2017 Kasım - Çizgiroman listesi

Başlatan afu, 05 Kasım, 2017, 17:18:07

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

afu

Nightrain

Fantastik Canavarlar çizgi roman değil yalnız.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

lancelot88

frodo

Alıntı yapılan: lancelot88 - 05 Kasım, 2017, 17:53:31
Marmaradan lone wolf yok bi tek
Chew,saga,şeytani ilahi aklıma gelen bunlar görünürde yoklar.
"Yaşayan pek çok kişi ölümü hak eder. Ölülerden bazıları da yaşamı. Yaşamı onlara verebilir misin? Ölüm hakkında karar vermekte aceleci olma. En bilgeler bile her sonucu bilemez"

Tuco Ramirez

Alıntı yapılan: lancelot88 - 05 Kasım, 2017, 17:53:31
Marmaradan lone wolf yok bi tek

Yani aslında çıktı mı ki?

Bir de V ile Long Hallowen raflarda mı yoksa yakında mı çıkacak?

haziran00

Bence satışa sunulanlar listeye eklenmeli, sadece buradan takip edenler için yanıltıcı olabiliyor.

haziran00

Hepsinin neler olduğunu hatırlamamakla beraber Marmaradan 16 yeni kitap çıktı
2 si Enki Bilal, 1 i İç Savaş 2 ve 1 i de Hamsiyi Beklerken
Periler Ülkesi ve Spider Gwen 2 kapakla çıktı
16 kitaba ek olarak 99 limitli 3 sayı bir arada Enki Bilal Hardcover , gene 3 sayı birarada Hardcover Essex Country çıktı
Not Essex Country 50 küsür sayfa ek ve eskiz çizimleri kapsıyor.
Not 2: Hatırlayamadığım 2 kitap Hawkeye ve Cap 3 olabilir onlarda önceki ayın listesinde zaten var
Not 3: Essex Country Hardcover gerçekten içerik olarak da işçilik olarak da mükemmel olmuş :)
Arkabahçeden ise Titans ve Spawn 3 de bu ay içerisinde çıkıcak.
Çizgi Düşlerden Zagor Maxi ve Nathan Never ise yolda :)

haziran00

Son dedikodular ise şöyle önümüzdeki hafta Alfadan Tenten hem softcover hemde hardcover olarak çıkacakmış
GNR den ise Şirinler 9-10 unun hazır olduğunu ve aralık ayında çıkacağını öğrendim.

gizmoo

GNR ye inanmıyorum artık. Her sene aynı muhabbeti çekiyorlar bana 😞

seastar1000

Şimdi yazmayayım dedim ama dayanamadım önce JBC Batman intikam şovalyesi ile dergileri çıkar çıkmaz alanlara çaktı sonra Marmara Essex county de aynı şeyi yaptı Kardesim bastan sunları hard cover bas yada ılerıde hardcover ı çıkacak desene
Ne yapalım şimdi dergileri çıkınca alan okuyucu olarak

pizagor

JBC söylemişti diye hatırlıyorum.
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

Tuco Ramirez

Alıntı yapılan: haziran00 - 12 Kasım, 2017, 23:43:18
Marmaradan 16 yeni kitap çıktı
2 si Enki Bilal

Bunlar hangileri mesela???

Benim iyice kafam karıştı. Yukarıdaki mesajımda sorduklarım (V, Long Hallowen ve Lone Wolf 19) çıktı mı tekrar sorayım?

Spawn 3'ün de çıktığını sanıyordum mesela.

Barmen Minik

Alıntı yapılan: seastar1000 - 13 Kasım, 2017, 18:40:55
Şimdi yazmayayım dedim ama dayanamadım önce JBC Batman intikam şovalyesi ile dergileri çıkar çıkmaz alanlara çaktı sonra Marmara Essex county de aynı şeyi yaptı Kardesim bastan sunları hard cover bas yada ılerıde hardcover ı çıkacak desene
Ne yapalım şimdi dergileri çıkınca alan okuyucu olarak

ilk anda söylenmişti o konuda sıkıntı yok. ocak ayında şubat diye duyurdular ertesi sene şubatta çıktı de bi yayına o konuda tamam :D ama diğer tarz yanlışları olmaz

haziran00

Alıntı yapılan: Tuco Ramirez - 13 Kasım, 2017, 20:20:12
Bunlar hangileri mesela???

Benim iyice kafam karıştı. Yukarıdaki mesajımda sorduklarım (V, Long Hallowen ve Lone Wolf 19) çıktı mı tekrar sorayım?

Spawn 3'ün de çıktığını sanıyordum mesela.

Kafa karışıklığı olmaması için duyurusu yapılan değil, satışa sunulanın bu listelere girmesi gerek bence :)

Enki Bilal HC leri aldım ama 2 normal olanı almadığım için ismini hatırlamıyorum.

Tuco Ramirez

Bu Enki Bilal'ler yok listeye eklenebilir. Havanın Rengi ve Julia&Roem...