Spider-Men - Marmara Çizgi

Başlatan memospinoz, 16 Ağustos, 2017, 22:43:33

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

memospinoz

Alıntı YapYakında!

Alıntı YapSpider-Men hikayesinde, Marvel'ın ana evrenindeki Peter Parker, bir şekilde Ultimate Evreni'ndeki "yeni" Spider-Man Miles Morales ile ortak bir macera yaşayacak.
https://www.altevren.net/spider-men-ackland/

İdrava

Büyük konuşmıycam ama peter dışında bir örümcek adam okumak üzer beni...

gamlıbaykuş

Artık adı tutuculuk mu olur başka birşey mi olur bilmem ama Peter' dan başka bir Örümcek Adamı kabullenemiyorum. Miles Morales fikri ilk çıktığında bile huzursuzlanmıştım.
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

Animvader

Ben ve benim gibiler için aslında sorunun Peter'dan başka Örümcek Adam okumak olduğunu düşünmüyorum. Biz aslında Örümcek Adam'ın yanında Peter Parker karakterini de okumayı sevdiğimiz için bu durumu kabullenemiyoruz.

Sonuçta Peter Parker, milyonerlerin, gizli ajanların, gururlu askerlerin, tanrıların yanında kendimizle özleştirebileceğimiz birkaç karakterden biri. Bizler gibi okulda problemler yaşadı, bizler gibi geçim sıkıntısı çekti, aşık oldu, sevdiklerini kaybetti ve daha birçok şey.  :)

memospinoz

Marmara Çizgi, Spider-Verse hikayesini yayımlamasın bari.  :(  :-\ :'( :'(
Ultimate Universe'den Miles Morales ve Jessica Drew, Spider-Man 2099, Spider-Woman, Silk, Kaine, Scarlet Spider, MC2'den Spider-Girl, Spider-Man Noir, Spider-Man 1602, Spider-Ham, Spider-Monkey, Lady Spider, Spider-Punk, Spider-UK, Spider-Gwen ve daha birçokları var hikayede zira.  :-\

===>Şaka şaka yayımlasın tabii. 

rumar80

spider-verse yayınlanır. Nasıl olsa yeni serinin reklamı yapılmış.

dean

Bence önemli bir nokta var. Miles Morales, ultimate evreninde Peter Parker'in yerini alsada Earth 616'da Peter Parker'in yerini almıyor. Peter ölmüyor ya da kostümü bırakmıyor. Yani peter konumunu koruyor. Hatta Miles ise çeşitlilik oluşmasına sebep oluyor. O yüzden Miles'in Earth 616'da ki varlığını ben çok olumlu karşılıyorum.

Dr.ArAmAS

Kesinlikle hikayeye ihanet!!ticari bir adım olarak bizlere ve hafızalarımıza yedirilmeye-itelenmeye çalışılan bu durumu kendi adıma protesto ediyor ve the amazing spiderman 31.ciltten sonra spiderman başlığı taşıyan kitaplarla alakamı kesiyorum!!sadece klasik hikayeler yayınlanırsa alacam...
Kaptan amerika başka bir adam,spiderman başka bir adam,diğeri başka,o başka,bu başka!!ana karakterler de duruyormuş!!!hadi canım!!düşünün zagor yani patrick wilding yerine başka biri kostümü giyip hikayeye dalsa ne kadar abes bir durum olursa,marvel'de de aynı!!!.neyse bu durumu kabüllenenlere hayırlı olsun!ne diyim??!!

Nemo

Ben de ilk basta okuyunca Octopus, Orumcek Adam oldu diye. Cok sacma bulmustum ama Superior serisini okuyunca cok sevdim. Buna da onyargisiz davranip okuyacagim :)
Özel Alfa Ajanı

hasanmahmut

Alıntı yapılan: Dr.ArAmAS - 17 Ağustos, 2017, 17:37:37
Kesinlikle hikayeye ihanet!!ticari bir adım olarak bizlere ve hafızalarımıza yedirilmeye-itelenmeye çalışılan bu durumu kendi adıma protesto ediyor ve the amazing spiderman 31.ciltten sonra spiderman başlığı taşıyan kitaplarla alakamı kesiyorum!!sadece klasik hikayeler yayınlanırsa alacam...
Kaptan amerika başka bir adam,spiderman başka bir adam,diğeri başka,o başka,bu başka!!ana karakterler de duruyormuş!!!hadi canım!!düşünün zagor yani patrick wilding yerine başka biri kostümü giyip hikayeye dalsa ne kadar abes bir durum olursa,marvel'de de aynı!!!.neyse bu durumu kabüllenenlere hayırlı olsun!ne diyim??!!

OK

darbove

Ben şahsen yeni şeyleri görmek çok güzel olabiliyor. Yıllarca peter parker okumaktansa, hep aynı olayların flashbacklerini görmektense yeni karakterin örümcek adam olunca nasıl olacağını öğrenmek merak uyandırıcı olabilir.
The Bird of Hermes is my name, eating my wings to make me tame.

memospinoz

PETER PARKER SPIDER-MANDİR, SPIDER-MAN PETER PARKER'DİR!!!! PETER PARKER'İ YEDİRMEYİZ!!!!111!1!!  >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:(
ŞİMDİ GİDİP KÜTÜPHANEMDEKİ TÜM MARMARA ÇİZGİ YAYINLARINI YAKACAĞIM!!!111

-brendon-

Peter dışındaki örümcekler yalan.Ana seri bitmedi yavaş yavaş gidiyoruz bi bitse belki bakarız nasıl diye :-\

hennessy

Alıntı yapılan: -brendon- - 18 Ağustos, 2017, 07:52:58
Peter dışındaki örümcekler yalan.Ana seri bitmedi yavaş yavaş gidiyoruz bi bitse belki bakarız nasıl diye :-\

Bende eskiden öyle düşünüyordum. Doktor octopus'u okuyunca ve keyif alınca artık büyük konuşmuyorum.

Bir çıksın bakalım göreyim.....
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

memospinoz

Bu arada bu seri değil. 5 sayılık bir mini-serinin ciltlenmiş hali. Görüleceği üzere adı da "Spider-Men", yani Örümcek Adamlar. Orijinal Peter Parker ile Ultimate'deki Miles Morales'in buluştuğu bir hikaye.

Miles Morales'in solo serisi Spider-Man, Spider-Men değil. Öte yandan Orijinal Has Öz Hakiki Peter Benjamin Parker'in solo serisi de Amazing Spider-Man. Gerçi bir de yeni Peter Parker: The Spectacular Spider-Man çıktı ama seriyi inceleme fırsatım olmadı henüz.

Bu arada bu mini-serinin devamı da çıkıyor şu anda: Spider-Men II.  :D ;D