Spider-Men - Marmara Çizgi

Başlatan memospinoz, 16 Ağustos, 2017, 22:43:33

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

memospinoz

Alıntı yapılan: -brendon- - 18 Ağustos, 2017, 07:52:58
Peter dışındaki örümcekler yalan.Ana seri bitmedi yavaş yavaş gidiyoruz bi bitse belki bakarız nasıl diye :-\

Web Slinger

Yayınlanma tarihiyle ilgili bir gelişme var mı?

Dr.ArAmAS

amazing spiderman'a devam o halde...miles morales te kimmiş!
gördüğüm kadarıyla bu comics kanadı iyice sıyırdı kafayı galiba...her karakterin kaç koldan macerası çıkıyor?bu nedir yahu?adam akıllı tek koldan giden spiderman'dı o da dallanıp budaklanmaya başladı!!
fumettiler de nasibini aldı bundan:maxi,almanak,renkli,dev albüm,özel albüm,efsanevi albüm,zart albüm,zurt albüm...artık tek karakteri takip bile maharet istiyor!tay dönemini özlüyor insan..tek zagor,tek mister no,tek martin mystere...zamanımızda her şey bol ama bu bolluk iyi bir şey değil galiba!!!

dean

memospinoz

NİHAİ VE HAYRET VERİCİ BİR ÖRÜMCEK ADAM HİKÂYESİ İÇİN EVRENLER İLK KEZ ÇARPIŞIYOR!

Süperstar yazar Brian Michael Bendis, iki dünyanın Duvar Sürüngenlerini sonunda bir araya getiriyor!

Mysterio'nun çokluevren çapındaki entrikaları yüzünden Marvel Evreni'nin dost canlısı komşusu Peter Parker, Ultimate Comics'teki mahallenin yeni çocuğu Miles Morales'le asla olamayacağı söylenen çok önemli bir macerada buluşuyor. Yeni Nihai Örümcek Adam'ın, öldüğünü sandığı idolünün yetişkin ve Hayret Verici halinden güç ve sorumluk hakkında çok şey öğrenmesi gerekiyor. Peki ama en başta tanıdık gelen ama aslında bambaşka olan -kendisinin genç yaşta öldüğü ama dostlarının, düşmanlarının ve sevdiklerinin hayatta olduğu- bu dünyada yetişkin Peter Parker'ı ne gibi dersler bekliyor?

Bu ciltte Brian Michael Bendis tarafından yazılıp Sara Pichelli tarafından çizilen Spider-Men #1-5 sayıları bir araya getirilmiştir.

(Tanıtım Bülteninden)

Sayfa Sayısı: 120
Etiket Fiyatı: 28 TL

ferzan

Uzunca bir aradan sonra hazır Marvel damarım tutmuşken, bir solukta okudum...

Alıp kenara attığım ama zerre önemsemediğim, sırt kısmına bakmayı da akıl edemediğim için devam sayıları gelecek diye beklettiğim önemsiz bir ciltti benim için...Bugün raftaki örümcek ciltlerimi karıştırırken gecikmeli olarak fark ettim ki meğer 5 fasikülden oluşan bir mini seriymiş ve aynı kitap içerisinde başlayıp bitiyormuş...

Bugün okuduğum All New-All Diffrent Avengers serisi ile Miles Morales ile ilk kez tanışmıştım...Çok önceleri severek okuduğum ve bizde yayını yarım kalan Ultimate Spider-Man serisinin sonlarında çıktığını ve Marvel evrenine dahil olduğunu zaten biliyordum da bir türlü yolum kesişmemişti...

Çok beğendim, keyifle okudum...Yer yer üzer gibi bile oldu ve keşke Ultimate Spider Man serisinin Türkçe 'deki devamını görebilseymişiz dedim...Zira bu kitaptaki detaylar, Ultimate Spider Man serisinin bizde yayınlanmayan kısımlarındaki gelişim ve değişimleri de içeriyor...

Kafamda başka başka sorular da oluştu...Son sayfanın son üç panelindeki mevzuyu, duruma hakim olmadığım için anlamadım ve deli merak ediyorum...Diğer yandan, bugün İç Savaş II 'yi okurken All New-All Different Avengers ekibindeki Miles Morales haricinde kalabalıkta bizim her zamanki Spider Man de gözümden kaçmadı...Örümcek Evreni hikayelerine de henüz başlamadığımdan merak ediyorum, Peter ile Miles, bu alternatif tek cilt (Spider-Men) dışında Marvel serilerinde de aynı boyuttalar mı?..

Bu arada, ben Miles Morales 'i sevdim...Peter Parker ayrı elbette ama, Miles Morales de hiç popülist bir hamle gibi gelmedi bana...Sanki olası bir boşluğu oluşmadan doldurmuş gibi...Örümcek Evreni için de başladıktan sonra eminim ki benzer şeyleri düşüneceğim...
Bağnaz okur, memnuniyetsiz beşer, işkilli büzük, sıfır tolerans iksmen, taş kalpli ahkam efendi...

https://ucuztefrika.blogspot.com

Nightrain

Ultimate Spider-Man keşke yeniden basılsa. Şöyle deluxe versiyonu hem de.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"