Reborn - Arkabahçe Yayıncılık

Başlatan dean, 05 Temmuz, 2017, 01:39:34

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

dean

Mark Miller'ı yazıp, Greg Capullo'nun çizdiği Reborn yakında Arkabahçeden çıkacak.

frodo

Çok güzel bir haber şuana kadar kalite şüphesiyle arkabahçenin yayınlarını almadım ama bunu almadan geçemeyeceğim.Umalım ki cilt elimde dağılmazda diğer yayınlarını da almak için gerekçem olur  ;D
"Yaşayan pek çok kişi ölümü hak eder. Ölülerden bazıları da yaşamı. Yaşamı onlara verebilir misin? Ölüm hakkında karar vermekte aceleci olma. En bilgeler bile her sonucu bilemez"

İnancomic

ARKAbahcede dağılma felan yok ya benım suana kadar sadece bir kitap dağıldı o da şehzade yangını idi

Nightrain

Çerezelik, güzel bir kitap. Tavsiye ederim. Sırf çizimleri için alınır.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

hanac

Sanırım fasikül olarak yayınlanacak.

Seri Ekim 2016 da başlamış, bugüne kadar 6 fasikül çıkmış.

6 fasikül ile seri bitti mi, devam edecek mi bilmiyorum.

memospinoz

6 sayılık bir mini seriydi. Yani cilt olarak yayımlanacaktır. 8 Ağustos'ta cilt olarak çıkacak ABD'de. Belki aynı anda çıkar, belki daha sonra. Anlaşmalarına bağlı. Yurtdışında HC olarak çıkacak, bizde de öyle olsa iyi olur. :)

memospinoz

Alıntı yapılan: ArkabahçeREBORN CİLT.1 ÇOK YAKINDA TÜM DÜNYA İLE AYNI ANDA!

Amazon'un stoklarına dün itibarıyla girdi ve satışa sunuldu. Bakalım bizde ne zaman gelecek.

Nightrain

Keşke Lâl bassaydı! Neyse, baskısı sağlam çıkarsa alırım

haziran00

arkadaşlar bir ön yargı oluşmuş zihninizde evet eski arkabahçe baskıları dağılıyordu ama bu yeni ciltlerin eskileri ile uzaktan yakından alakası yok :) olaki gene de bir sorun çıkarsa dükkandan değiştirebilirsiniz yardımcı olurlar :)

frodo

Umarım öyledir bende şuana kadar flashla green lantern almadım bu sebebden ama onlarıda alıcam ilerleyen zamanlarda.Okumam lazım dayanamıyorum.
"Yaşayan pek çok kişi ölümü hak eder. Ölülerden bazıları da yaşamı. Yaşamı onlara verebilir misin? Ölüm hakkında karar vermekte aceleci olma. En bilgeler bile her sonucu bilemez"

haziran00

Alıntı yapılan: WinchesteR - 15 Ağustos, 2017, 00:08:08
Umarım öyledir bende şuana kadar flashla green lantern almadım bu sebebden ama onlarıda alıcam ilerleyen zamanlarda.Okumam lazım dayanamıyorum.

Elimde özel baskılar ve varyant kapaklar olmak üzere tamamı var hiçbirisinde böyle bir problem yaşamadım :)

Nightrain

Alıntı yapılan: haziran00 - 15 Ağustos, 2017, 20:56:39
Elimde özel baskılar ve varyant kapaklar olmak üzere tamamı var hiçbirisinde böyle bir problem yaşamadım :)

Şanslısın.

Nemo

Valla acikcasi bende de hic sorun cikmadi. Eskiler evet ama yenilerde sikinti yok.
Özel Alfa Ajanı

HacıGeraltEmmi

Aynen arkadaşlar, hatta eskinin kötü tecrübesi ve internet ortamındaki olumsuz yorumlardan sonra sırf denemek için mağazada birkaç cildi epeyce bir zorlamıştım, gayet sağlam çıkmışlardı. Güzel seriler (Masallar, Daredevil, Kara Bilim, Spawn vs.) bu yüzden güme gitmesin satışlar az diye. Mağazalarda yeniden bir yoklayın ciltleri bence de.

frodo

Kitapyurdu'nda gözüktü kendileri. :)