Avengers: Teslim Olmak Yok - Gerekli Şeyler

Başlatan dean, 27 Haziran, 2019, 23:56:10

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

dean

DÜNYA YERİNDEN ÇALINDI VE EN KUDRETLİ KAHRAMANLARI, ONU KURTARMAK İÇİN TOPLANIYOR.

Gezegenleri kozmik bir oyunun merkezinde ve en büyük savunucularından çoğu tahtadan kaldırılmış durumdayken, geri kalan Avengers üyeleri Dünya'nın geleceği için toplanıyor! Ama Falcon'un, Rogue'un, Citizen V'nin ve Hawkeye'ın ekipleri, zalim Black Order ve galaksinin en azılı savaşçılarından kurulan yeni Legion'a engel olamayabilir! Ölümcül bir rekabet söz konusu ve başlıca oyunculardan biri, Grandmaster - ama ona meydan okuyan kim? Kahramanlar yenilecek ve Avengers'ın kurucu üyelerinden biri geri dönecek - ama Voyager'ı neden hatırlamıyorsunuz? Son olarak, Hulk ölümde geri dönecek... Peki, bu ölümsüz canavar kimin tarafında yer alacak?

Yazarlar AL EWING, MARK WAID ve JIM ZUB, Avengers için BİR DÖNEMİN SONUNU muhteşem bir şekilde kapatıyor! Avengers: Teslim Olmak Yok, çok yakında üç farklı kapak seçeneğiyle çok yakında raflarda!

yalcinerol345

Bundan önce gelen bir kitap var mı? Gerekli'nin Avengers kitaplarının devamı mı?

Nightrain

Avengers: Zincirsiz serisine dahil. Son cilt bu. Bundan sonra, Jason Aaron'un halen yazmaya devam ettiği güncel seri başlıyor.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

Nightrain

400 sayfaymış. Fiyatının 78 TL olması düşünülüyormuş.

rumar80

Alıntı yapılan: Nightrain - 28 Haziran, 2019, 09:33:35
Avengers: Zincirsiz serisine dahil. Son cilt bu. Bundan sonra, Jason Aaron'un halen yazmaya devam ettiği güncel seri başlıyor.

Ve devamı olan No Road Home ki, bu macerada Avengers'a herkesin sevdiği bir barbar eşlik ediyor.

Nightrain

Alıntı yapılan: rumar80 - 28 Haziran, 2019, 17:12:45
Ve devamı olan No Road Home ki, bu macerada Avengers'a herkesin sevdiği bir barbar eşlik ediyor.

No Road Home'u seneye basarlar sanırım. Umarım güncel seriyi geciktirmezler.

Nightrain

Nightrain

Dünya yerinden çalındı ve en kudretli kahramanları, onu kurtarmak için toplanıyor.

Gezegenleri kozmik bir oyunun merkezinde ve en büyük savunucularından çoğu tahtadan kaldırılmış durumdayken, geri kalan Avengers üyeleri Dünya'nın geleceği için toplanıyor! Ama Falcon'un, Rogue'un, Citizen V'nin ve Hawkeye'ın ekipleri, zalim Black Order ve galaksinin en azılı savaşçılarından kurulan yeni Legion'a engel olamayabilir! Ölümcül bir rekabet söz konusu ve başlıca oyunculardan biri, Grandmaster — ama ona meydan okuyan kim? Kahramanlar yenilecek ve Avengers'ın kurucu üyelerinden biri geri dönecek — ama Voyager'ı neden hatırlamıyorsunuz?

Son olarak, Hulk ölümde geri dönecek... Peki, bu ölümsüz canavar kimin tarafında yer alacak?

Fiyatı: 78 TL
Sayfa sayısı: 400

İdrava

Secret wars'dan sonra tamamen koptum. Sıralamayı bilen yazabilir mi?

hennessy

Bu hikayeyi merak ediyordum ne zamandır. İyi oldu...
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

İdrava

Bunu anlayabilmek için zincirsizi okumak yeterlimi? Secret wars'dan  sonra hiç bir şey okumayan biri olarak soruyorum.

yunusmeyra

Alıntı yapılan: İdrava - 11 Ağustos, 2019, 16:39:34
Bunu anlayabilmek için zincirsizi okumak yeterlimi? Secret wars'dan  sonra hiç bir şey okumayan biri olarak soruyorum.

bu konuda :

http://altinmadalyon.com/altin/index.php?topic=12446.0

"Avengers: Zincirsiz - Gerekli Şeyler" başlığında çıkan cilt için Nemo soruyor:

Alıntı yapılan: Nemo - 25 Ocak, 2018, 19:25:25
Avengers Volume 6 olarak geciyormus. Tek bir ciltte toplanmis 6 sayidan olusuyormus.
degil mi Dean ? :)

dean cevaplıyor:

Alıntı yapılan: dean - 25 Ocak, 2018, 19:32:12
  Aynen öyle. Bundan sonra Secret Empire için tie-in cildi gelecek. Ondan sonra Champions ile crossover macera var Avengers & Champions: Worlds Collide isminde. Hepsi bitince de şu an yayınlanan Avengers: No Surrender maceralarına sıra gelecek. Heyecanlı bir yola girdik bakalım.
HULK DEĞERLİ BİR KAHRAMANDIR!
HSD YENİ ÜYELERİNİ BEKLİYOR

hennessy

Teslim olmak yok ben sevdim. Yan karakterlerin öne çıktığı güzel bir hikaye. Kalın olduğuna bakmayın ben keyifle okudum.
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

s.b

İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

pizagor

Yine yıllar yıllar sonra okumaya başladığım bir cilt daha. Yarıladığım kadarıyla; Kozmik figürlerin yer aldığı, liderlerin kendilerini bolca sorguladıkları, bana bolca Secret Wars I'i hatırlatan, muhtemelen birkaç yıla da kendisine dair pek bir şey anımsatmayacak bir hikaye. Bakalım sonu itibariyle fikrimi değiştirecek mi?
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...