Yanlış Adam - Umut Çalışan

Başlatan Vega, 28 Aralık, 2017, 18:37:41

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vega

Alıntı yapılan: Sitki Siyril - 05 Şubat, 2018, 21:47:16
Kitabı okuyup hazırlanayım o zaman  ;)

Sen Zagor alemine geri dön yeter. Bunu yapmasan da olur, sağolasın.
İlk kitabım Yanlış Adam çıktı. Edirne sokaklarında geçen çizgiroman temelleri üzerine kurulu bu romanı almayı unutmayın...

pizagor

Kitabımı aldım, 'hemen okunacaklar ve hunharca eleştirilecekler' listemin en önüne koydum :)
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

Vega

Alıntı yapılan: pizagor - 08 Şubat, 2018, 14:28:11
Kitabımı aldım, 'hemen okunacaklar ve hunharca eleştirilecekler' listemin en önüne koydum :)

Hevesle bekliyorum...
İlk kitabım Yanlış Adam çıktı. Edirne sokaklarında geçen çizgiroman temelleri üzerine kurulu bu romanı almayı unutmayın...

Vega

Vay efendim ben duymadım, yok efendim nereden alıcam, ben idefix'den başka yerden kitap almam, d&r'ın kapısından bakmam ve daha onlarca mazeret sahipleri... hepsini unutun, Yanlış Adam her yerde....

Oda Kitapİdefix - D&R - Kitapyurdu - Pandora ve daha yazmaya üşendiğim tün online kitapçılarda...

Vega

Evet, aranızda okuyanlar olduğunu biliyorum. Bazı arkadaşlar sağolsunlar değişik platformlarda fikirlerini söylediler. Peki ya diğerleri? Mesela bir alan ford, bir hanac? Ya da hanac aldı mı mesela o bile şüpheli ya neyse... Fikirlerinizi paylaşırsanız çok sevinirim.

hanac

Kitabı satın aldım. Şu anda kargoda  :)

alan ford

Alıntı yapılan: Vega - 10 Mart, 2018, 11:50:19
Evet, aranızda okuyanlar olduğunu biliyorum. Bazı arkadaşlar sağolsunlar değişik platformlarda fikirlerini söylediler. Peki ya diğerleri? Mesela bir alan ford, bir hanac? Ya da hanac aldı mı mesela o bile şüpheli ya neyse... Fikirlerinizi paylaşırsanız çok sevinirim.

Dostum bu aralar kafam o kadar karışık ki. Normal zamanda yazı kabızıydım zaten iyice tıkandım şimdi. Yazacağım ama

kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

hanac

Vega

Hadi iyi okumalar. Bakalım beğenecek misin?

hanac

Alıntı yapılan: hanac - 27 Mart, 2018, 22:29:14
Okumaya başladım  :)

Bu hafta sonu bitirdim.

Açıkçası beklentimi çok yüksek tutmadan okumaya başladım.

Dilinin çok akıcı olması ile hızlı bir şekilde okudum. Beni rahatsız eden bir yazım hatası da olmadı.

Hikaye Edirne'de geçiyor ve 5-6 karakter etrafında dönüyor, çok ipucu vermeyeyim ama her yıl Nisan ayında insanlar öldürülüyor ve bir seri katil olmasından şüphe ediliyor. Bu sefer katiller Yanlış Adam'a çatıyorlar ve olaylar gelişiyor.

İlk kitap için oldukça umut verici, inşallah yazarlığın devamı gelir.

Vega

Alıntı yapılan: hanac - 18 Nisan, 2018, 07:34:37
Bu hafta sonu bitirdim.

Açıkçası beklentimi çok yüksek tutmadan okumaya başladım.

Dilinin çok akıcı olması ile hızlı bir şekilde okudum. Beni rahatsız eden bir yazım hatası da olmadı.

Hikaye Edirne'de geçiyor ve 5-6 karakter etrafında dönüyor, çok ipucu vermeyeyim ama her yıl Nisan ayında insanlar öldürülüyor ve bir seri katil olmasından şüphe ediliyor. Bu sefer katiller Yanlış Adam'a çatıyorlar ve olaylar gelişiyor.

İlk kitap için oldukça umut verici, inşallah yazarlığın devamı gelir.

Sağolasın adminim. Beğendiğine sevindim...

hanac

Vega

Hanac'ın olumlu görüşü anında etkisini gösterdi. Kültür Bakanlığı tarafından onaylanan kitabım çok yakında halk kütüphanelerinde. Kitapçınızdan ya da kütüphanecinizden ısrarla isteyiniz.

Vega

Hatta Hanac'ın olumlu görüşlerinin etkisi bununla da kalmadı ve ilk baskı tükendi. Şu an sağda solda tek tük bulunabiliyor ama ikinci baskı Eylül'de. Eylül Ağustos;'dan güzel olacak yani. Bunun yanı sıra forumun bir diğer eski üyesi Alper Kaya ile birlikte yer aldığımız üç kitap da yıl sonuna kadaar piyasa da olacak. Bizi okumaya devam edin...

gamlıbaykuş

Alıntı yapılan: Vega - 28 Haziran, 2019, 09:17:00
Hatta Hanac'ın olumlu görüşlerinin etkisi bununla da kalmadı ve ilk baskı tükendi. Şu an sağda solda tek tük bulunabiliyor ama ikinci baskı Eylül'de. Eylül Ağustos;'dan güzel olacak yani. Bunun yanı sıra forumun bir diğer eski üyesi Alper Kaya ile birlikte yer aldığımız üç kitap da yıl sonuna kadaar piyasa da olacak. Bizi okumaya devam edin...

Başarılarınız daim olsun.
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...