Ölümcül Sınıf - Arkabahçe Yayıncılık

Başlatan memospinoz, 17 Ağustos, 2017, 23:06:54

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

memospinoz

Alıntı YapUyuduğumuzu mu sandınız? Gümbür:))
Bizden size söz ,Arkabahçe 'de iyi çizgi romanlar okuyacaksınız.

Nightrain

Yayınlanmasını istediğim Image serilerinden biriydi.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

Nightrain

Rick Remeder'in Image Comics'teki işleri komple yayınlanır inşallah.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

memospinoz

memospinoz

Dünyayı Tek Bir Mermiyle Değiştir.

Yıl 1987 ve evsiz gencimiz Marcus Lopez Arguello'nun yaşamak için bir nedeni yoktur. Ta ki gizemli bir kız gelip onu Kings Dominion Ölümcül Sanatlar Okulu'na davet edene kadar. Dünyanın her yerinden önemli insanlar çocukları, sıradaki nesil suikatsçılar olarak eğitilsin diye, çocuklarını bu vahşi, gizli okula yolluyor. Cinayet bir sanat, öldürme bir zanaattır ve sırtındaki hançer bir metafor değildir.

Yazar Rıck Remender (Kara Bilim), Wes Craıg (Batman) ve renklendiren Lee Loughrıdge'in (Fear Agent) hikayesine katılın ve 1980lerin yeraltı dünyasını ve dünyadaki en tehlikeli gençleri görün.

Sayfa Sayısı: 176
Etiket Fiyatı: 37.5 TL

nicholaihel

İlk cildi dayanamadım aldım. Çizimler de sert hikaye de güzel. Farklı sayılabilecek hoş bir çizgi kurgusu, anlatısı da var. Yeterince iştahla yazamıyorum çünkü aklıma arkabahçe'deki diğer kardeşi Kara Bilim geliyor aklıma, milenyumdan milenyuma çıkan :) inşallah bu seri daha "seri" çıkar.

İnancomic

cemilngn

İndirimden bu cildi alarak okudum. Keşke daha önce alıp okusaymışım. Çizimler ve renklerle hikaye anlatımı konusunda çok başarılı buldum. Dün bitirir bitirmez tekrar hızlıca baştan sonra yazıları okumadan tekrar geçtim. Görsel hikaye anlatım tekniği olarak çok etkileyici. Karakterlerin ruh hallerini ve olayın akış hızını iyi yansıtılmış. Aslında hikayeden çok bunları beğendim.

Abysmal

Umarım devam ciltleri de basılır , hikaye gayet iyi.Kara bilim , Ölümcül Sınıf'ın akibetlerini bilen var mı ?

darbove

Etiket fiyatlarını 10tlye çekmişlerdi. 10tlye çektiği serileri bırakmış olmaları muhtemel.
The Bird of Hermes is my name, eating my wings to make me tame.

KenParker

Sıkı çizgi romana benziyor. Anladığım kadarıyla bugüne kadar 9 cilt yayınlanmış ve halen daha seri devam ediyor. Covid nedeniyle 10. cildi askıya almışlar sanırım.

frodo

Fiyat bu durumda ise devamı gelmeyecektir. Keşke başka bir yayıncıdan çıksaydı.
"Yaşayan pek çok kişi ölümü hak eder. Ölülerden bazıları da yaşamı. Yaşamı onlara verebilir misin? Ölüm hakkında karar vermekte aceleci olma. En bilgeler bile her sonucu bilemez"

Darkseid is.

Devam etmemesi tabi üzücü ama satmıyorsa napabilirler ki.. Masallar olsun Green Lantern olsun,fazla satmadığını tahmin ettiğim bir sürü seriyi baya iyi devam ettirdiler. Brooklyn Düşleri gibi bağımsızları bastılar.. Ben başka yayınevinden çıksaydı da devam etmeyeceğine eminim açıkçası. Baktığımızda tek tük bağımsız seriler devam edebildi maalesef. 

Ölümcül Sınıf`ı ingilizce olarak edinmeyi planlıyordum, şimdi en azından ilk 2 cildini bu ucuz fiyattan okuyup, beğenirsem ingilizce hardcoverını alırım.