bilgim yok. Çocukluğumda deli gibi çizgi filmlerini izlediğim süper kahramanların bir araya gelmesi bünyede otomatikman heyecan yaratıyor.

Nemo

Durun ben bunun ozetini suraya bi yerlere koymustum :P
saka saka
Okudum ama guzeldi. Cikar insallah
Özel Alfa Ajanı

memospinoz

ÇOK FENA SPOILER

Hikaye TMNT'deki Shredder'ın askerlerinin (Foot Ninja-Foot Soldier) Gotham City'deki bir laboratuvara saldırması ile başlıyor. Shredder'ın labaratuvara saldırmaktaki amacı bir aleti çalmak.

Tam bu sırada kaplumbağalar olaya dahil oluyor. Kötü adamları dövüyorlar.

Olaylara şahit olan laboratuvar çalışanı bir kadın gördüklerini Batman'a anlatıyor. Bruce Wayne araştırmaları sonucu dörtlünün Ninjutsu ustası olduklarını anlıyor.

Ardından Killer Croc'u görüyoruz. Batmobile'e GPS yerleştiriyor. Batman'a gözükmemek için lağımdan takip ediyor. Bu sırada kaplumbağaların lağımdaki evini buluyor. Nasıl olmuşsa artık Batman arabayı bunların evinin üstüne bırakmış. Haliyle kaplumbağalarımız Croc'u ve yanındaki birkaç elemanı pataklıyor.

Bu sırada öğreniyoruz ki Batman bir sonraki olası saldırının yerini tespit etmiş. Tam Shredder'ın adamlarından birini sorguya çekerken adam vuruluyor. Shredder ile Batman göz göze geliyor. Batman ne istediğini soruyor. Shredder ise "Bu senin savaşın değil savaşçı, yaptığımız iş gizli kalmalı. Bize karışma ve şehrin güvende olsun, yolumuza çıkarsan..." diyor.

Croc ve adamlarını halleden kaplumbağalarımız Splinter ile karşılaşıyor. Bu Dünya'nın güvenli olmadığından, evlerine dönmeleri gerektiğinden bahsediyorlar.

En sonunda kapluşlar lağımdan çıkıyor, Batmobile ve Batman'la karşılaşıyorlar.

Birinci sayının sonu.

ÇOK FENA SPOILER

Nightrain

Nightrain

Neden Kevin Eastman varyantı yok, Jedmau abi?

Mesela şunu:

Jedmau

Alıntı yapılan: Nightrain - 01 Şubat, 2019, 09:43:02
Neden Kevin Eastman varyantı yok, Jedmau abi?

Mesela şunu:

Sen istersin de biz yapmazmıyız ? 50 adet Variant II :)

Sevgiler

Nightrain

Alıntı yapılan: Jedmau - 02 Şubat, 2019, 04:09:24
Sen istersin de biz yapmazmıyız ? 50 adet Variant II :)

Sevgiler

Başka bir şey istesem olurmuş demek ki.  ;D Çooook teşekkürler. ;)

Sakızlı Ohannes Paşa

Jedmau

BAHADIR

Madem herkes samimi bende bir şey itiraf etmek istiyorum bu Estman kapağı hiç ilgimi çekmedi... Dell Otto Variant idare eder... Bana kalırsa kitapta bir kapak olsun oda kafi gerçi... Eskiden variant mı vardı? ;)

Mrtekin

Kaligrafi, grafik, balonlama, boyut gibi hususlarda standartları çok yüksek olan bir adamın, "kapak" hususlarında böyle düşünmesi enteresan geldi.  ;D

They drew first blood...

BAHADIR

Alıntı yapılan: Mrtekin - 04 Şubat, 2019, 08:55:53
Kaligrafi, grafik, balonlama, boyut gibi hususlarda standartları çok yüksek olan bir adamın, "kapak" hususlarında böyle düşünmesi enteresan geldi.  ;D

Yok, standart var... Eastman kapağını sevmedim... Sadece variant hususunda genel kanaatimi söyledim... Ana kapak ile Dell Otto kapağı yarışır... Ama sanırım bende Prefix'den %45 ile ana kapağı almak yerine üst fiyattan Del'Otto kapağını tercih edeceğim... Bu da "eskiden variant mı vardı?" sözümü zaten çürütüyor... ;)