Savage Avengers - Gerekli Şeyler

Başlatan dean, 27 Kasım, 2020, 15:22:51

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

dean

dayıcomics

Gerekli, JBC ile beraber yayın politikası en düzgün yayınevi. Çoğu yayınevinin düzgün bir yayın politikası yokken, Gerekli intikamcıları epey düzgün bir şekilde basıyor.

memospinoz

WOLVERINE! VENOM! ELEKTRA! PUNISHER! DOKTOR VOODOO! Ve aralarında... Barbar Conan! Doğru duydunuz, Kimmeryalı, Marvel Evreni'ne geldi ve yeni macerası burada başlıyor! Hand adındaki ölümcül ninja ordusu, Hiborya Çağı'nın şeytani büyücüleriyle işbirliği yapıp semavi cehennemden bir ölüm tanrısını getirmeye çalışıyorlar. Dünya ile yok oluş arasında yalnızca Savage Avengers var! Conan bir cin şişesinde kıvranan karanlık bir sır buluyor. Logan kan vererek bir Avenger'ı ebediyen değiştiriyor. Elektra, hepsini etkili bir savaş gücüne dönüştürmeye çalışıyor. Punisher ise çaresizce mezarlarından çıkarılmış ailesini arıyor! Ayrıca Conan'ın elinde yeni ve vahşi bir kılıç var! Savage Avengers sizi kurtarmak için savaşıyor!

Yazar adı:Gerry Duggan

Çevirmen Adı: Egemen Görçek

Yayınevi: Gerekli Şeyler Yayıncılık

Orijinal adı:Savage Avengers 1: City of Sickles

Orijinal dil:İngilizce

Dizi Adı:Savage Avengers

Seri Adı:Savage Avengers

Türü:Çizgi roman

Cilt Bilgisi:karton kapak

Kağıt Bilgisi: 115gr Mat Kuşe

Basım Tarihi:Aralık 2020

Basım Bilgisi:1.Baskı

Sayfa Sayısı: 144

Kitap Boyutları:16 * 24

hennessy

Şimdi okumaya başladım. Başlangıcı beni bir anda X-Force havasını hissettirdi :)
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

pizagor

X-Force benzeri kan dökmekten çekinmeyecek bir Avengers grubu fikir bağlamında güzel olabilirdi ancak bu ekipte Conan'ın varlığı ve buna paralel yine Hiboryan bir antagonistin varlığı o büyüyü engelliyor bence. Orijinal seriyi 8 sayı kadar takip edip olumsuz duygularla bıraktım. Deodato'nun harika çizgisi ve kötü bir hikaye olarak aklıma kazındı Savage Avengers. Gün gelir de kadrodan Conan çıkarsa (ki Conan'ı Örümcek hariç herhangi bir super hero'ya her zaman tercih ederim ama kendi zamanında ve kendi Hiborya evreninde) bu seriye yeniden şans veririm.
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

rumar80

Conan hala ortalarda. Hatta serinin tek sabit noktası gibi. Üyeler değişiyor. Conan duruyor. Bu konuda sevgili Pizagor'a yürekten katılıyorum. Bence de zamanına dönmeli.

Nightrain

Conan'ın Avenger olması bana über saçma geliyor.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

pizagor

Zamanında What If serisiyle Conan'ı modern çağlara taşıdılar ve bitti gitti. Ötesine, 2000lerin kalıcı bir karakterine dönüştürmeye, Avengers'a dahil etmeye gerek yoktu. Bu arada bir de Conan 2099 var ki meraktan onu da aldım. O da apayrı bir pişmanlık...

pizagor

Alıntı yapılan: rumar80 - 18 Aralık, 2020, 16:31:52
  Conan hala ortalarda. Hatta serinin tek sabit noktası gibi. Üyeler değişiyor. Conan duruyor. Bu konuda sevgili Pizagor'a yürekten katılıyorum. Bence de zamanına dönmeli.

Örümcek'te olduğu gibi Conan Team-up gibi bir konsepte dönüşmüş demek ki :)

rumar80

Alıntı yapılan: pizagor - 18 Aralık, 2020, 22:46:39
Örümcek'te olduğu gibi Conan Team-up gibi bir konsepte dönüşmüş demek ki :)

Okuduğum son bölümde İlyanna, black knight, juggernaut ile takım olup agamotto'nun ikinci gözünü arıyordu.
   Sonraki sayıda Deadpool ile takım olacaktı. Kısaca işin suyu çıktı

s.b

SAVAGE AVENGERS: 1-ORAKLAR ŞEHRİ

İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN