2017 Aralık - Çizgiroman listesi

Başlatan afu, 08 Aralık, 2017, 19:13:43

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

afu

Alıntı yapılan: köstebek - 10 Ocak, 2018, 00:49:13
Afu beyciğim Avrupa'ya selamlar. önden önden koşturmanın anlamı yok. haysat ben diğerleri sana yardımcı oluruz. kitabı görmeden, arkadaşlarından birileri eline almadan prensip olarak yok say, listene girme...

renkli 3 fumetti haberi verdi kuşlar bu hafta için  :D

köstebek

Abi sen boş ver kuşları falan... basılmayan, raflara girmeyen kitapları önden gazlamanın hiç manası yok. Hennesy kardeşimiz İlyas'ın dükkânda yaşıyormuş zaten. O da söyler sana. Kitabı görmeden listeye alma. Bir ağırlığı var listenin. BEn o renkli fumettileri aylar önce verdim. Matbaalar da grev varmış zaten.

Not: Şu 2017 toplu raporunu merakla bekliyorum. Kaç frankofon kaç comics vs... Sen o işe yoğunlaş. Paris'e selam. Kruvasan mevzusuna çok yüklenme sbahaları. Reçel beyaz peynir geleneğini bozma.

Not: Gelirken PiZagor bey'e bir tintin figürü getirsene. Sen nehri civarındaki ikinci el pazarlarından alırsan daha iyi olur, ülke ekonomisi sakat bu aralar :)

haziran00

Alıntı yapılan: köstebek - 10 Ocak, 2018, 10:27:41
Abi sen boş ver kuşları falan... basılmayan, raflara girmeyen kitapları önden gazlamanın hiç manası yok. Hennesy kardeşimiz İlyas'ın dükkânda yaşıyormuş zaten. O da söyler sana. Kitabı görmeden listeye alma. Bir ağırlığı var listenin. BEn o renkli fumettileri aylar önce verdim. Matbaalar da grev varmış zaten.

Not: Şu 2017 toplu raporunu merakla bekliyorum. Kaç frankofon kaç comics vs... Sen o işe yoğunlaş. Paris'e selam. Kruvasan mevzusuna çok yüklenme sbahaları. Reçel beyaz peynir geleneğini bozma.

Not: Gelirken PiZagor bey'e bir tintin figürü getirsene. Sen nehri civarındaki ikinci el pazarlarından alırsan daha iyi olur, ülke ekonomisi sakat bu aralar :)

Afu abi valla ben de bilmiyordum yurt dışında olduğunu, eleştiri yapmıştım raflara girmeyen kitapları listeye alma konusunda o yüzden sende kusuruma bakma :)