WEST KALDIGI YERDEN DEVAM EDIYOR...

Başlatan darkwood, 21 Aralık, 2009, 11:05:04

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

s.b

Sogolun Mesut Bey.
Sayenizde son durumu ögrenmis olduk. Demekki yazilip çizilenler en iyi kitabi görünce anlasiliyormus
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

darkwood

WEST in Demirbas Yayincilik tarafindan baskisi yeni çikan cildinin kapak resimi.

Darkwood Sakinleri..

s.b

darkwood

Mirayçizgi Cem bey, West'in 2.sayisinin kronolojik sirasi bozulmadan matbaada hazirlandigini, bir aksilik olmaz ise bir hafta sonra raflarda yerini alacagini Savas bölümünde belirtmis.
Ayrica önceki mesajimda belirttigim gibi, bu sayida  2 adet daha önce basilmamis yeni macera oldugunuda vurgulamis.
Iste bu güzel bir haber.  ;)
Darkwood Sakinleri..

s.b

WEST 1. CİLT 2. MACERA

West'i matbaada unuttular galiba. Kizilmaske ve Mandrake geliyor diye duydum. Cem Bey'den ayrintili bilgi rica ediyorum mümkünse.

pizagor

Alıntı yapılan: s.b - 02 Ağustos, 2010, 10:06:16
Kizilmaske ve Mandrake geliyor diye duydum.

Iste buna güzel haber derim...

Umarim eski maceralar yeniden kronolojik olarak yayinlanir...

Ayrintilari merakla bekliyorum...
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

darkwood

Kizilmaske ve Mandrake ben bildim bileli geliyor. Ama bir türlü gelis yolunu bulamadilar, yoksa hemen geliverecekler..   :D
Adam gibi bir yayinevi bu olaya el atmaz ise birsey gelecegi yok. Bosuna beklemeyelim.  ;)
Darkwood Sakinleri..

Mandrake64

Alıntı yapılan: darkwood - 03 Ağustos, 2010, 20:02:28
Adam gibi bir yayinevi bu olaya el atmaz ise birsey gelecegi yok. Bosuna beklemeyelim.  ;)

Cem, Altan'a haberi verdiginde ben de oradaydim.

Ancak, ben de maalesef yukarida yazilana katliyorum!

:-\

gökmen

degerli altin madalyoncular hasbel kader  bes alti yil bende undergraund tarzda bir fanzin çikardim.bizdeki en büyük sikinti hem yayinci hemde okurda istikrarsizlik...bakiyorum west hala kaldigi yerden devam ......ilk cilt ve gelecegi söylenen cilt arasindaki bu uzun süre yayinciya olan güveni sarsmaz mi....yada okuyucu kendisini su yayin bollugunda baska yayinlara kanalize ettiginde haksiz mi....

haysat

Çikti, çikiyor, çikacak derken arkadaslar west 2. sayi hazir.yarin matbaada paket olarak hazir olur. artik gerisi Cem bey'e kalmis ne zaman dagitimini yapar bilemem. bende su an 2. sayi var. okuyunca yorum yaparim .
HİÇBİRİNİZ ANLAMAMIŞSINIZ
BENİ SİZİN YANINIZA HAPSETMEDİLER
SİZİ BENİM YANIMA HAPSETTİLER !

miraycizgi

Sevgili çr okurlari evet en sonunda kizilmaske matbaa asamasina geldi  zammedersem aksilik olmazsa  eylül basinda satisa sunacagiz.Ve tamamen yeni maceralar olacak.Pesindende mandrake ve gordon gelecek kitaplar 194 sayfa ve demirbas formatin da olacak.
Gelelim çok elestirildigimiz yayin periyoduna .Sizler haklisiniz her ay basin da eskiden oldugu gibi yeni sayi almak istiyorsunuz.
Ama satislar çok düsük ve çok fazla  kitap çikardigimiz için periyot tam olarak oturmadi.Bundan sonra her ay 2 kitabimiz çikacak.Eylül sonu itibariyla west-teksas-tommiks-savas-kizilmaske-mandrake-gordon- x süpriz ve bunun yaninda 5 adette çocuk kitabiyla yayinlarimiz devam edecek.
Bol çrli günler...

rumar80

Kızılmaskeye tekrar kavuşabilme duygusu süper birşey. Umarım Marsık fiyaskosu gibi olmaz ve devamlılığı olur.

tommikser

Allah'im bu kadar çr nasilda heyecanliyim.Bugün 10 taneye yakin geliyo ist.dan. Heyecan dorukta.Hafta sonu izin verilirse bayilincaya kadar okumaya devam.

gamlıbaykuş

Ama ama ama umarim gerçekten düzgün ve uzun ömürlü olur....
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

V

Gordon,Kizilmaske,Mandrake amenna da",hevesimiz kursagimizda kalirsa
endisesi"  hiç bitmeyecek bizde bilesiniz.. :-\
"İstemem,eksik olsun.."