Wolverine: Son - Gerekli Şeyler

Başlatan dean, 26 Ekim, 2017, 16:38:49

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

dean

MARVEL'IN ELEŞTİRMENLERİN ÇOK BEĞENDİĞİ SON SERİSİ LOGAN'IN - YANİ WOLVERINE DENİLEN ADAMIN HAYATININ SON GÜNLERİNE BİR BAKIŞLA DEVAM EDİYOR!

Uzak gelecekte, garip bir olaylar serisi yaşlanan Wolverine'i kökenlerinin arkasındaki son gerçekleri öğrenmek üzere dünya çapında bir göreve çıkaracak. Ama karşısına geçmişinden gizemli biri çıkınca, bildiğini sandığı her şey tepetaklak olacak! Bu bir efsanenin sonu, hem de size hikâyenin başını sunan kişi olan Paul Jenkins (Wolverine: Origin) tarafından yazıldı ve
Claudio Castellini (DC vs. Marvel) tarafından çizildi!

pizagor

Orijinalini okumuştum. Oldukça güzel bir hikayeydi ama yine de klasik Wolverine gizemciliği paralelinde, sorular yanıtlanacağına, ortaya yeni muammalar koyuyordu.

http://altinmadalyon.com/altin/index.php/topic,3054.msg21587.html#msg21587
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

memospinoz

Marvel'in eleştirmenlerin çok beğendiği son serisi Logan'ın - Yani wolverine denilen adamın hayatının son günlerine bir bakışla devam ediyor!

Uzak gelecekte, garip bir olaylar serisi yaşlanan Wolverine'i kökenlerinin arkasındaki son gerçekleri öğrenmek üzere dünya çapında bir göreve çıkaracak. Ama karşısına geçmişinden gizemli biri çıkınca, bildiğini sandığı her şey tepetaklak olacak! Bu bir efsanenin sonu, hem de size hikayenin başını sunan kişi olan Paul Jenkins (Wolverine: Origin) tarafından yazıldı ve Claudio Castellini (DC vs. Marvel) tarafından çizildi!

Sayfa Sayısı: 144
Etiket Fiyatı: 30 TL

hennessy

Bir solukta okudum. Özellikle çizimleri çok beğendim.

İhityar Logan'ın geçmişine ve yıllardır haberi olmadığı bir aile bireyi ile karşılaşıyoruz.

İhityar Logan'ın geçmişi ile hesaplaşma zamanı gelmiştir.

Aksiyon sizi bir saniye nefessizce takip ettiği tam İhtiyar Logan tadında bir hikaye sizleri bekliyor.

7,5/10
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları