Mister No Revolution - Lal Kitap

Başlatan NIC, 26 Aralık, 2017, 13:08:34

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NIC

Bugün bazi sosyal medya hesaplarinda denk geldim.Tamami renkli yeni bir seriye başlanacakmiş.Bilgiler geldikce burda paylasirim

NIC

Renkli seri  "Mister No Revolution"dan bir kare,hadi hayırlısı

HacıGeraltEmmi

Güzel haber, umarım bizde de yayın şansı bulur.
Hatta günümüze taşıyabilseler bir şekilde (yeni bir Mister No, belki torunu :D) günümüzde de Mr. No'ya yakışacak hayli macera çıkar.

hanac

Alıntı yapılan: NIC - 26 Aralık, 2017, 18:39:50
Renkli seri  "Mister No Revolution"dan bir kare,hadi hayırlısı

Sanırım Bonelli değil, sitesinde hiç haberi yok.

Tuco Ramirez

hanac

Acaba seri değil de, One-Shot olmasın ?

NIC

Alıntı yapılan: hanac - 26 Aralık, 2017, 20:14:15
Acaba seri değil de, One-Shot olmasın ?
Hasan abi suan detayli bilgi yok ama yakinda netlesir.Nasil olursa olsun  Mister No birsekilde basilsin

xmenac

Resimdeki çizim tarzı fumetti ekolüne hiç benzemiyor gibi, acaba comics mi olacak?

Haberin link'i paylaşılabilirse İtalyanca bilen üyeler konuyu detaylandırabilir belki.

NIC

Alıntı yapılan: xmenac - 26 Aralık, 2017, 20:29:18
Resimdeki çizim tarzı fumetti ekolüne hiç benzemiyor gibi, acaba comics mi olacak?

Haberin link'i paylaşılabilirse İtalyanca bilen üyeler konuyu detaylandırabilir belki.

Facebook'ta Mister No-Sergio Bonelli Editore sayfasinda haberi verilmis bakabilirsiniz

hanac

Alıntı yapılan: xmenac - 26 Aralık, 2017, 20:29:18

https://sbamcomics.it/blog/2017/11/24/mister-no-revolution/

Nemo italyanca biliyor  :)

xmenac

Alıntı yapılan: NIC - 26 Aralık, 2017, 20:34:11
Facebook'ta Mister No-Sergio Bonelli Editore sayfasinda haberi verilmis bakabilirsiniz

Alıntı yapılan: hanac - 26 Aralık, 2017, 20:35:14

Teşekkürler. Yeni bir Mister No öyküsünün geliyor olması epey meraklandırıcı bir haber.

memospinoz

Alıntı yapılan: hanac - 26 Aralık, 2017, 20:35:14

İki seri olacakmış Mister No ile ilgili, biri klasik Mister No hikayeleri tadında bir mini seri, diğeri yeni bir tarzda renkli sayfalara sahip olacak bir seri.

haysat

Alıntı yapılan: designer73 - 26 Aralık, 2017, 19:57:53
Güzel haber, umarım bizde de yayın şansı bulur.
Hatta günümüze taşıyabilseler bir şekilde (yeni bir Mister No, belki torunu :D) günümüzde de Mr. No'ya yakışacak hayli macera çıkar.

Aynen katılıyorum günümüze yakın bir tarihlerde oğlu olabilir mesela. Çok da güzel olur..
HİÇBİRİNİZ ANLAMAMIŞSINIZ
BENİ SİZİN YANINIZA HAPSETMEDİLER
SİZİ BENİM YANIMA HAPSETTİLER !

yunusmeyra

HULK DEĞERLİ BİR KAHRAMANDIR!
HSD YENİ ÜYELERİNİ BEKLİYOR

Nemo

Cok fazla bilgi yok henuz internette. Mehmet'in dedigi gibi cikacakmis. Cok ozledik sevimli pilotumuzu :)
Özel Alfa Ajanı