2017 Mayıs - Çizgiroman listesi

Başlatan afu, 02 Mayıs, 2017, 18:54:24

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

afu

afu

büyük şehirlerin kitap fuarları bitince haliyle çr çıkışları da azaldı bir anda.
bu ay 20-25 adette kalıcaz gibi  :(

pizagor

Judge Dredd ve Star Trek'in 1. ve 2. fasikülleri birlikte çıktı diye biliyorum.
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

köstebek

Ben 3, 5 farklı farklı kapaklar gördüm. Yeni moda varyant tribi de olabilir, hem varyant hem de 1 ve 2. sayılar birlikte çıkmış olabilir. Afu Beyciğim yerinde incelemelerle sorunun üstüne gidecektir elbette. 

dean

Star Trek 1. sayı 3 farklı kapakla yayınlandı. 2. Sayı iki farklı kapakla. Judge Dredd'in ise 2 sayısı da ikişer kapakla yayınlandı. Yani toplamda 4 sayı 9 kapak gibi bir durum oluşuyor. Cumartesi günü elime geçmişti. Bu şekilde hatırlıyorum.

afu

2. sayılar çıktı fakat onlar haziran için hazırlananlar (lal'in büyülü'nün yaptığı gibi erken verildi piyasaya)
sonraki listeye konulacak  ;)

caretta

Çizgi Düşler'in Klasik Teks;Özel Teks ve Maksi Zagor'u da-31 Mayıs'a kalmadan-bekliyoruz...

haziran00

Yenilmez Iron Man 1 çıktı 3 farklı kapakla bugün

OZAN BALIM

Yaz dönemi iyice yavaşlar yayınlar, biz de biriktirdiklerimizi eritiriz...

köstebek

ÇD'den bir X-force çıktı galiba

AU4

Mayıs'ı 1 tane Tex ile kapatacağız galiba.

caretta

Aynen öyle"AU4.Zaten bu çıkan Klasik Sayı da Nisan sayısı.Haziran ayında Mayıs'ın çıkmayan
Klasik 33.sayısı,Teks Özel 6"Galveston'da Fırtına" ve Maksi Zagor çıkacak.Aslında Haziran Aylık
Seri'nin çıkma ayı ama çıkıp çıkmayacağı belli değil.O da T emmuz ayına sarkabilir.Bekleyelim
bakalım ne olacak?

köstebek

Afu beyciğim,

mayıs aynı da tamamladık. çıkmayanlar vs. temizleyip son halini verelim. ardından da yorumlara devam

Tuco Ramirez

İki Kardeş çıktı mı? Kadıköy'de görmedim sanki...

aaciltan

İki Kardeş'in baskısında sorun var diye duydum. Sanıyorum 2 hafta kadar ileriye atılacak çıkması... >:(