Bir Öneri, bir kapris

Başlatan köstebek, 21 Kasım, 2017, 19:40:01

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

köstebek

Benim kapris işi ne oldu? Memo, Afu'nun listesinin altına linkleri döşüyor mu? Uzun uzun yazanlar aramıza geri dönecek mi? Acun ıssız kalacak mı?
Aralık listesini konuştuğumuz gibi yapalım mı? Galatasaray'ın şampiyonlıuğu engellebilecek mi?

hennessy

Alıntı yapılan: köstebek - 26 Kasım, 2017, 20:20:44
Benim kapris işi ne oldu? Memo, Afu'nun listesinin altına linkleri döşüyor mu? Uzun uzun yazanlar aramıza geri dönecek mi? Acun ıssız kalacak mı?
Aralık listesini konuştuğumuz gibi yapalım mı? Galatasaray'ın şampiyonlıuğu engellebilecek mi?

G.S. şampiyonluğa aday abim yeter ki Tudor gitsin

Abi batı yakasından haber var mı? Tex ve ekibi yola çıktı mı. Matbayı su basmış diyorlar.

Ne olacak bu fenerin hali

Memo nasıl gidiyor hayat ne zaman geleceksin. İtalya ya gittin mi ne oldu benim NN

Afu abi büyüksün aralık ayı ok değil mi? Ne ise :)
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

köstebek

Alıntı yapılan: hennessy - 26 Kasım, 2017, 20:52:08
G.S. şampiyonluğa aday abim yeter ki Tudor gitsin

Bence Tudor kalsın, en azından seneye de kalsın. Takımın genç ve hırslı bir td'ye ihtiyacı var. Büyük maçları almak için daha erken, toplama takımla oynuyoruz zaten. Tudor gitse yerine kim gelecek ki. Kalsın kalsın...

Abi batı yakasından haber var mı? Tex ve ekibi yola çıktı mı. Matbayı su basmış diyorlar.

Elimde tex klasik 55 var, bugün yarın veririm. Matbaa iyi de komple bizim fumetti okurlarının üstünden tsunami geçiyor, atlatırız ama...

Bundan sonraki soruların muhatabı ben değilim herhalde...

Ne olacak bu fenerin hali

Memo nasıl gidiyor hayat ne zaman geleceksin. İtalya ya gittin mi ne oldu benim NN

Afu abi büyüksün aralık ayı ok değil mi? Ne ise :)

Nemo

Nemo ile Memo karismis :) Gidemedim henuz ama aklimdasin Murat agabey :)
Özel Alfa Ajanı

yunusmeyra

Alıntı yapılan: hanac - 22 Kasım, 2017, 13:41:46
...........................

Çok aktif olan bir çok arkadaş yıllar içinde forumdan çekildi, kavga falan olduğuna değil sanırım bir doygunluk geldi.

Yazacağımı yazdım sıra başkalarında demiş olabilirler. Ama başkaları pek gelmedi ya da az geldi.

Yeni nesil kısa kısa yazmayı ya da hiç yazmamayı seviyor gibi.

Belki de forum olayının sonuna geliyoruz; son çırpınışlarımız olmasın bunlar.

adminim kim bunlar, nasıl insanlar :o  lütfen "gölge boksu" yapmayalım, isim verelim, hedef gösterelim, mümkünse dışlayalım ;D  ;D
HULK DEĞERLİ BİR KAHRAMANDIR!
HSD YENİ ÜYELERİNİ BEKLİYOR

köstebek

bir zamanlar yan yana yazıp çizdiği insanları nasıl da bir kalemde silip atıyor adminimiz...

hanac

Alıntı yapılan: köstebek - 28 Kasım, 2017, 09:54:01
bir zamanlar yan yana yazıp çizdiği insanları nasıl da bir kalemde silip atıyor adminimiz...

Vahşi Batı'da hızlı olan yaşar Çetin abi ...