DC Rebirth: Doomsday Clock

Başlatan Nightrain, 19 Mayıs, 2017, 15:53:47

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Nightrain

DC Rebirth'teki tüm sır perdesini açığa çıkartacak olan hikaye budur. Kasım'da başlayacak, kendi adıyla yayınlanacak ve diğer dergilere yayılmayacak. Hikayenin ana karakteri Superman olacakmış. Hikaye tüm evreni etkileyecekmiş.

"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

hennessy

Superman'ı pek sevmem ama ne yalan söyleyeyim, ben bile merak ettim alacağım...
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

lemazmatik

Nightrain

Hikaye şu anki zaman diliminin 1 sene sonrasını anlatacakmis.

Nightrain

lemazmatik

2. sayı kapağı, omuzdaki ele dikkat  :o

İdrava

Sanırım ben kaçırdım ama doomsday clock ne zaman çıkacaktı jbc'den?

hellion

Alıntı yapılan: İdrava - 28 Şubat, 2021, 18:09:17
Sanırım ben kaçırdım ama doomsday clock ne zaman çıkacaktı jbc'den?

2020 yılı yayın planı içerisindeydi ama basılamadı. 2021 yılı içinde basılacaktır diye umuyorum. JBC son bir yıldır çok az yayın bastı. Rebirth serileri de epeydir basılmıyor. Dc'den elimizde bir Batman kalmıştı; o da mı gitti yoksa diye korkuyorum.

İdrava

Son 6 fasikül ile ilgili jbcden herhangi bir açıklama oldu mu?

rorschach1940

Alıntı yapılan: İdrava - 03 Ağustos, 2023, 00:38:38Son 6 fasikül ile ilgili jbcden herhangi bir açıklama oldu mu?

DC geçen şubat ayında kontratlarda yenilemeye gitti. Geçen ay her şey sonuçlandı. Artık DC kitapları basılabilecek. Doomsday Clock son 6 fasikül eylül-ekim içinde basılacak.

pizagor

Alıntı yapılan: rorschach1940 - 04 Ağustos, 2023, 17:08:48DC geçen şubat ayında kontratlarda yenilemeye gitti. Geçen ay her şey sonuçlandı. Artık DC kitapları basılabilecek. Doomsday Clock son 6 fasikül eylül-ekim içinde basılacak.

Kontratlarla ilgili sorun neydi ki, ayrıntıları biliyorsanız paylaşır mısınız?
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

rorschach1940

Alıntı yapılan: pizagor - 04 Ağustos, 2023, 17:10:59Kontratlarla ilgili sorun neydi ki, ayrıntıları biliyorsanız paylaşır mısınız?
Ne olduğunu tam olarak bilmiyorum ama sanırım bu bir sorundan kaynaklı değil. Güncelleme gibi bir şey.