Yanlış Adam - Umut Çalışan

Başlatan Vega, 28 Aralık, 2017, 18:37:41

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vega

Evet sevgili dostlar, Altı Madalyon e-derginin ilk üç dört sayısını hatırlayacak kadar eski üyeler bilir. Orada aynı isimle, hatta amerikan çizgi romanlarına gönderme olsun diye Wrong Man alt adıyla bir kaç bölüm yazdığım hikayem, yıllar boyu gelişti, büyüdü ve sonunda kitap olarak piyasada. Öncelikle e dergi vesilesi ile temellerinin atılmasına önayak olan herkese teşekkür eder yeni yıldan sonra çıkacak olan kitabımın sosyal medya tanıtımlarına destek olmanızı rica ederim. Görüşmek üzere...

Detaylı Bilgi için tıklayabilirsiniz...
İlk kitabım Yanlış Adam çıktı. Edirne sokaklarında geçen çizgiroman temelleri üzerine kurulu bu romanı almayı unutmayın...

nikopol

memospinoz

Tebrik ederim Umut Bey. İlk kitabınızın çıkışıyla (aslında daha da öncesinde) başlayan yazarlık ve edebiyat hayatınızda da başarılarınızın devamını dilerim.

alan ford

kuru kuruya destek olmaz sayın vega sanayi doplantısı yapalım . Hayırlı olsun bu arada tekrar
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

hanac

Tebrikler Umut, en kısa zamanda alırız inşallah.

pizagor

Harika bir duygu olmalı :) Tebrikler Umut, bana özel imzalı - kendince çizimli bir tanesini satın almayı çok isterim. Olabilir mi?
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

yunusmeyra

emeğinize sağlık ve tebrikler Vega :)
HULK DEĞERLİ BİR KAHRAMANDIR!
HSD YENİ ÜYELERİNİ BEKLİYOR

Vega

Alıntı yapılan: pizagor - 28 Aralık, 2017, 23:02:07
Harika bir duygu olmalı :) Tebrikler Umut, bana özel imzalı - kendince çizimli bir tanesini satın almayı çok isterim. Olabilir mi?

Hocam imzalı işini bir şekilde hallederiz ama çizim işini anlayamadım? Çİzimle aram pek iyi değildir. Kendimce çizersem Yanlış adam değil Çöp Adam olur en fazla. Ama yine de sen bilirsin, okurum başımın tacı  :)

Alıntı yapılan: hanac - 28 Aralık, 2017, 22:05:25
Tebrikler Umut, en kısa zamanda alırız inşallah.

Ocak ayında satışa sunulması panlanıyor. Sadsce almak yetmez, evine, arabana, işyerine, foruma her yerlere bayraklar asacaksın.  ;D

Alıntı yapılan: yunusmeyra - 29 Aralık, 2017, 00:24:21
emeğinize sağlık ve tebrikler Vega :)

Çok teşekkür ederim.

Alıntı yapılan: memospinoz - 28 Aralık, 2017, 19:14:19
Tebrik ederim Umut Bey. İlk kitabınızın çıkışıyla (aslında daha da öncesinde) başlayan yazarlık ve edebiyat hayatınızda da başarılarınızın devamını dilerim.

Teşekkür ederim...

Alıntı yapılan: nikopol - 28 Aralık, 2017, 19:09:42
Tebrikler Vega!

Teşekkür ederim...

Alıntı yapılan: alan ford - 28 Aralık, 2017, 21:11:51
  kuru kuruya destek olmaz sayın vega sanayi doplantısı yapalım . Hayırlı olsun bu arada tekrar

Yapalım tabi dohtor begim. hele bir çıksın lansmanı Meriç Büfe'de yaparız...
İlk kitabım Yanlış Adam çıktı. Edirne sokaklarında geçen çizgiroman temelleri üzerine kurulu bu romanı almayı unutmayın...

pizagor

Alıntı yapılan: Vega - 29 Aralık, 2017, 11:41:55
Hocam imzalı işini bir şekilde hallederiz ama çizim işini anlayamadım? Çİzimle aram pek iyi değildir. Kendimce çizersem Yanlış adam değil Çöp Adam olur en fazla. Ama yine de sen bilirsin, okurum başımın tacı  :)

İşin güzelliği orada zaten Umut. Sunay Akın'dan da çizim istemiş ve almış adamım :) kendime özel farklılık yaratıyorum aklımca...
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

Vega

Alıntı yapılan: pizagor - 29 Aralık, 2017, 11:52:24
İşin güzelliği orada zaten Umut. Sunay Akın'dan da çizim istemiş ve almış adamım :) kendime özel farklılık yaratıyorum aklımca...

Eh, siz kaşındınız ne diyeyim  ;D kitap bir çıksın bilahere irtibata geçeriz o zaman. Sunay Akın'ın tamam dediğine ben olmaz diyecek değilim ya...

Nemo

Tebrikler Vega. Insanin hayalini gerceklestirmesi harika bir duygu :)
Özel Alfa Ajanı

Vega

Alıntı yapılan: Nemo - 29 Aralık, 2017, 13:31:11
Tebrikler Vega. Insanin hayalini gerceklestirmesi harika bir duygu :)

Çok teşekkürler Nemo...

darkwood

Tebrik ederim, umarım emeğinizin karşılığını alırsınız.
Darkwood Sakinleri..

tunaorhun

Odakitap ta 19.01.2018 de ön siparişte olacağı belirtilmiş.

Vega

Alıntı yapılan: darkwood - 29 Aralık, 2017, 17:44:29
Tebrik ederim, umarım emeğinizin karşılığını alırsınız.

Teşekkür ederim, ben de öyle umarım. Ve umarım okuyanlar da emeğinin, ayırdıkları zamanın karşılığını alır

Alıntı yapılan: tunaorhun - 05 Ocak, 2018, 13:30:37
Odakitap ta 19.01.2018 de ön siparişte olacağı belirtilmiş.

Evet, kitapyurdu ve bir kaç sitede de aynı tarih var. Umarım bir gecikme olmaz.