Infinity Crusade - Gerekli Şeyler

Başlatan memospinoz, 01 Ağustos, 2017, 15:59:01

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

memospinoz

TÜM SUÇLARI DURDURMAYA VE EVRENE BARIŞ GETİRMEYE GELDİ.

Captain America ve Spider-Man onun tarafında; Thanos ve Mephisto ise ona karşı. O zaman nasıl kötü biri olabilir ki? Jim Starlin'in yazdığı 90'lara damgasını vurmuş bu kozmik derlemede, Fantastic Four, X-Men, Avengers, Sonsuzluk Gözcüleri, New Warriors ve daha birçok kahraman takımı evrensel bir... inanç krizi içinde.

Infinity Crusade Cilt 1, matbaaya gönderildi. Yakında raflarda!

Sayfa Sayısı: 248
Etiket Fiyatı: 38 TL

Dr.ArAmAS

Gerekli şeyler "infinity crusade" adlı bir yayın duyurmuş marvel evreninden..
Bilen var mı??kaç sayıdır??
90'lı yıllara aitmiş galiba

memospinoz

Alıntı yapılan: Dr.ArAmAS - 02 Ağustos, 2017, 02:53:46
Gerekli şeyler "infinity crusade" adlı bir yayın duyurmuş marvel evreninden..
Bilen var mı??kaç sayıdır??
90'lı yıllara aitmiş galiba

Orijinali 2 ciltten oluşuyor. Bizde de ilk önce 2 cilt ayrı olarak yayımlanacak. Daha sonra sınırlı sayıda HC tek cilt olarak çıkacak. HC cildin çıkması muhtemelen kitap fuarını yani Kasım ayını bulur.
Hikaye 1993 yılına ait, cilt haline gelmesi ise 2008-2009 yılında oluyor. Orijinal cilt yayın tarihi ve içerdiği sayılar:

Volume 1 (The Infinity Crusade #1 - 3, Warlock Chronicles #1-3, Warlock and the Infinity Watch #18-19, 248 sayfa, Aralık 2008)
Volume 2 (The Infinity Crusade #4 - 6, Warlock Chronicles #4-5, Warlock and the Infinity Watch #20-22, 248 sayfa, Şubat 2009)

Dr.ArAmAS

Alıntı yapılan: memospinoz - 02 Ağustos, 2017, 14:51:24
Orijinali 2 ciltten oluşuyor. Bizde de ilk önce 2 cilt ayrı olarak yayımlanacak. Daha sonra sınırlı sayıda HC tek cilt olarak çıkacak. HC cildin çıkması muhtemelen kitap fuarını yani Kasım ayını bulur.
Hikaye 1993 yılına ait, cilt haline gelmesi ise 2008-2009 yılında oluyor. Orijinal cilt yayın tarihi ve içerdiği sayılar:

Volume 1 (The Infinity Crusade #1 - 3, Warlock Chronicles #1-3, Warlock and the Infinity Watch #18-19, 248 sayfa, Aralık 2008)
Volume 2 (The Infinity Crusade #4 - 6, Warlock Chronicles #4-5, Warlock and the Infinity Watch #20-22, 248 sayfa, Şubat 2009)
Hımmm..ok..kasım ayını bekleyecem demek ki...

Nightrain

Alıntı yapılan: Dr.ArAmAS - 02 Ağustos, 2017, 16:45:41
Hımmm..ok..kadım ayını bekleyecem demek ki...

Bu iki ciltten önce Infinity Gauntlet ve Infinity War ciltlerini de okuman lazım.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

Dr.ArAmAS

Alıntı yapılan: Nightrain - 02 Ağustos, 2017, 17:14:17
Bu iki ciltten önce Infinity Gauntlet ve Infinity War ciltlerini de okuman lazım.
Onları da ekledim listeye..
Nedendir bilmiyorum bana 80-90-2000 li yılların marvel öyküleri daha güzel,daha naif geliyor..ısınamadım yeni nesil çizerlere ve senaryolara..zaten secret wars'tan sonra marvel evrenine müdahil olmayı düşünmüyorum..böyle eskiye ait maceralar varsa alacam..
Marvel evreninin iyice cılkı çıkmış vaziyette!!!

İdrava

Alıntı yapılan: Dr.ArAmAS - 02 Ağustos, 2017, 18:28:36
Onlatı da ekledim listeye..
Nedendir bilmiyorum bana 80-90-2000 li yılların marvel öyküleri daha güzel,daha naif geliyor..ısınamadım yeni nesil çizerlere ve senaryolara..zaten secret wars'tan sonra marvel evrenine müdahil olmayı düşünmüyorum..böyle esliye ait maceralar varsa alacam..
Marvel evreninin iyice cılkı çıkmış vaziyette!!!
kesinlikle katılıyorum. Secret warsdan sonrasını örümcek dışında almamayı düşünüyorum. Bu arada infinity crusade hc bekliyeceğim bende.

dean

hennessy

Aldık arşive koyduk merakla okunmayı bekliyor
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

İdrava

Okuyan varmı? Görüşleri alalım  :)

Dr.ArAmAS

mümkünse alan arkadaşlar sayfa içi görüntü paylaşabilir mi?eğer klasik dönem çizimleriyle HC olanı bekleyecem..yok yeni dönem çizim tekniği ise şimdiki edisyonuyla alırım...

Dr.ArAmAS

Tşk ederim sevgili memospinoz..çizimleri beğendim..

hennessy

Çizimlerini ve konusu çok beğendim. Son zamanlarda en keyifli avengers macerası idi. 8/10

Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

İdrava

Hc ve ikisi bir arada olacak. Kesinlikle kaçmaz. Bir daha da bulunmaz.