Batman: Yeni 52 Dedektif Hikayeleri Cilt 5: Gothopya - JBC Yayıncılık

Başlatan dean, 28 Ağustos, 2017, 02:17:34

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

dean

dean

Özgün Adı : BATMAN DETECTIVE COMICS VOLUME 5: GOTHTOPIA

Scott Snyder
John Layman
Brad Meltzer
Gregg Hurwitz
Yazarlar

Jason Fabok
Aaron Lopresti
Çizer

İlke Keskin
Çevirmen

Bora Öngürer & Aslı Dağlı
Editör & Çeviri Editörü

Kıvılcım Arduç
Grafik ve Uygulama

Yiğit Sakmar
Grafik Editörü

Bengü Ergil
Yayın Koordinatörü

Ertan Ergil
Yayın Yönetmeni

Gotham... Dünya'nın en güvenli şehri mi? Burada, Batman ve Catbird olarak da tanınan ortağı Selina Kyle rahat bir şekilde adaleti koruyor ve şehirde yaşayanları üzücü tehlikeleri karşı kolluyorlar. Ancak durum göründüğü kadar parlak değil...

1. Baskı Eylül 2017 - Ankara
ISBN : 978-605-9155-31-1
Sayfa Sayısı : 208
İç : 135 gr. 1. sınıf parlak kușe kağıt - iplik dikiș
Kapak : 350 gr. 1. sınıf parlak kușe kağıt
Fiyat : 40,00 TL
Çıkış Tarihi : 18 Eylül 2017

Barmen Minik

40 tl yide gördük. sırf bu yüzden paldır küldür basılmalı seriler. ana seri cilt 2 ye baktım aynı sayfa ama 32.5 tl. niye böyle demiyorum elbet maliyetler artmıştır doğrudur ama aynı oranda maaşı artan hiç kimse yoktur türkiyede. sırf bu sosyal sorumluluk için bile daha hızlı basılmalı seriler enflasyona karşı yarış :D

Animvader

Bundan 2-3 sene önce 15-20 liraya cilt alabildiğimizi hatırlıyorum da fiyatlar da gelinen nokta gerçekten korkutucu. Bu şekilde artış sürerse pek yakında İngilizce cilt fiyatıyla kafa kafaya gelecek Türkçe baskılar.

tommikser

Şimdi baktım da bu kitap 208 sayfa.Bu sayfa bareminde kitaplar daha önceleri 35-37.5 ve 40 liradan satılmış.Kurun 3 liradan 4.20 lere dayandığı bir noktada artış genel olarak çok değil.Enflasyonun 11.50 lere çıkacağı konuşulduğu düşünülürse bunlar iyi günlerimiz kanımca.

Mguney

Kitabın fiyatı değilde genel olarak kendisi kötü, Detektif Hikayeleri içinde Cilt 1 dışında hikaye olarak bu serinin sevdiğim bir kitabı daha olmadı, okurken uyuma garantisi veriyor.

Çeviri sanki bazı yerlerde tam çizgi roman çeviri olmuş bazı yerlerde de kitap çevirisi gibi olmuş, çeviride panele göre yapılmamış hissi verdi bana. Yinede Infinity Gaunlet de olduğu gibi hikayeyi anladın işte daha ne istiyorsun tarzı baştan savma olmamış.

Kapak hoşuma gitmedi.

Verilen emeğe teşekkür ederim.