presstij.com.tr

Başlatan Agamotto, 13 Şubat, 2019, 23:05:51

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Agamotto

Geçtiğimiz günlerde siparişte bulunmuştum. 1 iş günü içerisinde kargoya verildi ve ertesi gün kargo elime ulaştı. Kargo seçenekleri olarak ptt kargo ve sürat kargo bulunmaktaydı. Ben ptt kargoyu seçtim. Sanırsam 75 tl üzerine kargo ücretsiz.

Asıl önemli kısım olan paketleme ve çizgi romanların kondisyonuna gelirsek beklediğimden çok daha iyi bir paketlemeydi. Tüm çizgi romanlar ayrı ayrı şeffaf poşetlerin içine konulmuştu (fasikül poşetleri gibi) ve karton bir kutumsunun içinde geldi. Çizgi romanlar el değmemiş matbaadan yeni çıkmış gibiydi. Hiçbir çizik ya da yıpranma yoktu. Açıkçası çr'lerin kondisyonu bakımından çok memnun kaldım.

Fiyat konusunda ise diğer internet sitelerine göre bir tık daha pahalı ama kendi yayınlarını almak ve bazı piyasada nispeten zor bulunan çizgi romanları almak avantajlı olabilir.

hanac

Çizgi romanı bilen İlhan Yılmaz arkadaşımızın yeri.

Durango, Judge Dredd, Star Trek vs. yayıncısı.

Saint2

Keşke kitap seçiminde yeni-eski sıralaması yapabilsek...

lemazmatik

Sitenin varlığından dün haberim oldu, bazı fasikül eksilerimi sipariş ettim, 24 saat geçmeden elime geçti kargo. Paketleme çok iyi fasiküllerin durumu iyi. Memnun kaldım.

darbove

Kargoya verildikten 1gün sonra elime geçti ürünler. 2 kere sipariş verdim siteden. 2 siparişimde de fasikülleri korumak için tahta blok tarzı malzeme koyulmuştu artı olarak baloncuklu poşet vardı. Alkollü mendil de cabası. Gayet memnunum.
The Bird of Hermes is my name, eating my wings to make me tame.

memospinoz

Gerçekten şimdiye kadar gördüğüm en özenli kargolamalardan biri. Biraz da ayraç koyarlarsa Edessa'yı tahtından etmeleri işten bile değil paketleme ve ekstralar konusunda.

nicholaihel

Bende ilk siparişimi verdim bakalım nasıl olacak. Usagi Yojimbo sert kapak cilt, Once & Future, Karadut Ekspres ve Gesar Yokbol... Kitapları da çok merak ediyorum.

Nightrain

Sabah kargom geldi. Çok güzel paketlenmiş. Kitaplar zarar görmesin diye mukavva benzeri bir şey konulmuş. Ayrıca kitapların hepsi poşette geldi.

10/10.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

nicholaihel

Kesinlikle katılıyorum. Benim kargom da bugün ulaşmış. Yıllardır çizgi roman  alışverişi yaparım. Gördüğüm en özenli paketlemelerden biri, belki en iyisi. Kondisyon takıntılı, koleksiyoncu profiller (böyle devam ederse, çünkü ilk siparişim) gözü kapalı tercih edebilir.

Hep kendi yayınlarını sipariş etmiştim. Oldukça da ilginç duruyorlar. Gesar'ın boyutları kocaman.

samalasio99

Bende once future HC aldım.dün geldi güzel paket ve hasar almasın diye ik tane mukava ile desteklenmiş.
Kitaptan çok mukavayı inceledim desem yalan olmaz...estatik ve güven verici.....ekstra bişey yoktu pek tabi ayraç poster vs.çokta lazım değil zaten.
Jesttir yapılsa fena olmaz tabi..öyle alıştık li promosyona kitaptan çok onu merak eder olduk..
Edessa benimde favorim .....paketleme fiyat hediye herşeyde açık ara önde bence...
Keşke oda edessakitap diye ambalaj yapsa

Kauss

Merhabalar,

Presstij'in internet sitesinden bir kaç kez alışveriş yaptım, hiç bir sorun çıkmadı.
İlgimi çeken bir kaç seri hakkında abonelik açtırmak istiyorum, yalnız kafama bir kaç soru takıldı. Şuan başka yerlerden devam eden aboneliklerim var. Buralarda; abone kaporasını verdikten sonra seri bitene kadar ( iptal etmediğiniz sürece ), devam ediyor.
Presstij'in siteye incelediğim zaman, serinin farklı sayıları için abonelikler mevcut gözüküyor. Presstij'de serinin her sayısı için abonelik mi yapmamız gerekiyor ? Yani bir bakıma sayı bazında ön sipariş mi geçiyoruz ?
Bir diğer sorum ise; sayılar geldiğinde size haber veriyoruz diye bir bilgi mevcut. Bu bilgilendirme mail üzerinden mi gerçekleşiyor ?
Bu hususta tecrübeli arkadaşlar beni aydınlatabilirse çok sevinirim.

Teşekkürler

OZAN BALIM

Benim geçen ayın ön siparişleri de birkaç gün önce geldi. Yine özenli bir paket ve şık bir küçük hediye vardı. Eşim hediyeye el koydu gerçi, hayır diyemedim. Keşke tüm yayınevleri Presstij gibi olsa. İnsan kendini iyi hissediyor.