Batman Yeni 52 Cilt 6 : Gece Vardiyası - JBC Yayıncılık

Başlatan dean, 11 Mayıs, 2017, 00:51:51

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

dean

Batman Yeni 52 Cilt 6 : Gece Vardiyası 30 Mayıs'ta Raflarda.

(Facebook tanıtımından alıntıdır.)

Nightrain

"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

dean

Özgün Adı BATMAN VOL. 6: GRAVEYARD SHIFT

Scott Snyder – James Tynion IV – Marguerite Bennett – Gerry Duggan
Yazarlar

Greg Capullo – Danny Miki – Wes Craig
Çizerler

Hasan Süpürgeci
Çevirmen

Bora Öngürer & Aslı Dağlı
Editör & Çeviri Editörü

Kıvılcım Arduç
Grafik ve Uygulama

Yiğit Sakmar
Grafik Editörü

Bengü Ergil
Yayın Koordinatörü

Ertan Ergil
Yayın Yönetmeni

Scott Snyder ve Greg Capullo'nun ezber bozan BATMAN çalışması, BAYKUŞLAR DİVANI, AİLENİN ÖLÜMÜ ve YIL SIFIR ile çizgi roman dünyasını ayağa kaldırdı.

Şimdi ilk defa, hikâyeler arasındaki hikâyeler karşımıza çıkıyor. Büyük beğeni toplayan serilerdeki bağımsız öykülerde Batman oğlunun yasını tutuyor, Arkham Tımarhanesi'ne sızıyor ve bir seri katilin izini sürüyor. Yıl Sıfır ile BATMAN ETERNAL'ın geleceği arasında mekik dokuyan bu hikâyeler, en çok sevilen çizgi roman dünyalarından birini genişletiyor ve zenginleştiriyor.

1. Baskı Mayıs 2017 - İstanbul
ISBN : 978-605-9155-37-3
Sayfa Sayısı : 224
İç : 135 gr. 1. sınıf parlak kușe kağıt - iplik dikiș
Kapak : 350 gr. 1. sınıf parlak kușe kağıt
Fiyat : 40,00 TL

Çıkış Tarihi : 30 Mayıs 2017

darbove

The Bird of Hermes is my name, eating my wings to make me tame.

Jedmau

Nightrain

Kitabın çıkış tarihi yine ertelenmiş sanırım? Az önce babil.com dan mail geldi; depolarına 10 haziran'da gelecekmiş.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

frodo

"Yaşayan pek çok kişi ölümü hak eder. Ölülerden bazıları da yaşamı. Yaşamı onlara verebilir misin? Ölüm hakkında karar vermekte aceleci olma. En bilgeler bile her sonucu bilemez"

haziran00

Alıntı yapılan: Nightrain - 05 Haziran, 2017, 16:52:36
Kitabın çıkış tarihi yine ertelenmiş sanırım? Az önce babil.com dan mail geldi; depolarına 10 haziran'da gelecekmiş.

Cumartesi günü çıktı Batman 6 varyant kapakla beraber

Jedmau

Alıntı yapılan: Nightrain - 05 Haziran, 2017, 16:52:36

Babil bizden doğrudan almıyor

nicholaihel

Bende jedbang ile sipariş verdim. Ama sitede halen kargo takip numarası yok. Mail de gelmedi. Takip edemiyorum.

frodo

"Yaşayan pek çok kişi ölümü hak eder. Ölülerden bazıları da yaşamı. Yaşamı onlara verebilir misin? Ölüm hakkında karar vermekte aceleci olma. En bilgeler bile her sonucu bilemez"

nicholaihel

Alıntı yapılan: nicholaihel - 06 Haziran, 2017, 09:48:39
Bende jedbang ile sipariş verdim. Ama sitede halen kargo takip numarası yok. Mail de gelmedi. Takip edemiyorum.

Ulaştı. Teşekkürler.

Jedmau

Selam,

Ağustos - Eylül gibi yeni site açılıyor , baya güzel olacak , o zaman detaylı takip yapılabilir

hennessy

Aldık okumaya başladık. Batman dedektif 4 faciasından sonra bu bünyeye iyi gelecek gibi görünüyor bitirince yorumu mu yaparım.....
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

hennessy

Kitabın yarısı bitti. Hakketten güzel bir hikaye sizleri bekliyor. Snyder bu işi çok iyi biliyor. Batman'in Gotham'a gelip Batman ile Wayne arasında ki ikilemini çok iyi ortaya çıkarmışlar.

Böyle güzel Batman hikayeleri okumak ve çizimleri arasında kaybolmak çok iyi oluyor.
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları