Marvel Evreni: Son - Gerekli Şeyler

Başlatan dean, 31 Ekim, 2017, 11:46:02

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

dean

Her şeyin bir sonu olduğu gibi Marvel Evreni'nin de sonu vardır.
Deli Titan Thanos, Marvel Evreni'nin sonunu getiriyor!

Jim Starlin'in yaratıcılığını üstlendiği kozmik dönemin son haklası olan Marvel Evreni: Son çok yakında raflarda.

Dr.ArAmAS

infinity ön adıyla çıkan kozmik maceraların mı sonu bu kitap?malum marvel evreni mikserle çırpılmış omlet halini aldı!!yetişemiyoruz artık düzensiz gidişatlarına!!!

memospinoz

Çıktı. Gerekli Şeyler standında.

memospinoz

Ölçülebilir uzay ve zamanın çok ötelerinden ölümcül bir tehdit hızla Dünya'ya yaklaşıyor ve tüm evrenin temel doğasını bile tehlikeye atıyor. Bu yıkıcı, varoluşu sonlandırabilecek olay Dünya'nın en kudretli kahramanları ile kötülerinin kıyametten korunmak için el ele vermesine sebep oluyor. Ama bağlılıkları her an değişen, sürekli didşen kahramanlar ve kötüler tüm evreni kurtarma görevlerinde başarılı olabilecekler mi?

Aslında çok da deli olmayan ama hem Dünya'ya hem de evrene daimi bir tehdit olan ve dahası Ölüm'e olan tutkusu yüzünden asla tam olarak güvenilemeyecek yarı tanrı Thanos önderliğinde Dünya'nın süper insanları, karşılaştıkları en büyük dehşete karşı omuz omuza vermek zorundalar; Varolan her şeyin sonu!

Sayfa Sayısı: 168
Etiket Fiyatı: 32 TL

rumar80

Jim Starlin kozmik evreni çok iyi anlayan ve kullanabilen bir yazar. Bunu daha önceki infinity maceralarında da görmüştük.  Son adlı macerada da kozmik evren ve karakterleri çok güzel sunuyor bize. Thanos'un anlatımı ile Marvel evreni yavaş yavaş sona ilerlerken Starlin sadece yazarlık değil çizerlik yeteneğini de gözler önüne seviyor.  İnfinity maceralarını sevdiysen mutlakaokuyun.  Tek macera gibi düşünürseniz de okunması kolay ve güzel bir macera 

Mrtekin

Bu cildi şimdi bitirdim. Umar Ağabeyin söylediği gibi; okuması kolay olsa da bana tek artısı "Kozmik Marvel" karakterlerini biraz daha yakınen tanımak oldu. Jim Starlin'in bazı fikirlerini de gayet ilginç buldum. Bu fikirler; acaba Phase-4'te de kullanılabilir mi diye düşünmedim de değil:-)
They drew first blood...