Southern Bastards - Marmara Çizgi

Başlatan Nightrain, 02 Mayıs, 2017, 16:04:17

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Nightrain

Henüz resmi olarak duyurulmasa da, İlke Keskin'in forumda "İzmir Fuarı sonrası çok "PİÇ" bir yayın aldık, onun rehavetindeyiz  8)" adlı açıklamasından sonra yayının adı tarafımdan ifşa edildi. 8)

Bu zamana kadar 20 sayısı yayınlanan çizgi romanın düzenli bir periyodu bulunmamakta. İlk 14 sayısının 3 ciltte toplandığı bu yayın, yurt dışında oldukça iyi yorumlar almış. Bize de beklemek düşüyor.

Darısı Deady Class, Fade Out, Criminals, East of West gibi başka güzel Image Comics yayınlarının başına. ;D
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

hanac

darkwood

Alıntı yapılan: hanac - 02 Mayıs, 2017, 19:18:30
Hayırlı olsun.  ;D

Ferzan'ın tanıtımları için bkz. (Spoiler olabilir)

http://altinmadalyon.com/altin/index.php/topic,11019.0.html

Ferzan kitabın yarısını koymuş neredeyse, 
Okumaya niyeti olanlar linkten uzak dursun.  ;D
Darkwood Sakinleri..

doktor1881

Nightrain

Arkadaşlar, bu seriden bir haber yok mu? Başlığı ben açmışım, üzerinden 1.5 sene geçmiş. Zaten 20.sayısı ile final yaptı ve 4 ciltte toplandı. Marmara Çizgi'ciğim ellerini çabuk tutsa hatta yanına yine 20.sayısında final yapan Kill Or Be Killed serisini de bassa. ;D

ferzan

Alıntı yapılan: Nightrain - 01 Ocak, 2019, 11:55:45
Arkadaşlar, bu seriden bir haber yok mu? Başlığı ben açmışım, üzerinden 1.5 sene geçmiş. Zaten 20.sayısı ile final yaptı ve 4 ciltte toplandı. Marmara Çizgi'ciğim ellerini çabuk tutsa hatta yanına yine 20.sayısında final yapan Kill Or Be Killed serisini de bassa. ;D

Bu yıl Image Comics mamülleri ile ilgili beklentim epey düşük...Zira Image cephesinde aracıdan ötürü bazı aksaklıklar var diye duymuştum, detayını tam bilmiyorum...O sebeple Marmara Çizgi 'den Saga, Yürüyen Ölüler ve Chew 'in sıradaki ciltleri ile Southern Bastards 'ın ilk cildine dair beklentim fazla değil...Bunun haricinde Southern Bastards serisi 20. sayısı ile sonlanmamış, sadece ''Gut Check'' başlıklı dördüncü kısım hikaye örgüsü tamamlanmış...Son sayının arkasında 21. sayının ilanı var ama tarih belirtilmemiş... Aaron ve Latour ikilisinin koca yıl boyunca sadece birkaç sayı çıkardığını düşünürsek, 2019 'da bir fasikül bile Southern Bastards yayınlanırsa öpüp başıma koyarım...Aaron 'un mevcut projeleri, Latour 'un da çizerlik harici senaristlik temposu falan bu özgün serinin ipini çekmese de devasa aksaklıklara sebep oldu...Aynı şey, diğer Image Comics mamülü olan, yine Aaron ile bu kez R.M. Guera 'nın üretimi ''The Goddamned'' serisi için geçerli...2015 sonu ve 2016 'nın tamamı boyunca beş fasikül zar zor yayınlandı...Bu esnada Aaron, Marvel 'a üç seri yazarken Guera 'da Avrupalı yayıncılar için çok sayfalı işler hazırlıyordu...Neyse ki henüz bitirdiği renkli Teks albümü sonrası The Goddamned Volume: 2 'nin çizimlerine hız verir sanıyorum...İki senedir yayınına ara veren bu serinin en az birkaç fasikülünü görürüz diye düşünüyorum bu yıl...Ne de olsa kader çizgileri Southern Bastards ile aynı...
Bağnaz okur, memnuniyetsiz beşer, işkilli büzük, sıfır tolerans iksmen, taş kalpli ahkam efendi...

https://ucuztefrika.blogspot.com

Nightrain

Alıntı yapılan: ferzan - 01 Ocak, 2019, 19:36:28
    Bu yıl Image Comics mamülleri ile ilgili beklentim epey düşük...Zira Image cephesinde aracıdan ötürü bazı aksaklıklar var diye duymuştum, detayını tam bilmiyorum...O sebeple Marmara Çizgi 'den Saga, Yürüyen Ölüler ve Chew 'in sıradaki ciltleri ile Southern Bastards 'ın ilk cildine dair beklentim fazla değil...Bunun haricinde Southern Bastards serisi 20. sayısı ile sonlanmamış, sadece ''Gut Check'' başlıklı dördüncü kısım hikaye örgüsü tamamlanmış...Son sayının arkasında 21. sayının ilanı var ama tarih belirtilmemiş... Aaron ve Latour ikilisinin koca yıl boyunca sadece birkaç sayı çıkardığını düşünürsek, 2019 'da bir fasikül bile Southern Bastards yayınlanırsa öpüp başıma koyarım...Aaron 'un mevcut projeleri, Latour 'un da çizerlik harici senaristlik temposu falan bu özgün serinin ipini çekmese de devasa aksaklıklara sebep oldu...Aynı şey, diğer Image Comics mamülü olan, yine Aaron ile bu kez R.M. Guera 'nın üretimi ''The Goddamned'' serisi için geçerli...2015 sonu ve 2016 'nın tamamı boyunca beş fasikül zar zor yayınlandı...Bu esnada Aaron, Marvel 'a üç seri yazarken Guera 'da Avrupalı yayıncılar için çok sayfalı işler hazırlıyordu...Neyse ki henüz bitirdiği renkli Teks albümü sonrası The Goddamned Volume: 2 'nin çizimlerine hız verir sanıyorum...İki senedir yayınına ara veren bu serinin en az birkaç fasikülünü görürüz diye düşünüyorum bu yıl...Ne de olsa kader çizgileri Southern Bastards ile aynı...

Image basan yayın evlerinin, Image ile ilgili bir sıkıntısı var galiba? Chew ve Saga'nın uzun zamandır devamı ciltleri çıkmıyor. JBC, seneler önce Wytches'i duyurdu, ses seda yok. Arkabahçe'de Outcast ve Black Science'ın devam ciltlerini çıkartmadı henüz.

Nightrain

Southern Bastards Cilt 1

EARL TUBB koca sopalı, öfkeli ve yaşlı bir adam.

EULESS BOSS ofisi kupalarla, açık tribününün altıysa cesetlerle dolup taşan bir lise Amerikan futbolu takımı koçu. Ve bu bahsettiklerimiz, Boss BBQ'yü, eyalet şampiyonu Runnin' Rebs'i ve hayatınızda görmediğiniz kadar çok piçi içinde barındıran Alabama Craw County'de tanışacağınız kişilerden yalnızca ikisi.

JASON AARON ve JASON LATOUR'dan sizlere güney usulü kızarmış bir suç dizisi

16cm x 24cm, 112 Sayfa, Renkli, 35 TL, Mart 2020
Yazar: Jason Aaron, Çeviri: Egemen Görçek, Editör: İlke Keskin

Siboatik -yedigi her seyden psisik imgelemler alabilen- üstlenir. Yeni kesfedilen ve pisirildiginde tadı büyük ölçüde Pasifik'in batısındaki küçük bir adaya götürür. Ama bu Iste karsınızda "Yaygın Aroma". CHEW'un New York en tepesindeki "Lezzetçilerin Tercihi" cildinin devamı. ve kahinlerle dolu bu uçuk ve kara mizah dolu serideki www.marmaracizgi."2009'un En Iyi Bagımsız Serisi."
–IGN.com
"2009'un En Iyi Yeni Serisi."
–MTV Splashpage.com
"Olagandısı, delidolu, sarsıcı ve rahatsız edici derecede "Komedi olsun, polisiye drama ya da genel çizgi roman kendine dahil oldugunu iddia edemez çünkü bu seri Eger CHEW okumuyorsanız çizgi romanların tadına "Tatsız."
–Newsarama.com
EN iYi DEVAMLI SERi ÖDÜLÜ

Mrtekin

They drew first blood...

nicholaihel

Oh oh oh güzel haber, hemen babil stoklarına girse de sipariş versek.

hennessy

Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

Nightrain

Bunun da özel edisyonu gelir mi acep? Gelse süper olur.

egemen görçek

Alıntı yapılan: Nightrain - 25 Mart, 2020, 10:49:25
Bunun da özel edisyonu gelir mi acep? Gelse süper olur.

Şu anda öyle bir plan yok. Ha normal hali beklemediğimiz bir ilgiyle karşılaşırsa neden olmasın  ;D ;D

Nightrain

Alıntı yapılan: egemen görçek - 25 Mart, 2020, 11:15:09
Şu anda öyle bir plan yok. Ha normal hali beklemediğimiz bir ilgiyle karşılaşırsa neden olmasın  ;D ;D

Peki, Yürüyen Ölüler?

ghostrider

Büyük ihtimalle yarım kalır bu seri;alıyoruz ama satılmadığı için seriler devam etmiyor.
Büyük güç büyük sorumluluk gerektirir.