Teks İngilizce - Epicenter Comics

Başlatan hanac, 23 Haziran, 2017, 13:47:36

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hanac

Epicenter Comics ABD de Büyülü Rüzgar, Zagor ve Dylan dog'dan sonra Teks'de yayınlamaya başlıyor.

hanac

hanac

Epicenter bir Teks Macerası daha yayınlamış, iki ayrı kapakla

İç saya görselleri,

rumar80

Bu yeni Tex Willer serisi sanırsam.

Nightrain

Alıntı yapılan: rumar80 - 25 Mayıs, 2022, 09:19:59
  Bu yeni Tex Willer serisi sanırsam.

Tex Özel Albüm 32 imiş. Biz de 2018 yılında basılmış.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

Saki

Bu çok güzel bir haber gerçekten, zaten de son 3 ay oldu sadece ve sadece Tex okuyorum,

Patagonya yı çok iyi biliyorum, belki Gigante leri yayınlarlar, hepsi tek sayı, 28 tane Gigante okudum, Kanunsuz topraklar ile başlıyor bu seri, bence yayınlamak için en uygun...

Gerçekten çok sevindim...

hanac

Epicenter Comics'ın yayınlayacağı sıradaki Tex macerası

KenParker

Alıntı yapılan: hanac - 29 Kasım, 2017, 10:46:15

Patagonya, Tex Özel 23 sayısını o kadar aradım, bir türlü bulamadım.
Farklı kapaklarıyla nasılda güzel duruyor.

Zeljko

Alıntı yapılan: hanac - 26 Mayıs, 2022, 14:10:29
Epicenter Comics'ın yayınlayacağı sıradaki Tex macerası

Bu hikaye texwiller.ch'deki okuyucular arasinda en sevilen hikayelerden biri olarak gösteriliyor bende bizde cikmasini uzun zamandir bekliyorum ama zor dostum zor...
Şu Gotham'ın önü bir uzun alan
Bir tek seni sevdim Christopher Nolan

Saki

Şu an önümde Seminole Gigante var,

yazar Gino D'Antonio,

çizer Lucio Filipuci

Yani başkadır mı bu benim önümde olan?

Zeljko

Alıntı yapılan: Saki - 26 Mayıs, 2022, 16:25:57
Şu an önümde Seminole Gigante var,

yazar Gino D'Antonio,

çizer Lucio Filipuci

Yani başkadır mı bu benim önümde olan?

Bu paylastiginiz dev teks 22. Sayi benim bahsettigim tex willer serisi 18-23 arasi
Şu Gotham'ın önü bir uzun alan
Bir tek seni sevdim Christopher Nolan

kırkambar

Epicenter Comics'ten çıkan Tex & Zagor ortak macerası cildi bugün elime ulaştı. Bu kadar kaliteli beklemiyordum açıkçası. Büyük boy ve sert kapak olarak basılmış. Kağıt oldukça kalın ve parlak kuşe kağıt. Cilt olarak göz doyuruyor. Çizimleri de beğendim. Henüz macerayı okuma fırsatım olmadı ama sonuçta Zagor ve Tex aynı macerada işte.

Kinowa59

Merhaba sayın kırkambar. Bende, bugün Zagor ve Tex'in karşılaştığı ve epicenter comics ' in yayınladığı bu cildin siparişini verdim. ( Gerekli şeyler'e ) 360 TL. İngilizcem çok düşük düzeyde olduğu halde Cat pat okumaya çalışırım diye düşündüm. Sizden ricam, bu cilt kaç sayfa acaba yazar mısınız. Birde birkaç görsel paylaşırsanız sevinirim. Şimdiden çok teşekkür ediyorum.

kırkambar

132 sayfa. Görsel paylaşmayı henüz beceremiyorum, ancak gereklişeyler'in sitesinde fotolar ve bir reklam videosu vardı. https://www.gerekliseyler.com.tr/urun/tex-zagor-bandera

Kinowa59

Çok teşekkür ediyorum sayın kırkambar. Gerekli şeyler sitesine baktım. Çok güzel. Hemde Zagor ve Tex'in yeni nesil çizerlerinden A. Pincinelli çizmiş. 50 yaşındaki Zagor'un, bir yumrukta 20 yaşındaki Tex'i nakavt etmesi bu cildi ( İngilizce pek bilmesem de ) efsane haline getirmiş.