TENTEN FİGÜR

Başlatan oulcan, 16 Haziran, 2017, 08:45:23

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

oulcan

İkea çerçevesi ile kendimce hazırladığım Tenten figürlerini sizle paylaşmak istedim :) Bu figürler instagram ve çeşitli mezat sitelerinde 70-90 TL civarlarında satılıyor. Ben aliexpressden 6 tanesini 4.30$ a aldım. Aliexpressde birçok satıcıda yüzlerce takım daha var. Figürler orjinal gibi duruyor fakat kaptan haddock ve tenten kendi kendine sabit duramıyor. İşin ilginci aynı figürler tintin shoplarda tanesi 4,95 sterline satılıyor yani tanesi yaklaşık 22 TL civarında. Bence ayakta duramaması nedeniyle çin üretimi figürleri tintin shop kabul etmedi , çinliler de ucuza satışa çıkardılar. Uyanık Türk satıcılar da aliexpressden 4.30$ a alıp tintin shop fiyatına satıyorlar. Aliexpressdeki tüm figürler 6 lı lot halinde  , Türkiyedekiler de aynı şekilde ama orjinalde tek tek satılıyor. Tenten severler kaçırmasın derim :)

hanac

Oulcan gerçekten çok güzel olmuş.

Bu şekilde çerçeveli satışa çıksa kesin satın alırım.

Aliexpress ilr uğraşamam.  ;D

oulcan

Teşekkür ederim :) arka plana elimdeki fazlalık alfa yayınlarını koydum ama en kısa zamanda yapı kredi yada inkilap ın kapağını koyacağım. Turnesol ilk tekboynuz un esrarında çıktığı için bu macerayı seçtim.

gizmoo

Ikea cerceve ve tentenler elimde mevcut. Hic aklima bu sekilde sergilemek gelmemisti. Sence arkasina hangi resim konmali ?
Tesekkurler.

oulcan

Alıntı yapılan: gizmoo - 16 Haziran, 2017, 13:22:18
Ikea cerceve ve tentenler elimde mevcut. Hic aklima bu sekilde sergilemek gelmemisti. Sence arkasina hangi resim konmali ?
Tesekkurler.

İlk olarak yapı kredi yayınlarının kapak arkasını koyayım dedim,(mavi beyaz tablolar içinde karakterler olan) Fakat sonra bu figürlere Tekboynuzun esrarı yakışır dedim çünkü turnesol ilk bu macerada ortaya çıkmıştı. Fazladan herhangi bir yapı kredi sayısı bulup iç kapağı koyabilirsiniz. Ama yine de karar sizin tabi :)