Yapay Zeka - KaraKarga Yayınları

Başlatan memospinoz, 05 Haziran, 2017, 21:07:49

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

memospinoz

Hiçbir bilimsel gelişme, bu kadar tartışma yaratmamıştı: 'Transhümanistler', yapay zekanın bizi ölümsüzlüğe kadar götürebilecek bir kurtuluş umudu olduğunu söylerken; Bill Gates ve Stephen Hawking gibi isimler, akıllı makinelerin insanlığın sonunu getireceğini öne sürüyor! Bu çizgi roman, yer yer tarihsel gelişmelere göz atarak, yapay zeka hakkındaki gerçekleri ve korkuları ele alıyor.

Sayfa Sayısı: 72
Etiket Fiyatı: 16 TL

Tuco Ramirez

Karakarga bu kitapları nasıl satıyor hayret ediyorum.

Peyami

Türkiye'de yeni çıkan yayınları duyurma konusundaki "sürekli katkıları" için dostumuz Mehmet'e bir kez daha teşekkür ederim. Devamlılık değerlidir.  :)

La Petite Bedetheque des Savoirs diye bir seri var Fransa'da. Çeşitli konularda okuyucuyu yormadan bilgilendirmeyi amaçlıyor. Bu albüm o seriye ait. Daha önce Karakarga'nın duyurduğu Heavy Metal  ve Kainat albümleri de yine bu seri dahilinde çıkan ÇRlardı. Anlaşılan bu seriden daha çok sürpriz göreceğiz. Açıkçası benim tarzım değil ama farklı yayınların çıkmasına olumlu bakıyorum.  :)

haziran00

Alıntı yapılan: Peyami - 05 Haziran, 2017, 23:27:15
Türkiye'de yeni çıkan yayınları duyurma konusundaki "sürekli katkıları" için dostumuz Mehmet'e bir kez daha teşekkür ederim. Devamlılık değerlidir.  :)

La Petite Bedetheque des Savoirs diye bir seri var Fransa'da. Çeşitli konularda okuyucuyu yormadan bilgilendirmeyi amaçlıyor. Bu albüm o seriye ait. Daha önce Karakarga'nın duyurduğu Heavy Metal  ve Kainat albümleri de yine bu seri dahilinde çıkan ÇRlardı. Anlaşılan bu seriden daha çok sürpriz göreceğiz. Açıkçası benim tarzım değil ama farklı yayınların çıkmasına olumlu bakıyorum.  :)

Bu seriden sanıyorum ki 10 kadar kitap çıkıcak, satışlarına gelince yükselen bir ivmeleri var sanıyorum ki.

memospinoz

Daha önce şu başlıkta şöyle demiştim:

Alıntı yapılan: memospinoz - 11 Mayıs, 2017, 22:22:04
http://www.bedetheque.com/serie-51378-BD-Petite-Bedetheque-des-Savoirs.html

Bu seriden 2 ve 4 numaralı albümler yayımlandı. Bakalım gerisi gelecek mi ilerleyen zaman içerisinde.

Ve yine seriden ilk kitap da çıktı.  :) Şimdilik bu seride 18 kitap bulunuyor hala devam eden bir seri.

darkwood

Karakarga farklı yayınlarına tam gaz devam ediyor. Her ne kadar bana hitap etmese de, farklı bir okuyucu kitlesini de çizgi romana çekmek ve alıştırmak açısından önemli diye düşünüyorum.
Darkwood Sakinleri..