Aladdin

Başlatan dean, 21 Temmuz, 2017, 01:44:04

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

dean

Disney'in klasikleşmiş masalları uyarlaması tüm hızıyla devam ediyor. Sırada Aladdin var. Filmin yönetmeni Guy Ritchie. Başkarakter Aladdin'i Mena Massoud, Jasmine'i Naomi Scott ve Genie'i ise Will Smith canlandıracak.

http://www.imdb.com/title/tt6139732/?ref_=nv_sr_2

dean

haziran00

24 Mayısta girecekmiş vizyona, ilk fragman pek bir fikir vermiyor.

dean

Bu Genie çok tartışılacak.

Nomad

Töbe bismillah.
İçinde, afişteki tipleri tokat manyağı yapma hissiyatı uyanan tek kişi ben miyim?

pizagor

Harika animasyonları varken neden bir de birebir kopyasını kanlı canlı karakterlerle yeniden yapıyorlar, hala anlayabilmiş değilim. Beauty and The Beast'i seyrettim, tamam gayet güzeldi ama animasyonu benim için daha anlamlı ve hatta daha değerli oldu sonrasında. Sıradaki Lion King'i seyreder miyim bilmiyorum. Gerçi Migros'tan 12 liraya alınan biletlerle karar vermek çok daha kolaylaştı ama kaynağını başka filmlere, yeni hikayelere aktarmak ya da eski hikayelere yeni birşeyler katarak anlatmak daha güzel olmaz mıydı...
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

rumar80

Alıntı yapılan: pizagor - 19 Aralık, 2018, 19:22:35
Harika animasyonları varken neden bir de birebir kopyasını kanlı canlı karakterlerle yeniden yapıyorlar, hala anlayabilmiş değilim. Beauty and The Beast'i seyrettim, tamam gayet güzeldi ama animasyonu benim için daha anlamlı ve hatta daha değerli oldu sonrasında. Sıradaki Lion King'i seyreder miyim bilmiyorum. Gerçi Migros'tan 12 liraya alınan biletlerle karar vermek çok daha kolaylaştı ama kaynağını başka filmlere, yeni hikayelere aktarmak ya da eski hikayelere yeni birşeyler katarak anlatmak daha güzel olmaz mıydı...

Beauty and the Beast'i ben çok sevmiştim, keza Cinderella da iyiydi. Maleficent ise Angelina Jolie hoş olsun diye sihiri bozulmuş bir filmdi.
   Lion King'in fragmanı çok hoşuma gitti. Mutlaka giderim. Bu da benim kısa ve şahsi görüşlerim.

dean

Disney bir special look yayınladı. Genie'nin tam formunu ilk kez görebiliyoruz.

https://www.youtube.com/watch?v=7hHECMVOq7g

Nightrain

O ne biçim cin ya. Hahaha. ;D
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"