Conan The Barbarian - Marvel

Başlatan dean, 12 Ocak, 2018, 21:30:28

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

rumar80

Alıntı yapılan: pizagor - 02 Ocak, 2019, 18:40:04
Ben de abonelik başlattım her iki yeni Conan serisi için de. Merakla bekliyorum, bakalım ne zaman gelecekler...

Benim durumda aynı. Bu ayki kargoda yoklar. Sabırla bekliyorum.

rumar80

İlk sayıyı dün akşam okudum. Bir solukta okunan bir macera. Conan'ın barbar günlerinde karşılaştığı ve ucu ucuna kurtulduğu bir büyücü ile yıllar sonra kalkan karşılaşması ile ilgili bir öykü.  Öncelikle Jason Aaron bu seri için çok uygun bir yazar olmuş.  Thor'daki başarısını burada da sürdürüyor bence. Avengers için net bir şey diyemem ama nedense Star wars'u sevemedim. Yine de Conan dünyasına bence  çok hakim. Mahmud Asrar'ın çizimlerini de beğendim.  Açıkçası hiç sırıtmadı bile diyebilirim. Bu seri umarım Conan'ı eski ihtişamlı günlerine döndürür ve belki bizde de yayınlanır. Buna asıl cevabı sevgili İlke verecek tabi ki. Ama ben okumanızı öneririm.
    Gelecek ay da savage sword gelince ondan da bahsederim.

gamlıbaykuş

Fasikül formatında yayınlanabilir mi acaba ? Bir umut işte:)
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

İdrava

barbar conanın vahşi kılıcı yayınlansında başka bir şey istemiyorum. O bile çıkmıyor artık.

Nightrain

Conan'ın haklarını Marvel geri alınca ilk işi Dark Horse'un Conan ciltlerini piyasadan toplatmak olmuş sanırım. Daha önce 70'lerde ve 80'lerde çıkan Conan'lar, The Original Marvel Years Omnibus adında yeniden basılıyor.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"