Wonder Woman: En Büyük Savaşları - YKY

Başlatan dean, 31 Mayıs, 2017, 17:49:24

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

dean

YKY, Wonder Woman: Her Greatest Battles cildini de çıkaracakmış. Bu cilt Wonder Woman'ın çeşitli dönemlerinden bazı maceraları içerisinde barındırıyor. Bir nevi film hazırlığı ya da filmin üzerine okunacak maceralar olarak bakılabilir diye düşünüyorum.

darkwood

Filmin hatırına kitap çıkaranlar kervanına Yapı Kredi de katılmış gibi görünüyor.  :P
Darkwood Sakinleri..

Nightrain

Valla şuan New 52'yi pas gerçiyoruz, direkt Rebirth'i basıyoruz deseler ne iyi olur. New 52'yi sevmediğim sanılmasın, çok iyidir aksine. Sırf güncele yetişelim diye istiyorum.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

pizagor

İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

Nightrain

"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

dean

Bir Tanrının güçlerine ve bir Amazon'un savaşçı ruhuna sahip olan Wonder Woman, Dünya'nın en korkusuz koruyucusudur. Diana doğumundan itibaren bir savaşçı olmak için eğitildi. Onun savaştaki yetenekleri emsalsizdir, tıpkı kurşunları durduran bileklikleri ve Doğruluk Kementi gibi.

Şimdi, yenilmez Savaşçı Prenses'in en büyük zaferlerine tanık olun!

Greg Rucka, George Pérez, John Byrne, Brian Azzarello, Cliff Chiang ve Gail Simone gibi çizgi romanın en önde gelen yeteneklerinin yarattığı bu hikayelerde İnanılmaz Amazon, gücünü ve kılıcını sonuna kadar kullanarak Tanrıları, canavarları ve hatta zihinleri kontrol eden hainlerin etkisindeki dostlarını devirmek zorunda.

Sayfa Sayısı: 168
Etiket Fiyatı: 30 TL

sulkesen

yapı kredinin çıkarttığı diğer wonder woman'ı beyendim özellikle çizimlerini bu kitabıda en kısa sürede almayı düşünüyorum