Yargıç Dredd - Presstij Kitap (IDW)

Başlatan İlhan Yılmaz, 14 Mayıs, 2017, 17:32:53

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

İlhan Yılmaz

22. Yüzyılda 400 milyon vatandaşa, robotlara, suçlulara ve akıl hastalarına ev sahipliği yapan "Mega Şehir Bir" de, suç kol geziyor. Anarşi ve kargaşa arasındaki tek savunma hattıysa... yargıçlar. Ve YARGIÇ DREDD aralarında en serti. Yargıç(Judge) Dredd yakında... Aylık fasiküller halinde bizimle buluşacak.

lemazmatik

Forum genel olarak yavaş yavaş artan fasiküllerden memnun gözüküyor. Ben Türkçe fasikül olayına pek sıcak bakamıyorum açıkçası. Poşet + karton kullanılmadığı sürece fasikül biriktirmek pek tatmin edici bir şey değil, rafta gerçekten çirkin duruyorlar. Boyları da genelde küçük olduğundan normal poşet + kartonda da hoş durmazlar zaten. Prestij tarafından yayınlancak olması da apayrı bir mevzu tabii tpb formatında basılsa ilk ciltten sonrası gelmese bile elimizde ucu tam kapalı olmasa da daha eli yüzü düzgün bir macera bırakabilirdi. Hal böyleyken ne kadar insan devam etmesi için güvencek alacak da... Bir cildi bile dolurmadan iptal olmasını engelleyecek... Hayırlısı.

hbegec

Eveeet geldik yeni 1.sayıdan itibaren yayınlanmayacak kitaplar serisinin ilki olan Judge Dredd'e diğeride Star Trek...Evde ilk üç sayıda yarıda kesilen ya da ilk sayıda yarıda kesilen çizgiromanlardan biriktirmeyi seven değişik kafalar varsa alsınlar efendim.Yazık iyide bir seriydi ancak maalesef üç sayı görmeden iptal edilecek,birde fasikülmüş...Hadi hayırlı işler....

Nightrain

Yav daha geçen dizisi geliyor, basan olsa da okusak diyordum. ;D Fasikül olmasına ayrı sevindim.

Yayin evi bu sefer yari yolda birakmaz inşallah.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

drgavsever

Sevgili İlhan Bey,
Prestij yayıncılığa inanan biri olarak geçte olsa (yılda 1-2 albüm )Budy Longway, Orbital ve Efsane sizden bekliyoruz.Yeni yayınlarınız hayırlı olsun ama ne olur eskilerde unutulmasın.Ben ne bir avukatım nede pazarlık yapıyorum yalnızca bir frankofon sever olarak başlamış olduğunuz gerçektende başarılı albümleri bizlere ulaştırmayı ihmal etmeyiniz...Sevgilerimle.....

İlhan Yılmaz

Hiçbir zaman bırakmadı diğer serileri bırakmak da istemiyoruz. Fakat satışlar tatminkar düzeyde olmayınca zorunlu aralar veriliyor yalnızca. Ayrıca onların yeni albümleriyle ilgili de görüşmelerimiz devam ediyor.

Sinan Başak

Satışların tatminkar olmamasının sebebinin, tüm basmaya başladığınız işleri 1-2 sayı sonunda bırakarak, okuyucuların güvenini kaybetmek olduğu aklınıza geliyor mu hiç? Size iyi eğlenceler diliyorum.

Mister NO

"10 Mart, 2014, 14:09:43

Bu serileri alarak destek olacağım. Presstij'e bu şansı vereceğim.

Durango ve Efsane'nin halini görünce bu seriler düzenli olarak çıkar mı, umudun var mı derseniz, kesinlikle yok?"

Nick Raider, Legs Weaver ve Cassidy çıktığı zaman bunları yazmıştım. Kendi adıma çıkan bütün sayıları da aldım.

Yargıç Dredd'i de almayayım artık. Nasılsa devamı gelmez diye düşünüyorum.

haziran00

Alıntı yapılan: İlhan Yılmaz - 14 Mayıs, 2017, 19:12:52
Hiçbir zaman bırakmadı diğer serileri bırakmak da istemiyoruz. Fakat satışlar tatminkar düzeyde olmayınca zorunlu aralar veriliyor yalnızca. Ayrıca onların yeni albümleriyle ilgili de görüşmelerimiz devam ediyor.

Bu yayınların satacağını düşünüyor musunuz ? Hele ki ortada bu kadar DC, Marvel yayını varken aralarından sıyrılabileceklerini ? Tabi kide tatminkar olmayacak ve siz de devam etmeyeceksiniz, serisi tamamlanmamış çöp kitaplar mezarlığına yeni arkadaşlar gelmiş olacak, ben almayacağım umarım satışları tatminkar olur da utanırım ama Presstij yayınlarına güvenim sıfır.

Sinan Başak

Bence, bu yayınevi adı gibi davranmalı artık. Kelimenin anlamı ile birebir zıt hareket ediyor. Bu konu hakkında da daha fazla kafa patlatılmamalı bence. Görünen köy kılavuz istemez. Reklam kokan hareketler bunlar.

Nightrain

Alıntı yapılan: haziran00 - 14 Mayıs, 2017, 23:06:02
Bu yayınların satacağını düşünüyor musunuz ? Hele ki ortada bu kadar DC, Marvel yayını varken aralarından sıyrılabileceklerini ? Tabi kide tatminkar olmayacak ve siz de devam etmeyeceksiniz, serisi tamamlanmamış çöp kitaplar mezarlığına yeni arkadaşlar gelmiş olacak, ben almayacağım umarım satışları tatminkar olur da utanırım ama Presstij yayınlarına güvenim sıfır.

Reklam yaparlarsa, Judge Dredd satar.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

altay1944

Bol satışlar dilerim ama ben bu türü sevmiyorum.Keşke fumettilerden bir kaç sayı daha bassaydınız.
Yarabbi bildir de
ben beni bileyim. Beni bilen ben ile kendime geleyim. Benim bensizliğim
ile ben seni bileyim. Seni bilmeyen beni ben neyleyeyim...

Hz. Mevlânâ

haziran00

Alıntı yapılan: Nightrain - 15 Mayıs, 2017, 10:17:43
Reklam yaparlarsa, Judge Dredd satar.

Yanılmayı çok isterim ama yayın evi kendi rekorunu (4 ve üstü) sayı çıkmadan almam.

pizagor

Merak ettiğim, bu versiyonun 2000 AD olanından farklı olup olmadığı? Kapaktan anladığım kadarıyla o hikayeler renklendirilip, format ile oynanıp yayınlanmıyor. Karakter yeniden ele alınıp kurgu, efsane olduğu İngiliz halinden Amerikanlaşıyor. Açıkçası Dredd karakteri benim için hep ilgi çekici olmuştur ama IDW'nun yeniden ele aldığı hali için kuşkularım var. Okuyan arkadaşların yorumlarını merakla takip ediyor olacağım...
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

İlhan Yılmaz