Star Wars (Rian Johnson)

Başlatan dean, 10 Kasım, 2017, 01:20:20

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

dean

Yeni Star Wars üçlemesi duyuruldu. Yeni üçlemenin ilk filmi Star Wars: The Last Jedi'da olduğu gibi Rian Johnson tarafından yazılıp yönetilecek ve Skywalker ailesi dışında bir hikaye anlatacak.

noir

Alıntı yapılan: dean - 10 Kasım, 2017, 01:20:20
  Yeni Star Wars üçlemesi duyuruldu. Yeni üçlemenin ilk filmi Star Wars: The Last Jedi'da olduğu gibi Rian Johnson tarafından yazılıp yönetilecek ve Skywalker ailesi dışında bir hikaye anlatacak.

Sonunda koskoca evrende milyarlarca başka canlının olduğunu hatırlamışlar, gerçekten artık başka yerlerde, başka karakterlerle farklı hikayeler anlatan filmler yapmalılar.

Nightrain

Episode 1 öncesi dönemi anlatırlar inşallah.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

noir

Old republic üçlemesi çok iyi olur, hatta üçleme az bile kalır bence  ;D

dean

Nightrain

Seriyi Rian Johnson'a emanet ettiklerine göre, Last Jedi filminden bayağı memnun kalmış olmalılar.

Neyse, SW olsun, çamurdan olsun bea.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

dean

Bu haber Star Wars markasının yönetimi açısından beni çok umutlandırdı. Bu sayede üç farklı kol oluştu; Skywalker Saga, sevilen dönemlerin one-shot filmleri ve Skywalker Saga dışında yeni karakterlerle çekilen bir üçleme. Böylece farklı farklı istekleri olan bütün Star Wars fanları tatmin edilebilecek.

Sequel üçlemeden sonra yeni bir üçlemenin geleceği belli bir süredir tease ediliyordu. Skywalker'lar dışında olması Star Wars için cesur ve doğru bir hareket. Mutlaka bu üçlemeden sonra yeniden Skywalker'lara döneceklerdir. Ama Skywalker'ları biraz dinlendirmek çok iyi bir fikir.

hanac

StarWars'un yeni üçlemesi Knights Of The OldRepublic'i baz alacakmış.
Senaryoyu da Laeta Kalogridis'in yazacağı belirtildi.

Kaynak: GeekMahal  :)

Mrtekin

Rian Bey yazmıyor o zaman. Başlığı değiştirelim.

Rian Bey'in yazacağı şeylere hiç bir güvenim yok da. Hatta mümkünse yönetmesin de.

Hayırlısı...
They drew first blood...

hanac

Alıntı yapılan: Mrtekin - 24 Mayıs, 2019, 17:23:47
Rian Bey yazmıyor o zaman. Başlığı değiştirelim.

Yönetmen olarak gözüküyor. O yüzden şimdilik kalsın.

Yönetmen değişirse kaldırırız.

dean

Rian Johnson'ı Star Wars'un başına gelen en kötü şey olarak görüyorum. The Force Awakens gibi kendi içerisinde iyi olmayan bir film çekmek başka The Last Jedi gibi geriye yönelik Star Wars'u Star Wars yapan her şeyi yok etmek başka. Tekil bir yönetmenin seriyi mahvettiğini daha önce Harry Potter filmlerinde gördüm (David Yates) ama Rian Johnson seviyeyi bambaşka bir noktaya taşıdı. Halen üçlemenin geleceği söyleniyor. Johnson'ın kendisi de öyle söylüyor ama bazı dedikodular bunun tam tersini işaret ediyor. The Rise of Skywalker filmi vizyondan çıktıktan sonra Johnson'ın üçlemesinin iptal edilmesi gündemde. Her ne kadar bir Star Wars projesinin iptaline sevinmek istemesem de Rian Johnson ile Star Wars'un bir daha asla yan yana gelmemesi gerektiğine inanıyorum.

hennessy

Alıntı yapılan: dean - 31 Aralık, 2019, 16:39:05
  Rian Johnson'ı Star Wars'un başına gelen en kötü şey olarak görüyorum. The Force Awakens gibi kendi içerisinde iyi olmayan bir film çekmek başka The Last Jedi gibi geriye yönelik Star Wars'u Star Wars yapan her şeyi yok etmek başka. Tekil bir yönetmenin seriyi mahvettiğini daha önce Harry Potter filmlerinde gördüm (David Yates) ama Rian Johnson seviyeyi bambaşka bir noktaya taşıdı. Halen üçlemenin geleceği söyleniyor. Johnson'ın kendisi de öyle söylüyor ama bazı dedikodular bunun tam tersini işaret ediyor. The Rise of Skywalker filmi vizyondan çıktıktan sonra Johnson'ın üçlemesinin iptal edilmesi gündemde. Her ne kadar bir Star Wars projesinin iptaline sevinmek istemesem de Rian Johnson ile Star Wars'un bir daha asla yan yana gelmemesi gerektiğine inanıyorum.

Hail Hydra............... Bu adam SW'nin içine ......... J.J.ile birlikte......
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları