Seraph of the End (Kıyamet Meleği) - KuruKafa Yayınları (Devam ediyor)

Başlatan memospinoz, 31 Ağustos, 2017, 14:44:11

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

memospinoz

Alıntı YapSizlere yepyeni manga serimizin ilk sayısı Kıyamet Meleği'ni (Seraph of the End) sunuyoruz ! Kaçırmayın..

Boyut:12.5x19 cm
Sayfa Sayısı: 200
Etiket Fiyatı: 17.9 TL

darbove

Tahmin ettiğim bir seriydi. Hype ı var tatmin edici satış rakamına ulaşabilir. Arkadaş kitapevinin akılçelen ve kurukafa diye niye 2ye böldüğüne anlam veremedim. 4.bir yayınevinin mangaya gireceğinde bunun arkabahçe ne bileyim çizgi düşler olmasını beklerdim.
The Bird of Hermes is my name, eating my wings to make me tame.

nikopol

Alıntı yapılan: darbove - 31 Ağustos, 2017, 15:12:23
Tahmin ettiğim bir seriydi. Hype ı var tatmin edici satış rakamına ulaşabilir. Arkadaş kitapevinin akılçelen ve kurukafa diye niye 2ye böldüğüne anlam veremedim. 4.bir yayınevinin mangaya gireceğinde bunun arkabahçe ne bileyim çizgi düşler olmasını beklerdim.

Baska tahmin ettiginiz seriler var mi? Mangalari takip etmedigim icin su siralar ne populer bilemiyorum. Bu seri de sanirim vampirli...

darbove

Alıntı yapılan: nikopol - 31 Ağustos, 2017, 15:24:32
Baska tahmin ettiginiz seriler var mi? Mangalari takip etmedigim icin su siralar ne populer bilemiyorum. Bu seri de sanirim vampirli...
Birkaç shounen daha gelir. Ne kadar shounen gelirse seinen seriler için kaynak hazır olur. Bir tane hypeı olduğunu düşündüğüm fan service shounen var. Onu basan yayınevi bayağı kazanır tokyo ghoul gibi hypeı var trde. Akılçelenden Bakuman serisi bekliyorum. Death note un satışları tatminkardır. Aynı elden çıkan seri bakuman ve platinum end var. Aynı elden devam ederse bu 2 seri gelebilir.

Nightrain

Yayın evleri biraz risk alıp, Uzumaki gibi mangalar bassa fena olmaz
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

memospinoz

Alıntı yapılan: darbove - 31 Ağustos, 2017, 15:12:23

Akılçelen, fantastik kurgu başta olmak üzere başka tür edebi eserler de yayımlıyor. Ama KuruKafa sadece çizgi roman üzerine olacakmış gibi bir izlenim veriyor.  ;)

memospinoz

darbove

Alıntı yapılan: memospinoz - 31 Ağustos, 2017, 17:49:59
Benim bir tahminim var ama bilemiyorum. Seinen bir seri.
Kesinlikle bi yayın evinin neon genesis evangelion veya akira basacağı fikrindeyim. Kim basarsa pişman olmaz ve süper bir prestij serisi olur.

memospinoz

darbove

Bi kişi gantzı yorumlarda söyledi ama pek ihtimal vermiyorum. Gelse benim açımdan da süper olur. Müstehcen sahne çok biraz sıkıntı olabilir. Yorumu yazan arkadaşında sağlam bi kaynağa dayandığını söylemek güç.

memospinoz

Vallahi Uzumaki yayımlandıysa Gantz haydi haydi yayımlanır.  ;D

darbove

memospinoz

Hımm, ben Akılçelen'den bekliyordum, KuruKafa'dan geldi. Neyse o da olumlu.  :D
Arkadaş'ın çizgi roman markası KuruKafa olacak gibi.

darbove

Alıntı yapılan: memospinoz - 01 Eylül, 2017, 16:11:13
Hımm, ben Akılçelen'den bekliyordum, KuruKafa'dan geldi. Neyse o da olumlu.  :D
Arkadaş'ın çizgi roman markası KuruKafa olacak gibi.
Akılçelen elinde kalan 2 seriyi bitirir gibi opm ve rosario. Sonrası için pek bir şey söylemek güç. Tahminim sizinde bahsettiğiniz üzere kurukafadan devam edileceği yönünde.