Batman Yeni 52 Cilt 5: Yıl Sıfır – Karanlık Şehir - JBC Yayıncılık

Başlatan Mrtekin, 10 Aralık, 2016, 10:34:08

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

memospinoz

Batman Yeni 52 Cilt 5 : Yıl Sıfır – Karanlık Şehir
Özgün Adı : Batman New 52 Volume 5 : Zero Year – Dark City

SCOTT SNYDER
Yazar

GREG CAPULLO
Çizer

Cenk Könül
Çevirmen

BORA ÖNGÜRER
Editör

Aslı Dağlı
Çeviri Editörü

Kıvılcım Arduç
Grafik ve Uygulama

Yiğit Sakmar
Grafik Editörü

Bengü Ergil
Yayın Koordinatörü

Ertan Ergil
Yayın Yönetmeni

Riddler adında bir süper kötü, Gotham şehrinin tamamının karanlığa gömülmesine sebep olduğunda, bu karanlık örtünün altından onun gibi başka suçluların ortaya çıkmaya başlamaları an meselesidir. Batman ve Jim Gordon, Gotham'ı yalnızca Riddler'in çarpık akıl oyunlarından değil aynı zamanda çok daha mahir ve bir o kadar da ölümcül düşman Dr. Ölüm'den koruyabilmek için, gönülsüz de olsa bir ortaklık kurmak zorundalardır.

1. Baskı Aralık 2016 - İstanbul
ISBN : 978-605-9155-31-1
Sayfa Sayısı : 256
İç : 135 gr. 1. sınıf parlak kușe kağıt - iplik dikiș
Kapak : 350 gr. 1. sınıf parlak kușe kağıt
Fiyat : 37.50 TL

30 Aralık 2016

Nightrain

256 sayfa bayağı iyi. Doya doya Batman demek. Ön siparişe açılsa da alsak.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

darkwood

Darkwood Sakinleri..

DSD

hennessy

Okumaya başladım. Son zamanlarda okuduğum en sağlam hikayelerden bir başladı.

Batman İlk Yıl dan beridir. Batman ile Gordon arasında konuşma (Bir botun içinde) harika olmuş.

Batman başlangıç olarak çok sağlam bir hikaye sizleri bekliyor......

Okumaya devam. Bu kalın cilt harika başladı. Teşekkürler Sevgili dostum Ertan.......

İyi ki varsın JBC......

Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

hennessy

Kitabı bitirdim. Gerçekten son zamanlarda okuduğum en sağlam Batman hikayelerinden biri bitti.

? ile Batman arasında ki soru cevap bölümü harika idi. Batman İlk Yıla rakip bir sayı elimizde.....
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

ghostrider

Paralelevren adlı sitede yeni olan Batman çizgi romanları satıştadır,oradan sipariş verebilirsiniz.%20 indirim var bütün çizgi romanlarda oraya bakabilirsiniz.
Büyük güç büyük sorumluluk gerektirir.

Nightrain

Bayağı doyurucuydu. Alfred'in hayali cok guzeldi ve duygusaldi. Alfred'in her zaman yardimcidan cok baba figürü olmasi bir kez daha vurgulanmış. Teşekkürler JBC. Umarım diğer ciltler gecikmeden çıkar. Özellikle Endgame ve Superheavy hikayelerini cok merak ediyorum.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

nicholaihel

Özlediğimden midir nedir, kapağı dahil seride çok beğendiğim kitaplardan biri oldu. Arada Jim Lee'den Hush falan okuduk ama Capullo'nun çizgileri hala bir başka! Harikulade! Özellikle yağmurlu karelere bittim. Onu da özlemişim. Hikayenin girişi, kemik tümörü kılıklı yardımcı villain, diyaloglar süperdi. Post apokaliptik Gotham bölümü çizimler itibariyle çok iyi olmakla beraber konu olarak yeterince tatmin etmedi. Çok konsolide başlayan hikaye irtifasını yeterince koruyamadı. Yine de hayli yüksek uçtuğumuz bir gerçek :) Bir de çölde olanlarla ilgili daha fazla şey öğrenmek isterdim. Sarkan metal küreler çok merak uyandırıcıydı.

Bu cildi alın, bu cildi okuyun. Bu ciltte her şey çok güzel, genç "Efendi Wayne"in saç tıraşı hariç  ;D

frodo

Okumanın üstünde biraz zaman geçti yanlış yanlış hatırlamıyorsam 4.ciltte başlıyor karanlık şehirlerde final yapıyor çok güzel sizi içine alıyor capullo harika çizmiz her zamanki gibi snyder da yazmış.
"Yaşayan pek çok kişi ölümü hak eder. Ölülerden bazıları da yaşamı. Yaşamı onlara verebilir misin? Ölüm hakkında karar vermekte aceleci olma. En bilgeler bile her sonucu bilemez"