Yargıç Dredd - Presstij Kitap (IDW)

Başlatan İlhan Yılmaz, 14 Mayıs, 2017, 17:32:53

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Nightrain

"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

pizagor

Duane Swierczynski ismini en son nerede gördük diyordum, Bloodshot'dan çıktı.
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

memospinoz

24 sayfa ve 16x24 cm boyutunda olacakmış fasiküller. Fasiküller ilerledikçe cilt olarak da çıkacakmış.

HacıGeraltEmmi

İnancomic

hiç bir internet sitesinde yok almak istedim ama alamadım

Nightrain

Gerekli Şeyler'in sitesinde gördüm sadece.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

Harun Ça

Cilt olarak çıkacak mı kesin bilgi var mı ?

İnancomic

İlk sayı çıkalı ay oldu ne internet sitelerinde var ne d&r larda şans verecektim ama ne yazık ki vazgectım büyük şehirlerde degılım o yüzden çizgi roman dükkanlarından alamıyorum

pizagor

İlk iki fasikül itibariyle net bir kanıya vardığımı söyleyemeyeceğim. Çok kısa, derinliksiz hikayeler şimdilik. 70'lerin kısa Amerikan çizgiroman hikayeciliğinin bugünün grafik anlayışiyla yoğurulması gibi. Birşeyler birbirine bağlanırsa belki bütünü daha farklı bir tat bırakır.

pizagor

Bir eksiklik: Judge Dredd karakterinin, 2000AD'de yayınlandığı dönemin, o evrenin dünya düzeninin, Mega City'lerin ne olduğuna dair kapak içine sığacak kadar (ya da birkaç fasikülde bitecek şekilde) bir tanıtım yazısı hem okura daha rahat bir giriş sağlarmış hem de sicak bir diyaloğun başlangıcı olabilirmiş.

maeglin

devamı gelir diye düşünerek üçer beşer aldım arkadaşlarıma da dağıttım hem dred hem trek :)

s.b

Burası sekiz yüz milyon insanın yaşadığı yer. Hepsi de kuzey amerika kıtasının doğu sahilinde, lanetli yeni dünyanın radyoaktif topraklarından büyük duvarlarla ayrılmış bir alana sıkışmış durumdalar.
Şimdi sizler burası neresi diye merak ediyorsunuz. Nereden bileceksiniz cahiller. Hadi gene iyi tarafıma geldiniz söyleyeyim.
Burasının adııııııııııııı MEGA ŞEHİR BİR. Ne Kasımpaşa mı? La olum bi yürü git nerenle bakıyorsun buraya.
Mega diyorum Mega Şehir Bir.

Ve geleceğin Tex'i Dredd.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

s.b

Affınıza mahcuben bir şikayette bulunacağım. Lütfen yazıları okunmaz hele getirmek için gayret etmeyiniz. Normal renk ve fontlardan vazgeçmeyiniz.
Robotun sözlerini okuyabilmek için ışığın altında eğilip bükülmekten fıtık oldum.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN