Starlight - LAL Kitap

Başlatan hanac, 05 Temmuz, 2017, 14:51:26

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

haziran00

Alıntı yapılan: Nightrain - 09 Ağustos, 2017, 20:31:43
Alırım bi dal. İnşallah başka Millar kitaplarini da basarlar.

Basacaklar :)

memospinoz

Alıntı yapılan: haziran00 - 09 Ağustos, 2017, 22:25:41

Empress ve Huck yayımlanır umarım. İngilizcesi olmasına rağmen alırım.

İnancomic

Hangi yayınlar acaba ipucu var mı ?  :)

haziran00

Alıntı yapılan: İnancomic - 09 Ağustos, 2017, 22:53:43
Hangi yayınlar acaba ipucu var mı ?  :)

Hangi yayınlar olduğu konusunda malümatım yok ne yazık ki

Nightrain

Alıntı yapılan: haziran00 - 09 Ağustos, 2017, 22:25:41

Millarworld'u komple bassinlar. Hepsini alırım.  :D Özellikle Kick Ass 3, Wanted, Kingsman, Huck ve Chrononauts
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

memospinoz

https://media.netflix.com/en/press-releases/netflix-acquires-millarworld-1

Netflix, Millarworld'u satın almış. Bu durumda bu çizgi roman da dahil olmak üzere birçok film ve dizi gelebilir. Bu durumu Lal'in iyi değerlendirmesi lazım.

Bir de Nerdist sitesi görmek istediğimiz 7 yapım diye bir yazı yazmış:
http://nerdist.com/7-millarworld-titles-wed-love-to-see-on-netflix/

Nightrain

Jupiter's Legacy ve Chrononauts'un basılacak olmasina feci sevindim. Lal Iyiki Millarworld'un teliflerini almış. İnşallah Kingsman ve Huck'i da basarlar. Hatta tüm Millarworld kulliyatini bassinlar.

hbegec

https://www.youtube.com/watch?v=7OpF9tMCMmU

Okuduktan sonra inceleme videosunu kanalımda yayınladım beklerim efendim :)

İnancomic

Tek kelime ile mükemmel herkese tavsiye ederim .

HacıGeraltEmmi

Bana gelen kapakta 2. baskı ibaresi var :D Bu kadar kısa sürede 2. baskı mı yapmış yoksa ortada bir katakulli mi var anlamadım :D ;D
Eğer 2. baskı gerçekten yapılmışsa bravo yayıncıya ve okuyucuya.

frodo

Bence bir gariplik var bu işte daha çıkalı ne oldu hem herkese hitap eden bir çizgi roman değil Batman bile bu kadar sürede tükenmez.
"Yaşayan pek çok kişi ölümü hak eder. Ölülerden bazıları da yaşamı. Yaşamı onlara verebilir misin? Ölüm hakkında karar vermekte aceleci olma. En bilgeler bile her sonucu bilemez"

alan ford

Alıntı yapılan: designer73 - 31 Ağustos, 2017, 12:03:55
Bana gelen kapakta 2. baskı ibaresi var :D Bu kadar kısa sürede 2. baskı mı yapmış yoksa ortada bir katakulli mi var anlamadım :D ;D
Eğer 2. baskı gerçekten yapılmışsa bravo yayıncıya ve okuyucuya.

Vakti zamanında Gerekli Avangers'in 3. sayısında da aynı şey olmuştu. Benim tahminim ilk baskıların bir hata nedeniyle piyasaya verilmediği ama bilemem tabii ki .
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

İnancomic

ben ilk çıkar çıkmaz idefixden şipariş verdim birinci baskı ama idefiz öyle bir göndermişki mahvolmuş kitap

HacıGeraltEmmi

Alıntı yapılan: İnancomic - 31 Ağustos, 2017, 12:59:14
ben ilk çıkar çıkmaz idefixden şipariş verdim birinci baskı ama idefiz öyle bir göndermişki mahvolmuş kitap

Kapakta 1. baskı diye mi yazmışlar :D  Künyede filan tamam da kapağa 1. baskı yazmak ilginçmiş valla.

Nightrain

İlk 2 sayısını okudum ve BA-YIL-DIM! Çizimler muhteşem. Frankofon ve Comic arasında duruyor, diyaloglar sıkmıyor ve hikaye olması gerektiği şekilde ilerliyor. Yalnız cildin kağıt kalitesini çok kötü buldum. Bu konuda Arkabahçe'ye laf ediyordum ama Lâl'de ucuza getirmek için en ucuz kuşe kağıdı kullanmışlar. Sayfaları değiştirirken arkadaki resimler gözüküyor.