Batman: Yeni 52 Dedektif Hikayeleri Cilt 7: Anarky - JBC Yayıncılık

Başlatan dean, 15 Kasım, 2017, 00:04:47

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

dean

tommikser

nicholaihel

Alıntı yapılan: dean - 15 Kasım, 2017, 00:04:47

Ben bu seriyi yer/zaman/bütçe yokluğu vs. sebeplerden dolayı takip etmiyordum. Ama bu kapağa bayıldım!

dean

Özgün Adı: BATMAN – DETECTIVE COMICS VOLUME 7: ANARKY

Brıan Buccellato & Francıs Manapul & Benjamın Percy
Yazarlar

Francis Manapul & John Paul Leon & Roge Antonio & Ronan Cliquet & Scott Hepburn & Cliff Richards & Fabrizio Fiorentino
Çizer

Hasan Süpürgeci
Çevirmen

Bengü Ergil
Editör

Aslı Dağlı
Çeviri Editörü

Kıvılcım Arduç
Grafik ve Uygulama

Yiğit Sakmar
Grafik Editörü

Ertan Ergil
Yayın Yönetmeni

Gotham hiçbir zaman sakin bir şehir olarak bilinmemişti ancak hiçbir zaman bu ölçekte bir kaosla da karşılaşmamıştı. Kendine Anarky adını veren bir katil Gotham'daki tüm vatandaşlara kimliklerini sıfırlayarak kendilerini istedikleri gibi baştan yaratmaları için bir fırsat tanıyor.

Bu maskeli tehdit şehir yönetimine karşı bir isyan başlatıyor gibi görünse de daha kişisel bir amaç uğruna hareket ediyor. Kara Şövalye ve Dedektif Harvey Bullock'un elinde parçalar var- Anarky, Mad Hatter, bir insan kaçakçısı ve altı ölü çocuk- ancak şehir mutlak kaos tarafından
yutulmadan önce parçaları birleştirmek için çok az zamanları var!

1. Baskı Ocak 2018 - Ankara
ISBN : 978-605-9155-68-7
Sayfa Sayısı : 208
İç : 135 gr. 1. sınıf parlak kușe kağıt - iplik dikiș
Kapak : 350 gr. 1. sınıf parlak kușe kağıt
Fiyat : 40 TL

xmenac

Öykünün kapağındaki bestselling kavramı en iyi satanlar olarak çevrilmiş.

Bu kavramı genelde en çok satan şeklinde görmeye alışkınız aslında, nitekim aynı serinin üçüncü cildinde de en çok satanlar şeklinde çevrilmişti.

hennessy

7.cilt geçiştirme olmuş biraz.

1.hikaye gerçekten öykü girişi ile ne zamandır aradığım bir Batman öyküsü idi. İki fasikül de değildi. Geniş bir yelpazede olsa idi son zamanlarda okuyacağım en sağlam hikayelerden biri olacaktı. Ama hızlı ve anlamsız sonu ile bitti.

Anarky hikayesi çok zamandır ortalarda gözükmeyen bir düşman ile karşımıza çıkıyor. Ama hesaplaşma çizimler güzel ama konu eh işte burada en iyi hikaye diyebilirim.

Üçüncü hikaye Batman ile Riddler arasında geçen 3D kapağı bende var güzel bir kapaktır ama hikayesi zayıf idi.

Dediğim gibi biraz oldum bittim olmuş. 6.5/10

Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

Mguney

Bu kitapda gerçekten kalitenin tavan yaptığı bir kitapdı. ama hikaye biraz zayıf. ellerinize sağlık.