Diabolik Yayınları

Başlatan hennessy, 20 Kasım, 2011, 08:45:09

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

konnektör

Benim hiçbir yayınevine ön yargım yok, ama en sevdiğimiz çr. dizilerini (diabolik, vampirella)gibi bir kaç sayı çıkartıp sonra bırakan yayınevi bence doğru dürüst değildir. Ben bu çizgi romanların tümünü aldım, çıksa idi
tüm sayılarınıda alacaktım. Şimdi hangi yayını çıkartırsa çıkartsın artık bu yayınevinin hiç bir çr. almam. (ayinesi işidir kişinin lafa bakılmaz.)
*Resmimi hayal ederim ve daha sonra hayalimi resmederim.
Vincent Van Gogh

HacıGeraltEmmi

2 kitap parasına 5 kitap verdiği halde hala elinde kalmışsa (çıkalı nerdeyse 4. yılına girecek) yayıncı ne yapsın. Bence bunun gibi yayınlarla zaman kaybetmemesi en doğrusu. Gambit'e katılıyorum, iğneyi önce kendimize batıralım.

kandorlu

Vampirella nın kalın bir ciltinin yayınlanacağı soylenmişti umarım vazgeçmemişlerdir.

jack sparrow

Alıntı yapılan: kandorlu - 04 Temmuz, 2012, 12:29:42
Vampirella nın kalın bir ciltinin yayınlanacağı soylenmişti umarım vazgeçmemişlerdir.

200 adetlik sınırlı baskı sayısıyla hard cover cildi basıldı 3 sayıyı kapsayan, extra bir de renkli macera mevcuttu ciltte... ;)

[IMG]http://i.imgur.com/Ppg6g.jpg[/img]

kandorlu

Alıntı yapılan: jack sparrow - 04 Temmuz, 2012, 13:35:58
Alıntı yapılan: kandorlu - 04 Temmuz, 2012, 12:29:42

200 adetlik sınırlı baskı sayısıyla hard cover cildi basıldı 3 sayıyı kapsayan, extra bir de renkli macera mevcuttu ciltte... ;)

[IMG]http://i.imgur.com/Ppg6g.jpg[/img]

Teşekkür ederim ama benim dediğim içinde yeni sayıları barındıracak olan cilt bu cilt yayınlanalı çok oldu zaten daha yakın zamanda yeni bir duyuru yapılmıştı.

konnektör

Gördüğüm kadarıyla vampirella okuyucusu hatırı sayılır miktarda var. Bu konu ne kadar çok konuşulursa yayıncıların da o kadar çok ilgilerini çekebilir..
*Resmimi hayal ederim ve daha sonra hayalimi resmederim.
Vincent Van Gogh

jack sparrow

Alıntı yapılan: kandorlu - 04 Temmuz, 2012, 14:57:40Teşekkür ederim ama benim dediğim içinde yeni sayıları barındıracak olan cilt bu cilt yayınlanalı çok oldu zaten daha yakın zamanda yeni bir duyuru yapılmıştı.

2. hard cover cildi,.. duyurusu yayınevi tarafından yapılmışsa kulağa hiç inandırıcı gelmiyor açıkçası, ilk cildin üç sayı ve toplamda 500 küsür sayfa içeriği düşünüldüğünde... ben duymamıştım ama duymuş oldum sayenizde 2. cildin şehir efsanesi gibi hikayesini... :)

kandorlu

Vampirella başlığını okursanız ne demek istediğimi anlarsınız sanırım gerekli şeyler yetkilileri bizzat kendileri söylemişler devamının kalın ciltler halinde yayınlanacağını neyse söylediğim gibi umarım vazgeçmemişlerdir.

hennessy

Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları