Asteriks Omnibus - Remzi Kitabevi

Başlatan memospinoz, 06 Aralık, 2017, 17:45:32

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Levent Suberk

Bana göre büyük boy albümlerden ayrı olarak üç ciltlik albümler de arşivde bulunmalı. Darısı Tenten serisinin başına  :D

seastar1000

Daha kıtabı görüp inceleyemedim fakat internetten ciltli mi yoksa karton kapaklı mı diye bir bilgiye ulasamadım eger ciltli değılse bence pek guzel olmamış

Eflatun

3 sayi birarada ciltlenmis Redkitlerden ne farki olacak acaba ki fiyati  2 misli koyulmus.

afu

önceden çıkan Asteriks albümleri boyutunda ve sert kapak (HC)  :)

Nightrain

Sitelerin hiç birinde ciltli olduğu yazmıyor. Ciltli olmasina sevindim.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

seastar1000

frodo

Ciltli Asteriks basıldığında göre çizgi filmde kalmasın bununda tadına bakalım yakında.
"Yaşayan pek çok kişi ölümü hak eder. Ölülerden bazıları da yaşamı. Yaşamı onlara verebilir misin? Ölüm hakkında karar vermekte aceleci olma. En bilgeler bile her sonucu bilemez"

gizmoo

Arkadaşım Remziden almış. Dediğine göre aynı kağıt kullanılmış. Cilt kapağında cilt numarasını yazan kısıma yamukluklar olabiliyormuş. İç cilt kapakları için ayrı bir kağıt kullanılmamış.Sayfa numaraları 1 den başlamış ve 120 ye kadar gitmiş. Ciltler ayrı numaralandırılmamış. Renkler konusunda ne dediğini hatırlayamadım.

gizmoo

Arkadaşımdan rica ettim. Fotoları gönderdi.
Aşağıda görebilirsiniz.

Tuco Ramirez

Harika görünüyor. Almak için sabırsızlandım.

heyula

Fotoğraflar için teşekkürler Sayın Gizmoo.

frodo

Red Kit'e başlayamadım ama Asteriks'e bunla başlayacağım. İnşallah tatmin eder.
"Yaşayan pek çok kişi ölümü hak eder. Ölülerden bazıları da yaşamı. Yaşamı onlara verebilir misin? Ölüm hakkında karar vermekte aceleci olma. En bilgeler bile her sonucu bilemez"

hennessy

Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

Dr.ArAmAS

ben de remzi kitapevinin bütün sayıları var.ama bu cilt serisi çok güzel duruyor.bu seriye de başlamak lazım...eğer düzenli çıkarsa bu seri 11-12 cilt gibi bir şey mi çıkar acaba??

hanac

Alıntı yapılan: Dr.ArAmAS - 14 Aralık, 2017, 08:14:50
ben de remzi kitapevinin bütün sayıları var.ama bu cilt serisi çok güzel duruyor.bu seriye de başlamak lazım...eğer düzenli çıkarsa bu seri 11-12 cilt gibi bir şey mi çıkar acaba??

Şimdilik 12 cilt olur