Starlight - LAL Kitap

Başlatan hanac, 05 Temmuz, 2017, 14:51:26

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hanac

hanac

Alıntı yapılan: hanac - 05 Temmuz, 2017, 14:51:26
LAL Kitap'dan ....

Sürpriz belli; STARLIGHT

Mark Millar ve Goran Parlov ikilisinden

hanac

İnancomic

Okuyan var mi nasıldır acaba

hanac

ferzan

Serinin çizeri Goran Parlov için vaktiyle birşeyler karalamıştık... :) Meraklısına link ;

http://altinmadalyon.com/altin/index.php/topic,9110.0.html

Milazzo'nun yetiştirmesi, Bonelli ekolünden çıkma Hırvat sanatçı Parlov, Ken Parker Magazine'lerde piştikten sonra önce Nick Raider serisinde yer aldı, daha sonra da Tex Dev Albüm'lerden biri kendisine emanet edildi oldukça genç yaşlarında...Ama biz kendisini Büyülü Rüzgar serisi ile tanıdık...Volto Nascosto'nun da ilk bölümünün çizimleri ve görsel tasarımından sonra Bonelli'den ayrılıp Amerikan ekolü serüvenine başladı 2000'lerin ikinci yarısından itibaren...Türkçe'de 5 Ronin ve Punisher Max serilerinden de kendisine aşinayız aynı zamanda...Punisher Max serisinin 6.cildindeki Barracuda için de ayrıca bir mini seri yaptılar Garth Ennis ile birlikte...Marvel Universe VS Punisher, Fury Max ve Starlight diğer çalışmaları arasında...
Bağnaz okur, memnuniyetsiz beşer, işkilli büzük, sıfır tolerans iksmen, taş kalpli ahkam efendi...

https://ucuztefrika.blogspot.com

hanac

Artık kesin olduğuna göre, İmage bölümüne başlığı açıverdim.

altay1944

goran parlov için alırım ...okumasam da kitaplığımda dursun goran için değer.
Yarabbi bildir de
ben beni bileyim. Beni bilen ben ile kendime geleyim. Benim bensizliğim
ile ben seni bileyim. Seni bilmeyen beni ben neyleyeyim...

Hz. Mevlânâ

hennessy

Goran Parlov  varsa alınır en kötü çizimlerine bakarım :)
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

memospinoz

New York Times çok satanlar listesinin gedikli yazarlarından Mark Millar'ın yazıp, Goran Parlov'un çizdiği Starlight hem Amerikan çizgi roman severleri, hem de İtalyan çizgi roman severleri mutlu edecek bir tarza sahip. Millar comics okurlarının Kick-Ass'den tanıyıp sevdiği bir yazar. Millarworld markası altında topladığı çok miktarda eserinde pek çok tanınmış çizerle çalıştı. Bu kitapta çalıştığı Goran Parlov comics okurlarının Punisher : Max serisinden, İtalyan çizgi roman okurlarının Büyülü Rüzgar (Magico Vento) ve Tex serilerinden aşina olduğu bir çizer. Allcomic.com'un « Yaratıcı ekip tam anlamıyla efsane yazıyor diyerek tanıttığı eserde kahramanımız Duke McQueen kırk yıl önce bir solucan deliğinden geçerek gittiği yabancı gezegeni diktatörün zülmunden kurtarmış bir kahramanken aradan geçen kırk senede elinde kalan sadece çocukları ve anılarıdır. Ta ki cennetten gelmiş gibi görünen eski, püskü bir uzay gemisi onu son bir macera için çağırıncaya kadar.

Sayfa Sayısı: 160
Etiket Fiyatı: 29 TL

Nightrain

Alırım bi dal. İnşallah başka Millar kitaplarini da basarlar.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

Nightrain

"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

altay1944

kapak seçimini beğenmedim...yukarıda çok daha güzel kapaklar vardı.
Yarabbi bildir de

Hz. Mevlânâ

memospinoz

Alıntı yapılan: altay1944 - 09 Ağustos, 2017, 21:18:58
kapak seçimini beğenmedim...yukarıda çok daha güzel kapaklar vardı.

Varyant kapaklar da olsa daha iyi olabilirdi.

Tüm fasikül kapakları için: https://www.mycomicshop.com/search?TID=25353824

altay1944

1B çok daha güzelmiş en azından goran imzalı.Kapak deyip geçmeyin yıllarca sevmediğim bir kapakcı yüzünden bir çizgiromanı almadım,okumadım
Yarabbi bildir de

Hz. Mevlânâ