Airborne 44 - Alfa Çizgiroman

Başlatan memospinoz, 20 Ekim, 2017, 18:25:23

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

seastar1000

Kıtap yenı elime gectı Cılt ıscılıgını begendım fakat secılen kagıt uygun olmamıs cok ınce kalmıs ve baskıyı bozmus gıbı

köstebek

Baskı biraz dandik. Okurların e-posta atıp yayınevine tepki göstermesi lazım.

Nightrain

Kötü ise almam. Çöpe atilacak paramiz yok sonuçta.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

nocardia

Kitabı yeni bitirdim, hikaye benim için tatmin ediciydi. Çizimlere haksızlık etmek istemem ama kullanılan kağıt kalitesinin yetersiz olduğunu söylemem lazım. Belki daha iyi bir baskı ile çizimler de yeterince doyurucu olabilirdi. İkinci dünya savaşı ile ilgili okuyanlar kesinlikle okumalılar. Kafamdaki değerini belli etmek için ise 7.5/10 diyorum.

Saint2

Baskının soluk olması benim için de hayal kırıklığı oldu.

Nightrain

Dün kitabı D&R'da inceleme fırsatım oldu; gazete kağıdından hallice bir kağıda basmışlar. Sokağa atacak param olmadığı için almaktan vazgeçtim. Bundan sonra basacakları frankofonlar da böyle olursa elimi sürmem.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

frodo

Hikaye benim hoşuma gitti 2.dünya savaşına merak duyanlar için çerezlik okunabilir.Ama bir kaç panelde dikkatimi çekti resimler bulanık gibiydi ne olduğunu anlayamadım gözümü rahatsız etti.Kağıdı hakkında ince denmiş sanki Kadın direnişçilerin kağıdı daha kalındı hatırlayamıyorum.Ciltleme güzeldi.2 cildi bekliyorum
"Yaşayan pek çok kişi ölümü hak eder. Ölülerden bazıları da yaşamı. Yaşamı onlara verebilir misin? Ölüm hakkında karar vermekte aceleci olma. En bilgeler bile her sonucu bilemez"

hanac

8. cilt de çıkmış yurtdışında, bu durumda bu yıl içinde bizde de 5.-8. sayıları içeren 2. cilt çıkabilir.

worldman

Uzun süredir 2.cildi bekliyorum.Tez zamanda çıkar umarım.

frodo

Bu seri geçen benim de aklıma geldi. İlk cilt hoşuma gitti keşke Gizli Tarih gibi arka arkaya çıkan bir seri olsa.
"Yaşayan pek çok kişi ölümü hak eder. Ölülerden bazıları da yaşamı. Yaşamı onlara verebilir misin? Ölüm hakkında karar vermekte aceleci olma. En bilgeler bile her sonucu bilemez"

Zen

İkinci cildin balonlamasının bitmesine az kaldı, sonrasında editöre gider gelir. Mart ayında baskıya girer diye umut ediyorum.
-Neden herşeyin siyah senin?
- Çünkü siyahın üzerinde kırmızı çok güzel duruyor. Bunun, hangimizin kanı yüzünden olduğu hiç önemli değil...

hanac

Alıntı yapılan: Zen - 19 Şubat, 2020, 11:56:36
İkinci cildin balonlamasının bitmesine az kaldı, sonrasında editöre gider gelir. Mart ayında baskıya girer diye umut ediyorum.

Güzel haber. Bu bilgi için teşekkürler.

ZGeralt

Yahu resmen unutmuşum bunu. İkinci cilt çıkınca bir daha baştan okurum artık :)

Zen

Balonlama bitti, editöre gönderildi yalnız üzülerek söylüyorum çevirisinde ciddi sıkıntılar mevcut konuyla ilgili editör arkadaş uyarıldı ve belki orijinalinden tekrar gözden geçirilme durumu var ama bunlar beni aşan şeyler. Sonuç olarak işin bendeki kısmı bitti.
-Neden herşeyin siyah senin?
- Çünkü siyahın üzerinde kırmızı çok güzel duruyor. Bunun, hangimizin kanı yüzünden olduğu hiç önemli değil...

drgavsever

Sevgili Zen,
Size birkaç soru sormak istiyorum.Acaba Alfa yayıncılığın 2020 yılı için planladığı yeni çizgiromanlar varmı? Ayrıca Arcana  2.cilt ne zaman yayınlanacak?  Sanırım Gizli tarih için yurtdışında 3 yeni albüm yayınlandı.Yeni bir Gİzli Tarih son cildi gelecek günlerde görebilecekmiyiz?