Haziran 2016 Satış Rakamları

Başlatan hanac, 10 Haziran, 2017, 11:59:40

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

zydaba

Batman - İlk Yıl
Mezarlık Kitabı

hanac

Oylarınızı bekliyoruz arkadaşlar.

Mister NO

darkwood

Toplam 17 adet ile bu ay'ı kapatmışım.
Darkwood Sakinleri..

hanac

Oylamada son durum :

Kullanılan Oy Sayısı : 88

1- Batman İlk Yıl .............................................................: 52 - ( % 59.1 ) - JBC

2- Ve Öyküler... ...............................................................: 35 - ( % 39.8 ) - Çizgi Düşler

3- X-Men Mesih'in Dönüşü-1 ............................................: 33 - ( % 37.5 ) - Marmara Çizgi

3- X-Men Mesih'in Dönüşü-2 ............................................: 33 - ( % 37.5 ) - Marmara Çizgi

5- Superman Action Comics-3 .........................................: 32 - ( % 36.4 ) - YKY

altay1944

Yarabbi bildir de
ben beni bileyim. Beni bilen ben ile kendime geleyim. Benim bensizliğim
ile ben seni bileyim. Seni bilmeyen beni ben neyleyeyim...

Hz. Mevlânâ

hanac

Oylamada son durum :

Kullanılan Oy Sayısı : 94

1- Batman İlk Yıl .............................................................: 55 - ( % 58.5 ) - JBC

2- Ve Öyküler... ...............................................................: 37 - ( % 39.3 ) - Çizgi Düşler

3- X-Men Mesih'in Dönüşü-1 ............................................: 34 - ( % 36.2 ) - Marmara Çizgi

3- X-Men Mesih'in Dönüşü-2 ............................................: 34 - ( % 36.2 ) - Marmara Çizgi

3- Superman Action Comics-3 .........................................: 34 - ( % 36.2 ) - YKY

dayıcomics

14 çizgi roman rekorum sanırım bu :)