WEST KALDIGI YERDEN DEVAM EDIYOR...

Başlatan darkwood, 21 Aralık, 2009, 11:05:04

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

s.b

Cem Beyin izahiyla yayinlarin neden aksadigini anlamis olduk. Bu mevzuda Cem Beye hak veriyorum. Ancak yeni yayinlanak çr lerde bu aksamayla yayinlanacagina göre bari sayfa sayisi fazla olsaydi, mesela 400 sayfa civarinda. Malum devir dobisko cilt devri.

WEST 1. CİLT 3. MACERA

İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

darkwood

Orjinal sırası ile yayınlanan Demirbaş yayıncılık WEST 3.sayısının bu ay içinde çıkması bekleniyor.
Darkwood Sakinleri..

s.b

Bugün öğrendiğime göre baskıdan çıkmış dağıtımı bekliyor.Diğer Demirbaşlar da hazır.

WEST 1. CİLT 4. MACERA

kültürelgüncel

Kısa zaman önce yayınlanmış sayıların tekrar basılması az da olsa okuyucu kaybı anlamına gelmiyor mu sanki?.. En azından benim için öyle.

s.b

Alıntı yapılan: kültürelgüncel - 20 Mart, 2011, 11:51:50
Kısa zaman önce yayınlanmış sayıların tekrar basılması az da olsa okuyucu kaybı anlamına gelmiyor mu sanki?.. En azından benim için öyle.

West'in bu yeni yayınlanan serisinin içinde daha önce yayınlanmış olan maceraların olması West severleri etkilemez diye düşünüyorum. Çünkü şimdiki West serisi orjinal macera sıralamasına göre yayınlanmakta. En doğru olanı da bu şekilde yayınlanması zaten.

kültürelgüncel

Haklısınız tabii ama... Aslında Demirbaş ilk yayınladığında yapsaydı bunu daha güzel olurdu, diye düşünüyorum.

s.b

Alıntı yapılan: kültürelgüncel - 20 Mart, 2011, 13:05:16
Haklısınız tabii ama... Aslında Demirbaş ilk yayınladığında yapsaydı bunu daha güzel olurdu, diye düşünüyorum.

Keşke dediğiniz gibi olsaydı.

darkwood

Zagor, Mister No ve Martin Mystere Klasik Maceralar Serileri gibi bir çok çizgiromanın ülkemizde daha iyi malzeme ve baskı ile tekrar tekrar yayınlanmaktadır. Üstelik bu serilerde yeni maceralarda bulunmamaktadır.
Böyle olduğu halde yinede bu kitapları her ay severek satın alıp arşivimize katıyoruz.
Bu şekilde düşündüğümüz zaman içinde yeni maceralarında bulunduğu, yeni West serisinin baskısı ve orjinal sırasında devam etmesi gerçekten önceki seri ile kıyaslanamıyacak kadar iyi olduğunu söyleyebiliriz.
Darkwood Sakinleri..

Underfined

West in 4.sayısının bugün çıktığını gördüm..Cem bey bu kez bizi şaşırtıp yayınlarını D&R ve Dost Kitabevine de yollamış...Teksas Tommiks ve Savaş ta 14 TL olmuş ayriyetten...Bnde promosyon paketlerinden west in 1.sayısını bulup aldım...Gerçekten baskısı çok iyi olmuş..Umarım yarıda kesilmez.Başarılar dilerim

s.b

Demek West hariç diğerlerine 2 tl zam gelmiş. Dağıtımın etkisidir belki de.

gamlıbaykuş

Aman diyelim Sami Abi West' e dokunmasınlar hele. Etiket fiyatı zaten yüksek...
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

darkwood

Demirbaş'ın yeni yayınları Kızıkmaske, Mandrake, Gordon v.s. birçok kitabının çıkması sebebi ile, daha önceki yayınlanan kitaplar içindeki en iyi kitabı olan "West" yarım kalacak gibi görünüyor, umarım devamı için fazla beklemeyiz.   ???
Darkwood Sakinleri..

demirbaş

Merhabalar.Arkadaşlar neden yarım kalacak izlenimine kapıldınız anlamadım.Demirbaş yayıncılık şu anda çok ciddi atılım yapmış durumda .Nasıl derseniz türkiyede çıkan en iyi 10 yayın dan 7 tanesi teks zagor ve mister no hariç demirbaş tarafın dan çıkmaktadır ve şuna inanın hiç birinide yarım bırakmayacaktır.
Şu anda olan, 16 adet yayına çıktıgımızdan periyodu ayarlayamadık.En kısa zamanda bu durumda düzelecek merak etmeyin.
Bol çr li günler.

Sinan Başak

Alıntı yapılan: demirbaş - 26 Mayıs, 2011, 11:22:37
türkiyede çıkan en iyi 10 yayın dan 7 tanesi teks zagor ve mister no hariç demirbaş tarafın dan çıkmaktadır

nasıl yani ??????

;D ;D

tommikser

Cen bey kafanızda bir periyod vardır.Biraz açsanız nasıl olacağını.Umarım bizi ekonomik olarak çok fazla çökertmezsiniz.Sadece Kızılmaske,Mandrake ve Gordon 75 lira edecek diğerleriyle size heralde ayda 150 lira çizgi roman kira bedeli yatıracaz. ;D