Ceylan Yayınları Kitabı - Hakan Alpin

Başlatan hanac, 24 Mayıs, 2018, 08:40:50

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hanac

nejat hüseyin özal

Sayın Hakan Alpin,
Ceylan Yayınları isimli kitabımızı sabırsızlıkla bekliyoruz. Emeğiniz ve çizgi romana yaptığınız hizmet için çok teşekkür ediyorum.
Nejat Hüseyin ÖZAL

hakan alpin

Alıntı yapılan: nejat hüseyin özal - 24 Mayıs, 2018, 09:12:45
Sayın Hakan Alpin,
Ceylan Yayınları isimli kitabımızı sabırsızlıkla bekliyoruz. Emeğiniz ve çizgi romana yaptığınız hizmet için çok teşekkür ediyorum.
Nejat Hüseyin ÖZAL

Merhabalar Hüseyin Bey,
Ceylan kitabı nihayet basıldı ve talep eden arkadaşlara ulaştırmaya başladım. Sizin için de bir nüsha ayırdım :)
Umarım bu kitabı da beğenirsiniz.

Saint2

Alıntı yapılan: hakan alpin - 26 Mayıs, 2018, 19:14:29

Merhabalar Hüseyin Bey,
Ceylan kitabı nihayet basıldı ve talep eden arkadaşlara ulaştırmaya başladım. Sizin için de bir nüsha ayırdım :)
Umarım bu kitabı da beğenirsiniz.

Merhaba;
Her iki kitabı da alabilmem için gereken bilgileri yollarsanız sevinirim.

hakan alpin

nejat hüseyin özal

Sayın Hakan Alpin,
Kitap siparişi için başka bir sitedeki sayfanıza mesaj yazmıştım. Ama cevap alamadım. Sanıyorum görmediniz. Değerli çalışmalarınız için sizi kutluyorum.
TAY YAYINLARI isimli kitabınızın 1.cildini almıştım. Bu kitabın 2. ve 3. ciltleri yayımlandı mı? Yayımlandı ise bunları da satın almak istiyorum.
Ayrıca, CEYLAN YAYINLARI isimli kitabınızın 1. ve 2. ciltlerini (varsa 3. cildini) satın almak istiyorum.
Kitap siparişi verebilmem ve para gönderebilmem için gerekli bilgileri e-mail adresime yazmanızı rica ediyorum.
Saygılarımı sunuyorum.
NEJAT HÜSEYİN ÖZAL - Ankara.
nejathuseyinozal@hotmail.com

hanac

Nejat Bey, sanırım aşağıdaki foto sizi yanıltmış.

1. Cilt - Tay Yayınları ve 2. Cilt Ceylan Yayınlarından 1'er cilt yayınlandı.

nejat hüseyin özal

Bilgilendirdiğiniz için teşekkür ediyorum. Saygılarımı sunuyorum.

caretta

Hakan Alpin'in bu çok emek verilmiş kitabını aldım.

Çizgi Roman yayıncılarının "ağababası" olan Ceylan Yayınları'nın 32 yıllık yayın serüveni çok güzel, ayrıntılı, rakamlar verilerek yazılmış. Birçok çizgi roman koleksiyoncusunun koleksiyonları taranarak tam bilgiler verilmiş. Benim kuşağım
Ceylan Yayınları ile tanıştı ve bu yayınevinin çizgi romanlarını okudu.

Yanılmıyorsam bu serinin 3.kitabı Alfa Yayınları olacak. Alfa Yayınları günümüz Alfa Yayınları değil sanırım. Ali Recan'ın Conan Serilerini basan yayınevidir bildiğim kadarıyla.

Benim temennim aradan çok zaman geçmeden, yayıncılar hayatta iken ve yayınladıkları kitaplar halen piyasada bulunuyorken benzeri bir çalışmanın Oğlak Yayınları için de yapılması. Çizgi Düşler yayınları ile belki de Oğlak Yayınlarını geride bırakmıştır ama kronolojiye göre kıdemli olan Oğlak Yayınları.

Son bir not. Ceylan Yayınları 1959-1969 arası Teks'i kesintisiz 10 yıl yayınladı. 1981-1987 arası Teks yayınlamaya devam etti. Çizgi Düşler ayda bir cilt Klasik Teks yayınlayarak Ceylan Yayınları'nın izini sürüyor. 186'lık Seri'yi tamamlamak üzere...

nocardia

Ben de her iki kitaptan da birer tane edinmek isterim, yardımcı olur musunuz?

caretta

Hakan Bey'in facebook sayfasından ona ulaşabilirsiniz...